Jump to content

Brzydcy ludzie, zmaltretowane dziecko, strach


uan
 Share

Recommended Posts

Zaczne od tego, ze mama poprosila mnie o napisanie tego na jakims forum, no i znalazlem was. Głównie jestesmy wtajemniczeni w sprawy ezoteryczne ale to co dzisiaj sie snilo mojej mamie przeszlo wszystkie oczekiwania, nie mam pojecia jak to zebrac wszystko do kupy, takze licze na was.

 

Akcja odbywała sie w subway'u, dookoła masa naprawdę brzydkich ludzi ze zniekształconymi twarzami, partiami ciała (mama jest bardzo atrakcyjna kobieta) na to wyglada, ze jedyna z przedzialu postrzegana była troche "inaczej". Szczególnie przyglądał się facet z dzieckiem, mieli oni głowy w guzach i przeszywali wzrokiem na prawo i lewo. Zbliżała się odpowiednia stacja, nadszedł czas wyjscia, za drzwiami stala dziewczynka (nie można tego tak dokladnie okreslic), miala ona poobgryzane konczyny, nie miala glowy, stop, jednej reki i piersi, byla kompletnie naga, po prostu żywe zwłoki na wzór gwałtu.

 

Powiedziala wtedy po Polsku (co mnie bardzo zdziwiło bo raz ze zyjemy w Stanach a dwa nie miała ona przeciez glowy, co tez jest niepokojacym faktem) "pomóż mi, nie mogę się ruszać ale nie wysiadaj na tej stacji." i na tym wlasciwie sie skonczylo..

 

Czy to jest jakas przestroga aby na siebie uważać? Co oznaczają te brzydkie mordy? Czekam na odpowiedź, pozdrawiam:faja_na:

Edited by uan
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że twoja matka powinna zakończyć coś, co jakiś czas temu zaczęła. Być może to jakaś sprawa, relacja z kimś. To posunie się za daleko, ktoś będzie przez to cierpiał, nie koniecznie fizycznie. Ważne, by sprawę doprowadzić do końca i odciąć się od niej.

Poza tym, ktoś ją obserwuje. Bada każdy jej krok, każde potknięcie. Może być dla niej zagrożeniem. Powinna uważać na siebie, pilnować się.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Metro - tunel pod ziemią pozwalający sie nam przemieszczać szybko i bez problematycznie zaś w snach ja bym szukał odniesienia do tego że twoja mama w pracy nad swoją duchowością dokonała jakiegoś "skrutu" jakiegoś przeskoku - inicjacji. Powoduje to wykrzywienie sposobu postrzegania rzeczywistości taka kraina krzywych zwierciadeł, przeniesina do naszego życia. Co do tej dziwczynki to nie jest ostrzeżenie ale swoiste przypomnienie - nie skupiać się na jednej "rzeczy" duchowość to całokształt obrazu - to kompletny "człowiek" z rękoma i nogami a przede wszystkim z normalną twarzą - pośpiech w ezoteryce to pojęcie powodujące zniekształcenie psychiki i wpowadzający w błąd - trzeba wysiąść z metra i w drogę wyruszyć pieszo - trudniej i dłużej ale prawidłowo.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...