Skocz do zawartości

Interpretacja partnerska.


dizel1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Czy między mną 8 sierpień 1988r a dziewczyną 8 luty 1988 jest jakaś karma? Powiem szczerze że jest to moja rodzina, nie jakaś strasznie bliska, ale też nie daleka. Moja mama i jej mama to są kuzynki, nie bardzo bliskie, tzn nie tak bezpośrednio ale są. Pytam bo raczej z nią tak kontaktu zbyt bliskiego nigdy nie miałem a teraz była rodzinna impreza i jakoś tak się bardzo zaprzyjaźniliśmy, cały czas razem się bawiliśmy, było po prostu super. Dziewczyna lubi dobrą zabawę tak samo jak ja. Cały czas ze sobą rozmawialiśmy. Pytam o to bo może teraz weszliśmy w jakiś taki okres który nas ku sobie zbliża? Czy coś takiego widać w naszej numerologi? Chciałbym żeby nasza relacja która zaczęła się przed wczoraj bo wcześniej jakoś w ogóle nie utrzymywaliśmy kontaktu, do tego stopnia że gdybyśmy się spotkali na ulicy to pewnie byśmy się nie poznali, jakoś sie rozwijała bo to naprawdę super dziewczyna do zabawy, super się z nią imprezuje, super sie z nia gada. Naprawdę fajna.

 

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, numerologia, może powiedzieć jak ewentualnie Wasza relacja będzie się układać, lecz to już nie pytanie do mnie, bo ja w numerologii raczkuję ;)

Karty mogą wskazać Waszą najbliższą przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy :)

czasami wydaje nam się, że znamy kogoś całą wieczność, a okazuje się, że nie ma między nami tzw. karmy

związek określany mianem karmiczny, to zwykle związek burzliwy, pełny rozstań, powrotów, rozstań i tak w kółko, ale to też nie reguła, bo są takie osoby, które tak się polubiły, że chcą się znowu spotkać i wcale to nie oznacza, że coś mają ze sobą do przerobienia

z mojego punktu widzenia lepiej mieć z kimś "czyste konto", niż potem całe życie zastanawiać się co z tą znajomością jest nie tak, dlaczego zmierza ciągle w ślepy zaułek

zwykle osoby, które mają karmę, muszą coś naprawić w swojej relacji z poprzedniego wcielenia z tą osobą

a skoro ta karma się nie pokazuje, to może lepiej, bo wszystko jest jakby nowe i nie ma obciążeń, więc jakby nie patrzeć to pozytywna wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...