Jump to content

całonocna ucieczka


fenusia
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry, chciałabym kogoś poprosić o interpretację mojego dzisiejszego snu.

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że pojechałam z siostrą i jej jakoś nieznaną mi koleżanką do domków w lesie. Gdy dojechałyśmy na miejsce było tam więcej dziewczyn, nagle podjechało jakieś auto z którego wyszedł mężczyzna. Okazało się, że jesteśmy przetrzymywane strałyśmy się uciec ja, siostra i jej koleżanka, ale w końcu się zgubiłam. Próbowałam uciekać na wiele sposobów chowałam się w jakiś opuszczonych budynkach, wbiegałam tak jakby do morza, uciekałam na koniu po plaży(czesto jezdze konno, wiec to nie musi byc jakas znaczaca przenosnia), uciekając spotkałam policjantów, których zaczęłam błagać o pomoc, ale oni mi nie pomogli, mówiąc, że nie chcę mieszać się w nie swoje sprawy, później spotkałam dwie dziewczyny, które również nie chicały udzielić mi pomocy za każdym razem jednak ten mężczyzna mnie doganiał i przetrzymywał w aucie, raz mnie strasznie pobił, kopał i była krew a ja widziałam tą całą sytuację jakby z pozycji zupełnie innej osoby. Nawet po przebudzeniu wracał ten sam sen. Czy ktoś z was mógłby mi go przetłumaczyć, będę wdzięczna;)

Serdecznie pozdrawiam,

fenusia

Link to comment
Share on other sites

Czujesz się osamotniona i opuszczona. Uważasz, że możesz liczyć tylko na siebie.

Nie radzisz sobie ze swoimi emocjami, dusisz je w sobie. Być może masz zaniżone poczucie własnej wartości. Przez to odsuwasz od siebie przyjaciół, znajomych. Tak naprawdę to Ty cierpisz przez to najbardziej.

Nie bój się się swoich emocji. Nazwij je, zaakceptuj. Wyrażaj je. Jeżeli chcesz płakać, płacz. Kiedy chcesz się śmiać, śmiej się. To wcale nie jest takie trudne :-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...