Jump to content

Poderżnięte gardło...


Dirty
 Share

Recommended Posts

Ze snu zapamiętałam tyle, ukrywałam się z większą grupą ludzi w jakimś pustym pomieszczeniu przed tajemniczym zabójcą, który co jakiś czas przychodził i wybierał jedną osobę którą zabijał. Zostało nas mało, ktoś zapomniał zamknąć drzwi i bez trudu wszedł do pomieszczenia, ktore nagle zaczelo przypominac moj pokoj. Balam sie zeby mnie nie wybrał, ale doszłam do wniosku że i tak wszyscy predzej czy pozniej zginą, chcąc mieć to za sobą przestalam sie chować i spojrzałam mu w oczy byly "puste" świecące, twarz przypominała maskę drewnianą, na głowie miał ogromny kapelusz. Podciął mi gardło nożem, od jednego barku przez gardło aż po drugi, czułam ból i czułam jak się wykrwawiam leżałam spokojna na ziemi czując że już po wszystkim. Obudzilam sie. Troche to dziwne, co moze oznaczac, ma ktos pomyl?

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen mi przypomina trochę scenę wywoływania do odpowiedzi przez bezdusznego belfra w szkole. Odczytując go ja widzę że masz problem z wypomiedzimi publicznymi ( to moim zdaniem jest to podeżnięcie gardła) strach przed ośmieszeniem jest tak duży że cię paraliżuje ( cięcie od ramienia do ramienia). te niezamknięte drzwi to taki symbol, że niektórych sytuaccji w zyciu sie nie da uniknąć stąd i te twoje pogodzenie ze śmiercią- stoisz pewnie przed czymś co musisz zrobić i wymaga to od ciebie przełamania strachu przed publicznością zaś twój oprawca to jest twój strach i zgodnie z powiedzeniem ma wielkie oczy zaś duży kapelusz wprowadza dozę tajemniczości.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, faktycznie z tym strachem przed publicznymi wypowiedziami to prawda, z tego powodu mam dużo niepozamykanych spraw i zaległości widocznie upominają się w snach ;)

 

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...