Skocz do zawartości

Mała imprezka. - ćwiczenie.


Gość Rokka

Rekomendowane odpowiedzi

1.Z jakiej okazji sie odbyła?

2.Ile osób na niej było?

3.Jakiej płci były te osoby?

4.W jakim wieku były?

5. Daleko od mojego domu czy blisko (odległość)?

 

 

 

Odpowiedź dziś po 23:00 :)

Edytowane przez Cattaraa888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Z jakiej okazji sie odbyła? Tu mnie to zaskoczyło 10 Mieczy ja uważam że została zorganizowana ponieważ zwątopiono w sens życia.I przez ta imprezę chciano aby ten sens powrocil.Mozliwe także że zostala zorganizowana aby zapomniec o instniejących problemach.

2.Ile osób na niej było? 4 Denary od 4-8 osob.

3.Jakiej płci były te osoby? 10 Mieczy Kobiety i mężczyźni,ale możliwe że z lekką przewagą mężczyzn

4.W jakim wieku były? Paź kielichów Myslę że dojrzała młodzież albo bardzo mlode osoby.Ogolnie napewno szalone towarzystwo.

5. Daleko od mojego domu czy blisko (odległość)?Koło fortuny myslę że gdzieś z 10 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z jakiej okazji się odbyła? Rycerz Mieczy powrót kogoś zza granicy, ukończenie czegoś np zdany egzamin, urodziny.. albo ktoś się o ciąży dowiedział ;)

 

2. Ile osób na niej było? 10 Monet - co najmniej 10

 

3. Jakiej płci były te osoby? 6 Monet pól na pól, albo kobietek więcej

 

4. W jakim były wieku? 7 Buław między 17 a 27

 

5. Daleko od mojego domu czy blisko (odległość)? Król Monet musiałaś tam dojechać koło 10 km lub 20 itd, jakaś okrągłą liczbą

 

:diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

1.Myślę, że impreza odbyła się z okazji chrzcin lub narodzin dziecka, ewentualnie zaręczyn.

2. Niewiele osób tam były wąskie grono znajomych. Do 10 osób.

3 2/3 to kobiety a 1/3 mężczyźni + karta mi dziecko pokazuje

4.różne grupy wiekowe

5. Myślę, że było to daleko na karcie mam węża, więc myślę, że droga była długa jak ten wąż :-) może 10 kilometrów wąż z pierwszej karty przypomina wyglądem jedynkę, a na drugiej karcie jest koło przypominające cyfrę zero.?

 

Dodam, że korzystam z kart anielskich.

Edytowane przez Patryk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Z jakiej okazji sie odbyła?........4 denarów.........z 18-stką mi się skojarzyło

2.Ile osób na niej było?.........słońce........19,20

3.Jakiej płci były te osoby?.......Gwiazda,Głupiec,Diabeł..........Tak mniej więcej po równo,..............tu widzę jakiś alkohol...Osoby znane z przeszłości i teraźniejszości........

4.W jakim wieku były?............6 pucharów,Pazik Pucharów,5 pucharów......Nastolatkowie,kilka osób trochę starszych i może jedno dwoje dorosłych,może jakieś dziecko też się znalazło....

5. Daleko od mojego domu czy blisko (odległość)?,........Królowa Pucharów ........13 km do 20 .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Z jakiej okazji sie odbyła?

 

urodzinki synka mojej koleżanki, pierwsze :)

 

2.Ile osób na niej było?

 

wszystkich razem 6.

 

3.Jakiej płci były te osoby?

 

4 kobiety, 1 mężczyzna i dziecko płci męskiej.

 

 

4. W jakim wieku były?

 

od 1 roku do 62 lat.

 

5. Daleko od mojego domu czy blisko (odległość)?

 

jakieś 20 metrów chodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Z jakiej okazji sie odbyła?- IX monet-z okazji ciąży lub też związana z awansem w pracy lub stabilizacją materialną.

2.Ile osób na niej było?-II kije-na pewno więcej niż 2, może 24 osoby?

3.Jakiej płci były te osoby?-Rycerz Monet- było więcej mężczyzn, ale kobiety też były.

4.W jakim wieku były?-II miecze-były osoby młode od 20-28 lat ale też dojrzałe

5. Daleko od mojego domu czy blisko (odległość)?-VIII mieczy-na pewno trzeba jechać jakimś autobusem albo środkiem komunikacyjnym, powyżej 7 kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...