Jump to content

Zielony, nie do końca oszlifowany pierścień!


Fresa7
 Share

Recommended Posts

Pierwszej nocy, po poznaniu chłopaka przyśnił mi się on dający mi pierścionek. Ofiarował mi go z powodu naszego poznania. Miał on w oczku piękny zielony kamień szlachetny, którego przecinały czarne nieregularne paski; powiedział tylko, że to szmaragd. Ja natomiast zastanawiałam się dlaczego ma kolor zielony, a nie niebieski (nie wiem z jakiego powodu). Za nim stała jego siostra i patrzyła na nas. Sen się zakończył kiedy wzięłam go w ręce i popatrzyłam na niego. Bardzo bym chciała, aby ktoś mógł przedstawić swoją interpretację tego.

Link to comment
Share on other sites

Masz duże nadzieje co do tej znajomości. Liczysz, że się rozwinie...

Wydaje mi się jednak, że nie wszystko jest tak jak powinno być, coś z jego strony...Być może nie był do końca szczery z Tobą w jakiejś sprawie. Sądzę, że niebawem dowiesz się o co chodzi i będziesz się wahać co dalej zrobić...

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Jest do dla ciebie dość ważna znajomość - wnioskując z twego snu. Zieleń kamienia - odpowiada czakrze 4 czyli serca jest ona dwu kolorowa zielono różowa zielen to kolor nadziei ale również życia. Zaś twoje zastanawianie się nad tym czy nie powinien być niebieski - czakra 5 gardłowa odczytałbym tak że sie obawiasz czy to nie puste zapewnienia słowne.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje! Ale ja nie chciałam od niego tego kamieni, byłam bardzo zdziwiona. Koniec końców jednak go wzięłam, więc chyba nie robi to różnicy :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o ten sen, to przede wszystkim z tym chłopakiem będą Cię łączyć relacje typowo koleżeńskie, albowiem w trakcie poznawania go, dostrzeżesz, że to jednak nie jest ktoś z kim chciałabyś być,wiesz na takiej zasadzie, że Ty wyobrażasz sobie kogoś zupełnie innego, a tymczasem okazuje się, że on udaje kogoś kim nie jest jest taki troszkę niestabilny emocjonalnie, a w żadnym razie nie jest gotowy na związek...Ty natomiast wydajesz się gdzieś patrzeć w przeszłość, być może w Twoim życiu był ktoś warty uwagi i gdzieś w środku pozostała tęsknota za niespełnieniem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...