Skocz do zawartości

Moje dziecko umiera


monika76

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbe ,nie mogę nigdzie znależć interpretacji dzisiejszego koszmarnego snu.

Otóż we śnie mój roczny synek (o którego poczęcie walczyłam 2 lata)umieral mi na rękach podczas kąpieli,we śnie był nieco młodszy ,był około 6 miesięcznym niemowlakiem.Ja myłam mu głowkę on patrzył mi w oczy,rozmawiałam z mężem ze coś jest nie tak z dzieckiem i nagle synek był martwy,myłam go jeszcze ryczącale on był już wiotki wyjęłam go i zaczęłam krzyczeć na męża co teraz zrobimy ,nie mamy już dziecka i nie możemy ich mieć więcej a on spokojnie odparł-będziemy żyć normalnie ....

 

Sen ten mnie przeraził ,nie mogę dojść do siebie staram się nie myśleć o nim tłumacząc sobie że to może był wynik kłotni ostatnich z mężem i rosnącego napięcia miedzy nami .

Jednak chciałabym znależć odpowiedz co ten sen mógł oznaczać gdzyż większość snow w moim przypadku jest proroczych i z regóły sie spełniają ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen żeby było ciekawiej jest snem pozytywnym także przerażenie jest nie potrzebne.

Myjesz syna który ma około 6 miesięcy czyli twój problem mógł sie zacząć mniejwięcej wtedy sądząc z tego że myjesz dziecko z mężem problem dotyczy właśnie was - ciebie i męża zaś przyczyną jest dziecko. Myjesz dziecku głowę czyli prawdopodobnie problem leży w sposobie "myślenia". Stwierdzenie męża - "będziemy żyć normalnie" może sugerować że w tej chwili w twoim życiu istnieje tylko dziecko zaś drugi mężczyzna twojego zycia jest "odrobinę" zazdrosny o twoje względy. W śnie dziecko umiera - i to jest śmierć waszego prolemu, odchodzi stopniowo ( dziecko wiodczeje).

Jest jeszcze druga mozliwa interpretacja ale ja uważam za mniej prawdopodobną albo poboczną a mianowicie jeżeli twój syn ma problemy skórne to one miną (obwywasz dziecko) ale raczej obmywanie sugeruje że atmosfera w waszym domu się oczyści.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję-trochę mnie uspokoiłeś,wiele z tego co napisałeś jest prawdą,dziecko ma problemy skórne,kłótnie z mężem są od czasu pojawienia się dziecka.

Ech....oby i ten sen (jak wiele innych)się ziścił...

Pozdrawiam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

My mężczyźni tak mamy jesteśmy bardzo zaborczy o nasze kobiety bez względu czy mamy rok czy tych roków trochę więcej.

Co do dziecka sen może być takim mixem czyli dwa problemy w jednym śnie, czyli problemy mężosko- skórne rozwiążą sie same.

Powodzenia:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...