Skocz do zawartości

Zielony, nie do końca oszlifowany pierścień!


Fresa7

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszej nocy, po poznaniu chłopaka przyśnił mi się on dający mi pierścionek. Ofiarował mi go z powodu naszego poznania. Miał on w oczku piękny zielony kamień szlachetny, którego przecinały czarne nieregularne paski; powiedział tylko, że to szmaragd. Ja natomiast zastanawiałam się dlaczego ma kolor zielony, a nie niebieski (nie wiem z jakiego powodu). Za nim stała jego siostra i patrzyła na nas. Sen się zakończył kiedy wzięłam go w ręce i popatrzyłam na niego. Bardzo bym chciała, aby ktoś mógł przedstawić swoją interpretację tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz duże nadzieje co do tej znajomości. Liczysz, że się rozwinie...

Wydaje mi się jednak, że nie wszystko jest tak jak powinno być, coś z jego strony...Być może nie był do końca szczery z Tobą w jakiejś sprawie. Sądzę, że niebawem dowiesz się o co chodzi i będziesz się wahać co dalej zrobić...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jest do dla ciebie dość ważna znajomość - wnioskując z twego snu. Zieleń kamienia - odpowiada czakrze 4 czyli serca jest ona dwu kolorowa zielono różowa zielen to kolor nadziei ale również życia. Zaś twoje zastanawianie się nad tym czy nie powinien być niebieski - czakra 5 gardłowa odczytałbym tak że sie obawiasz czy to nie puste zapewnienia słowne.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten sen, to przede wszystkim z tym chłopakiem będą Cię łączyć relacje typowo koleżeńskie, albowiem w trakcie poznawania go, dostrzeżesz, że to jednak nie jest ktoś z kim chciałabyś być,wiesz na takiej zasadzie, że Ty wyobrażasz sobie kogoś zupełnie innego, a tymczasem okazuje się, że on udaje kogoś kim nie jest jest taki troszkę niestabilny emocjonalnie, a w żadnym razie nie jest gotowy na związek...Ty natomiast wydajesz się gdzieś patrzeć w przeszłość, być może w Twoim życiu był ktoś warty uwagi i gdzieś w środku pozostała tęsknota za niespełnieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...