Skocz do zawartości

Zły przyjaciel, zły były chłopak


Gość Astra_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie pamiętam całego snu wiem z niego tyle że mój przyjaciel zachowywała się w nim w stosunku do mnie bardzo żle wręcz próbował mnie zgnębić. Rzucał we mnie różnymi rzeczami paliła papierosy i gasił je u mnie na łóżku albo wrzucał mi niedopałki do zupy którą jadłam i się cieszył a ja krzyczałam na niego że na wyjść że jest nienormalny itd a on śmiał się jeszcze bardziej. Pamiętam że popsuł mi lalkę (miałam kiedyś taką naprawdę) a potem zrobił mi coś złego ale nie pamiętam co wydaje mi się że zgwałcił ale samego gwałtu nie widziałam (tak jak by urwany film w śnie). W trakcie jak ten mój przyjaciel się tak zachowywał wołałam swojego chłopaka ( w śnie byliśmy razem ale w rzeczywistości już nie ale nie jest mi przykro) który stał u mnie pod blokiem żeby mi pomógł ale on mnie olewał był zajęty czymś innym (chyba robił coś przy samochodzie). Potem chyba jednak przyszedł i zaczął na mnie krzyczeć że jak ja mogę opowiadać takie głupoty że ten przyjaciel coś robi nie tak.

 

Dodam że mój senny przyjaciel jest w rzeczywistości moim przyjacielem ale traktujemy się jak rodzeństwo bo znamy się od dziecka i nigdy mnie nic złego z jego strony nie spotkało. Mój chłopak (były) też jest jego przyjacielem (wszyscy razem chodziliśmy do podstawówki) i relacje między nimi też są bardzo dobre A mieszkanie w którym się to działo to moje mieszkanie i wyglądało dokładnie tak samo jak w rzeczywistości.

 

 

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

I widzisz "przyganiał kocioł garnkowi" chcesz go pouczać a sama.......................

Wracająć do snu to typowe pomieszanie rzeczywistości ze wizjami sennymi. Zwracasz mu uwagę na ilości papierosów ( stąd lądują u ciebie w zupie) sama nie dając mu przykładu to jest ten gwałt - gwałt na samej sobie wiesz że jest to dla ciebie nie dobre i nic z tym nie robisz a jeszcze pouczasz innych. Co do byłego i jego postawy - życie poprostu życie.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...