Skocz do zawartości

Dziewczyna/ czyszczenie płotu/


bebe787

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Ostatniej nocy miałem sen, którego w ogóle nie mogę zrozumieć. Zaczyna się dość dziwnie, ponieważ stoję z moim ojcem przy naszym ogrodzeniu, rozmawialiśmy chwilę, on zaczął czyścić ten płot wodą pod ciśnieniem żeby przygotować go pod malowanie. W pewnym momencie z za zakrętu wychodzi jakby to powiedzieć - dawna miłość. Idąc w ogóle mnie nie zauważa więc zażartowałem i mówię do ojca:'' No taka fajna dziewczyna a mnie nie poznaje''. Wtedy ona się odwróciła, na początku nie dowierzała że to ja. Była zachwycona że się widzimy, mówi że tęskniła. W końcu przytulam ją i całuje w policzek.

:_jezyk_oko: Ona bardzo się cieszy lecz właśnie wtedy nie mogę się od niej ''odłączyć'', cały czas jesteśmy przytuleni do siebie i widzę że oddalamy się od mojego domu ( nie jesteśmy w samochodzie ale uczucie jest identyczne). Po pewnym czasie zatrzymujemy się na rondzie, w rzeczywistości ponad 30km od mojego domu. Jej twarz już nic nie mówi, nie uśmiecha się, wszystko się zatrzymuje a ja tracę wzrok tak jakby była coraz większa mgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęsknota za czymś co przeminęło. I nie koniecznie musi to być miłość.

Płot, ogrodzenie może symbolizować, że w rzeczywistości próbujesz się odizolować od czegoś z Twojej przeszłości, być może chcesz zapomnieć o dawnej miłości lub o innym ważnym dla Ciebie zdarzeniu.

Myślę, też, że tęsknisz za czymś nowym, czegoś Ci brakuje w życiu.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...