Skocz do zawartości

pytanie o relacje karmiczne


malinkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem poczatkujaca w numerologii wiec mam dużo wątpliwości odnośnie relacji karmicznych . mam za sobą dwa związki, które okazały sie relacja karmiczna, były one bardzo trudne i ciężkie, było bardzo źle i bardzo dobrze jednak obydwie relacje były długotrwale. teraz z perspektywy czasu ciepło myślę o przeszłości, bo bardzo mnie zmieniły pozytywnie. w obu przypadkach schemat tez był podobny najpierw krótkotrwale spotykanie, później rozstanie i po długim czasie odnowienie relacji, jak by konieczność dokończenia czegoś. niedawno poznałam kogoś również jest to karmiczna relacja i jest podobnie, poznaliśmy sie wiele lat temu, teraz ponownie nasze drogi sie zeszły.i tu mam pytanie ja nie mam w swojej piramidce liczb związkowych, natomiast panowie maja, czy to oznacza ze to oni spłacają wobec mnie jakiś "dług"? czy po prostu maja coś do odpracowania a ja jestem przypadkowo w ich życiu? czy osoba która nie ma "karmy związkowej" tez może tworzyć związki karmiczne? chociaż te moje relacje były tak skomplikowane, pogmatwane a okoliczności ponownych spotkań tak dziwne i zapętlone ze nie chce mi sie wierzyć ze byłam tylko przypadek. mam wrażenie ze dokładnie ja miałam stanąć na drodze ich życia.

może to są głupie pytania ale zaczęło mnie to nurtować bo to juz trzeci karmiczny.bardzo proszę o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zadajemy w numerologi pytania to naleźy zacząć od dat urodzenia nie daje to pełnego obrazu (bo do tego potrzeba również wibracji imiennych ) ale bez daty zamykamy moźliwość jakiegokolwiek podglądu sam opis panowie mnieli a ja nie niewiele nam mówi bo być może byłaś nauczycielem ich bądz też któraś ze stron odpracowywała karme... ale to tylko gdybanie bez nawet namiastki konkretów czyli daty urodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podałam dat bo nie wiedziałam ze w tym ogólnym pytaniu daty będą konieczne :) ale chyba tylko wydawalo mi się ze pytanie jest ogolne, to własnie ta niewiedza początkującego :usmiech:, teraz wiem ze to jest bardziej złożone. a jest mozliwosc podania danych na pw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że jeśli będą daty napewno ktoś spróbuje ci odpowiedzieć to i tak będą ogóle odpowiedzi i troche spekulacje ponieważ nie dajemy na forum wibracji imiennnych...

jeśli chodzi o mnie to ja na forum w wolnej chwili odpowiadam ogólnie prywatnie robie dokładną analize ale tylko na zlecenia a te są odpłatne ...

więc poprostu napisz daty a ktoś w wolnej chwili spróbuje ci pomóc chodżby sugestjami bydż może tyle ci wystarczy ;) powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...