Jump to content

Chore oko


wirtoldo
 Share

Recommended Posts

Witam,

ostatniej nocy przyśnił mi się sen: zaczęło sie od potwornego bólu w oku, w lewym oku dokładnie. Miałem wrażenie że coś wyłupuje mi to oko (tylko lewe) łyżką. Postanowiłem to zatem sprawdzić i znalazłem sie przed lustrem, pomyślałem wtedy że mam coś na soczewce (w rzeczywistości noszę soczewki). W lustrze ujrzałem siebie z lewym okiem powiększonym kilkakrotnie, jakby napompowanym od środka. Pamietam że w odbiciu lustrzanym byłem ubrany w koszulkę w kolorowe pasy, (którą mam w rzeczywistości, której co prawda juz nie noszę, ale która kojarzy mi sie z okresem intensywnych imprez z przed kilku lat, który mam juz za sobą). Przez cały czas odczuwałem ból i jakby parcie na to oko od środka. Zdjąłem zatem soczewki z obu gałek ocznych i wtedy okazało się że nie widzę na lewe oko. Ból sie zmniejszył, jednak wciąż odczuwałem ogromną niewygodę w oku. Sprawdzałem we śnie na przemian prawe i lewe oko i tylko lewe było niewidome. Ostatnią rzeczą jaka pamiętam ze snu był fakt iż chodziłem po swoim osiedlu w rodzinnym mieście (mam teraz 25 lat i od czasu gdy wyjechałem na studia rzadko bywam w stronach rodzinnych). Widok tego osiedla był szary, a do tego wszystko było jakby inne, lekko wykrzywione, niepotrafiłem ocenić perspektywy przez to że nie widziałem na jedno oko. Wywołało to we mnie wielki niepokój, na tyle duży że się obudziłem.

 

Mam nadzieje że ktos pomoże mi w interpretacji, z góry dziękuję.

Pozdrawiam Wirtoldo

Link to comment
Share on other sites

hmm, po raz trzeci w ostatnim czasie ktoś mi mówi że zbyt krytycznie patrze na siebie, i przyznac muszę że chyba sie to zgadza. Bardzo dziękuję za pomoc, może powinienem wyluzować. Niepokojące jednak jest to z nadchodzącymi kłopotami, powinienem uważać na ludzi z najbliższego grona?? Na co dzień i tak jestem nieufny. Do tego staram się być niezależny i nie ulegać wpływom innych. Musze sie z tym przespać i pomyśleć z rana. Jeszcze raz wielkie dzieki.

Poizdrawiam

Wirtoldo:)

Link to comment
Share on other sites

Interesujące. Szczególnie że w ostatnich dniach mam poważne problemy ze zdrowiem, i podejrzewam (oby niesłusznie), że lekarz który mnie prowadzi, a który jest zaprzyjaźnionym lekarzem mojej rodziny, nie mówi mi całej prawdy na temat mojego zdrowia ( a sprawa jest poważna mam podejrzenie nowotworu). Czy zatem moge sen ten interpretować jako przejaw właśnie tej obawy, że wszyscy wiedzą tylko nie ja, czy być może jako urzeczywistnienie tej obawy??

Link to comment
Share on other sites

albo prostu powinienem uwierzyć że nic mi nie jest.

Naprawdę wielkie dzieki, wielce mi to pomogło :mrgreen:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...