Jump to content

Lekko eortycznie

NeoNówka
 Share

Recommended Posts

Bardzo rzadko zapamiętuję swoje sny, nie mniej jednak ten jakoś mi siedzi w głowie :)

Śniło mi się, że spotkałam się ze starym znajomym, którego znam ze szkoły średniej, w tamtym czasie chodziliśmy ze sobą, byliśmy nawet w sobie zakochani :)

a więc spotkałam się z tym znajomym bez większych przygotowań, ot tak po prostu pojawił się i wiedziałam, że jesteśmy razem, choć z tyłu głowy wiedziałam tez, że mam męża i syna (czyli obecna sytuacja). Gdzieś chodziliśmy we dwoje, coś w rodzaju motelu, hotelu i musiałam się w inne ubranie przebrać, jakby bardziej wyjściowe. Nie mogłam znaleźć odpowiedniego miejsca i tak błąkaliśmy się we dwoje, aż w końcu wpadłam na pomysł, że pójdziemy do pokoju moich rodziców!!!!! (mój Tato nie żyje, nigdy Go nie poznałam, zginął jak miałam 3 miesiące) i tam się przebiorę.

Weszliśmy do pokoju i ja od razu zamknęłam drzwi od środka i od razu wiedziałam, że będziemy sie bzykać we dwoje :) Dobieramy się ostro do siebie i nagle ja mówie, kurde ale ja mam okres! a wspomniany kolega opowiada coś w stylu nie martw się, zaraz Ci przejdzie :) i skończymy to co zaczeliśmy, wstaje z łózka, otrzepuje się i jakby nigdy nic wychodzi, a ja zostaje sama.

I chyba w tym momencie się obudziłam :_wnerw:

Cały czas podczas tej wędrówki w budynku wiedziałam, że będziemy się kochać, czułam to pod skórą i czułam miłe podniecenie.

Podejrzewam że Twoje życie sexualne nie jest dla Ciebie do końca satysfakcjonujące... myślę, że czegoś Ci w nim brakuje, tęsknisz za czymś...

Czy przypadkiem nie pojawił się ktoś w Twoim życiu kto Cię pociąga ?

"kurde ale ja mam okres! " to jak kurde ale mam rodzinę...

Pozdrawiam :)

hmmmmmmm jakby to powiedzieć delikatnie :) teoretycznie jestem na małym erotycznym głodzie, ale generalnie moje zycie erotyczne jest jak najbardziej ok.

Czyli od dziś bede miała takie zajebiste sny, dopóki nie zaspokoję głodu? :D

Mogą się pojawiać od czasu do czasu, ale nie muszą :) ciężko by Ci było później normalnie funkcjonować jakby pojawiały się co noc, byłabyś za bardzo rozmarzona :P