Jump to content

Zły przyjaciel, zły były chłopak


Guest Astra_
 Share

Recommended Posts

Guest Astra_

Witam

 

Nie pamiętam całego snu wiem z niego tyle że mój przyjaciel zachowywała się w nim w stosunku do mnie bardzo żle wręcz próbował mnie zgnębić. Rzucał we mnie różnymi rzeczami paliła papierosy i gasił je u mnie na łóżku albo wrzucał mi niedopałki do zupy którą jadłam i się cieszył a ja krzyczałam na niego że na wyjść że jest nienormalny itd a on śmiał się jeszcze bardziej. Pamiętam że popsuł mi lalkę (miałam kiedyś taką naprawdę) a potem zrobił mi coś złego ale nie pamiętam co wydaje mi się że zgwałcił ale samego gwałtu nie widziałam (tak jak by urwany film w śnie). W trakcie jak ten mój przyjaciel się tak zachowywał wołałam swojego chłopaka ( w śnie byliśmy razem ale w rzeczywistości już nie ale nie jest mi przykro) który stał u mnie pod blokiem żeby mi pomógł ale on mnie olewał był zajęty czymś innym (chyba robił coś przy samochodzie). Potem chyba jednak przyszedł i zaczął na mnie krzyczeć że jak ja mogę opowiadać takie głupoty że ten przyjaciel coś robi nie tak.

 

Dodam że mój senny przyjaciel jest w rzeczywistości moim przyjacielem ale traktujemy się jak rodzeństwo bo znamy się od dziecka i nigdy mnie nic złego z jego strony nie spotkało. Mój chłopak (były) też jest jego przyjacielem (wszyscy razem chodziliśmy do podstawówki) i relacje między nimi też są bardzo dobre A mieszkanie w którym się to działo to moje mieszkanie i wyglądało dokładnie tak samo jak w rzeczywistości.

 

 

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam!

I widzisz "przyganiał kocioł garnkowi" chcesz go pouczać a sama.......................

Wracająć do snu to typowe pomieszanie rzeczywistości ze wizjami sennymi. Zwracasz mu uwagę na ilości papierosów ( stąd lądują u ciebie w zupie) sama nie dając mu przykładu to jest ten gwałt - gwałt na samej sobie wiesz że jest to dla ciebie nie dobre i nic z tym nie robisz a jeszcze pouczasz innych. Co do byłego i jego postawy - życie poprostu życie.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...