Jump to content

Prosze o interpretację


dorota74
 Share

Recommended Posts

Witam proszę o interpretację daty urodzenia przyjaciela 22 05 1960 o ile wiem ma liczbę karmiczną 16. Co ona oznacza ? Proszę o ewentualną interpretacje porównawczą z datą 30 06 1974. Dziękuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

pan ma wibracje które mówią że jest stabilny i odpowiedzialny ale jakby doświadczeie życiowe nieco go zablokowało i penie nie przepada za powierzaniem innym swoich sekretów... nie lubi byś wypytywany... mam wrażeie że na jednym związku u niego sie nie kończy on jest pokazany ze złymi wzorcami rodzinnymi widać jednak przed nim związek karmiczny taki że tak powiem z przeznaczenia on by sie łądnie realizował mieszkając w pobliżu zieleni i kontakty z wodą górami przyrodą pomagają mu odetchnąć on ma sporo talentów hi możliwości dla iego jest ważne żeby kobieta dbała o siebie on lubi yć dumny z partnerki może nawet poświęcić czas pomóc partnerce w pracy by ta mieła czas przygotować sie do wspólngeo wyjścia ale dużo lepiej by sie odnajdywał zdala od miejsca urodzeia zreszta ten ukłąd macie wspólny a u pani jest wpisany wręcz talen artystyczny który ma pani w sobie rozwijać nawet jeśli miało by to być w zaciszu domowym właśnie twórczość własna ma pomóc pani w komuikacji i kontaktach ze światem zewnętrznym no i uważać na zakańczaie bo tu mogą być skłonności do zaczynaniu wielu rzeczy na rz i niekończeniu.... oboje macie państwo zdolności ezoteryczne...

to tak bardzo ogólnie

Link to comment
Share on other sites

A mogę prosić o coś więcej na ten temat? Wszystko co Pani napisała sie zgadza- chciałam dowiedziec się czy numerologicznie nasze daty urodzenia pasuja. do siebie albo nad czym trzeba popracować by było lepiej. Napisałam do Pani na gg ale nie wiem czy wiadomośc dotarła. Nie jestesmy w związku ale moze moglibyśmy być. On ma rodzinę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...