Skocz do zawartości

całonocna ucieczka


fenusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, chciałabym kogoś poprosić o interpretację mojego dzisiejszego snu.

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że pojechałam z siostrą i jej jakoś nieznaną mi koleżanką do domków w lesie. Gdy dojechałyśmy na miejsce było tam więcej dziewczyn, nagle podjechało jakieś auto z którego wyszedł mężczyzna. Okazało się, że jesteśmy przetrzymywane strałyśmy się uciec ja, siostra i jej koleżanka, ale w końcu się zgubiłam. Próbowałam uciekać na wiele sposobów chowałam się w jakiś opuszczonych budynkach, wbiegałam tak jakby do morza, uciekałam na koniu po plaży(czesto jezdze konno, wiec to nie musi byc jakas znaczaca przenosnia), uciekając spotkałam policjantów, których zaczęłam błagać o pomoc, ale oni mi nie pomogli, mówiąc, że nie chcę mieszać się w nie swoje sprawy, później spotkałam dwie dziewczyny, które również nie chicały udzielić mi pomocy za każdym razem jednak ten mężczyzna mnie doganiał i przetrzymywał w aucie, raz mnie strasznie pobił, kopał i była krew a ja widziałam tą całą sytuację jakby z pozycji zupełnie innej osoby. Nawet po przebudzeniu wracał ten sam sen. Czy ktoś z was mógłby mi go przetłumaczyć, będę wdzięczna;)

Serdecznie pozdrawiam,

fenusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujesz się osamotniona i opuszczona. Uważasz, że możesz liczyć tylko na siebie.

Nie radzisz sobie ze swoimi emocjami, dusisz je w sobie. Być może masz zaniżone poczucie własnej wartości. Przez to odsuwasz od siebie przyjaciół, znajomych. Tak naprawdę to Ty cierpisz przez to najbardziej.

Nie bój się się swoich emocji. Nazwij je, zaakceptuj. Wyrażaj je. Jeżeli chcesz płakać, płacz. Kiedy chcesz się śmiać, śmiej się. To wcale nie jest takie trudne :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...