Jump to content

proszę o portret Ona77 :)


addiction
 Share

Recommended Posts

a ja jajjj jak mi głupio, przepraszam za tak duży poślizg, ale ja taka jestem, że jak się ktoś nie upomni to ja najzwyczajniej w świecie zapominam. Zakręcona jestem i bardzo szybko oczyszczam swoja pamięć podręczną ;)

 

Koło Fortuny (X) ---- Wisielec (XII) ---- Sąd Ostateczny (XX)

------------Głupiec (XXII) ---------Koło Fortuny (X)

----------------------------Koło Fortuny (X) -----------------------Sprawiedliwość (VIII)

 

Bardzo ciekawy portret ze względu na trzykrotnie występująca Kartę Koło Fortuny, która może wskazywać na ogromne możliwości i szczególne talenty.

 

Dzieciństwo dośc zmienne w swoich nastrojach, wiele się działo w sumie niezależnie od Ciebie, los tutaj pociągał za sznurki a Ty mogłaś się jedynie temu wszystkiemu poddać. Nie mniej jednak poprzez te przezycia wyrosłaś na osobe szlachetną, otwartą na wszelkie zmiany, potrafiącą okazywać swoje uczucia. Sporo w Twoim zyciu pojawia się szans na zmiany, które Ty prędzej lub później potrafisz wykorzystać. Jesteś osoba potrafiąca pokonywac wszelkie przeciwności losu z uśmiechem na ustach.

2 etap Twojego życia to jakby wyciszenie i zawieszenie, dość już szaleństwa i zawirowań, pora na odpoczynek i poukładanie życia. Pogodzenie się z losem, takim jakim on jest na ten moment. Oddanie się wartościom duchowym, medytacje, kontemplacje, szukanie swojej drogi w życiu.

3 etap życia to pogodzenie się ze wszystkim i wszystkimi, wybaczenie, zrozumienie swojej zyciowej misji i pełna jej akceptacja. Ułożenie sobie życia rodzinnego ze zrozumieniem i wybaczeniem. Satysfakcjonująca praca, szeroko rozwinieta świadomość, niesienie pomocy innym ludziom.

Jesteś osobą, która nie boi się początków, nie przerażają Cię nowe drogi w życiu, jesteś chętna do nauki i do podejmowania ryzyka. Boisz się troszkę swojej naiwności i lekkiego podejścia do niektórych spraw. Nie mniej jednak jesteś świadoma nieuchronności losu, wierzysz w przeznaczenie i wiesz, że raz pod górkę raz z górki. Wszystko za co się nie weźmiesz jest skazane na sukces, Twój los jest Twoim opiekunem i nie pozwoli aby stała Ci się krzywda.

Nie pozwalasz innym osobom poznać siebie tak do końca, jesteś dla swojego otoczenia wielką niewiadomą, ale wiele osób zdaje sobie sprawę, że poznac Ciebie to wielkie wyróżnienie. Jesteś nie ufna. Ceniona jesteś za swoją mądrość.

Twoje wnętrze jest bardzo bogate, jesteś bardzo wartościową osobą, masz przesłanki do wysokiego rozwoju swojej świadomości, lubisz pomagać innym ludziom, wierzysz w Boga. Potrafisz oceniać swoje dokonania i nawet cieszysz się nimi.

Twoją Kartą harmonii Psychicznej jest Sprawiedliwość, czyli dążenie do prawdy, poznanie jej i pogodzenie się z nią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...