Skocz do zawartości

Warsztat nr 20


lavis

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio obiecałam sobie,że przez tydzien nie będe czegos robić;

1-na czym polega ta czynność?

2-z jaką dziedzina jest zwiazana?

3-czy lubię to robić?

4-Czy dotrzymałam danego sobie słowa?

Wszystkiego dobrego i wspaniałej intuicji.Odpowiedz jak zwykle w niedziele (najpózniej w poniedziałek)

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Thurisaz, Laguz, Mannaz, Nie wiem czemu ale na suwa mi sie gra na jednorękich bandytach durisaz mlot i kolo fortuny symbolizuje moim zdaniem jednorekiego bandyte a laguz, moze mowic o utracie pieniedzy, pozatym Mannaz kontakty towarzyskie, spotykasz sie ze znajomymi i byc moze w grupie gracie na maszynach? albo moze w pokera?

 

2. Raido, Isa, Laguz, Mysle ze to jest hazard , spotykasz sie co jakis czas ze znajomymi.

 

3.. Raido, Perthro, Uruz, Mysle, ze tak bo sie wciaglas, ale chcialabys skonczyc z tym

 

" Niepoznawalne jest nam przeznaczone

a przeznaczone gości w niepoznawalnym

co jest wygraną co przegraną

może dziecko wie"

 

czasem wynosisz korzysci z tych spotkan i gier i to dodaje ci energii nawet jak wychodzisz przegrana.

 

4. Perthro, Uruz, Ehwaz, nie bo musialas isc tam nie z wlasnej woli pewnie z mezem a reszta potoczyla sie spontanicznie.

 

 

Wow poleglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Oto moje propozycje:

1. Algiz, Berkano, Wunjo - nie wygląda to na jakąś straszną rzecz... może chodzić o jakieś spotkania. W grę wchodzi jeszcze rozpoczynanie czegoś nowego i opieka nad czymś. Bardzo to wszystko niejasne.

2. Hagala, Tiwaz, Ehwaz - z dziedziny kontaktów międzyludzkich, może jest tam odrobina magii i poszukiwania drogi. Może chodzić o jakąś konkretną relację. Ta Hag wprowadza jakiś wątek tajemnicy... :)

3. Hagala, Jera, Naudiz - lubisz czy nie wygląda na to, że robisz to troszkę przymusowo i chyba Ci się już to nie podoba... Męczy Cię rutyna i okresowość tej czynności... może przewidywalność.

4. Raidho, Fehu, Wunjo – wszystko się potoczyło jak zwykle własną drogą jednakże wydaje mi się, że udało Ci się nie robić tego przez tydzień i dzięki temu czujesz się lepiej. Wyszłaś z tej próby zwycięsko i jeszcze na tym zarobiłaś:)

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze do jutra ,moze ktoś jeszcze spróbuje.Jak zwykle mój warsztat nie jest łatwy ,ale"tylko najlepsi uczniowie dostaja najtrudniejsze zadania"(to z przesłania Aniolów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ja ;)

 

1. Teiwaz (o), Kaunan, Berkanan, Ehwaz... No oczywiście jedyne co młodemu chłopakowi wpaść może do głowy to sex lub masturbacja. xD Więc polega... Sama wiesz na czym.

 

2. Kaunan, Odala, Sowelo, Eisaz, Berkanan... Kobieca cielesność.

 

3. Durisaz, Laukaz, Wyrd, Raido (o)... Zaczyna cię to drażnić. Nie chcesz tego robić, ale podświadomie do tego dążysz. Chcesz z tym skończyć na dobre...

 

4. Wyrd, Ingwaz, Berkanan, Iwaz, Mannaz... Wydaje mi się, że sobie poradziłaś, ale to był trudny tydzień. Do zrobienia tego miałaś wiele okazji, a chcąc dotrzymać sobie słowa biłaś się sama ze sobą.

 

 

Nie wiem co mnie tak wzięło na skojarzenia... Z góry przepraszam xD

Edytowane przez Weles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. fehu pertho (o) eihwaz - polega na tworzeniu czegoś, zaczynaniu od nowa, coś usuwasz, żeby co innego mogło powstać, jest męczące.

 

2. ansuz, tiwaz (o), kenaz - może z twoją pracą? Albo rozmawiając ze znajomymi chcesz rozwikłać jakieś niejasne sytuacje.

 

3. nauthiz, ehwaz (o), sowilo (o) - nie lubisz, zmuszają cię do tego tak zwane "czynniki zewnętrzne" ;)

 

4. tiwaz (o), wunjo (o), laguz - raczej nie dotrzymasz słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ja! Zaraz zrobię edit.

 

1. Berkano (o) Dagaz Ansuz (o)

Pierwszy co przyszło mi do głowy to seks, ale myślę, że tu chodzi bardziej o kontakt z kimś. Może opiekowałaś się kimś i stwierdziłaś, że zawiesisz to na tydzień, albo przez tydzień nie będziesz komunikować się ze swoim partnerem?

2. Fehu (o) Othala Perthro

Myślę, że to mogło się wiązać z psychologią albo z czymś społecznym. Do głowy przychodzą mi jeszcze zarobki, jakaś strefa finansowa.

3. Ehwaz (o) Sowilo (o) Hagalaz (o)

Nie lubisz, nie satysfakcjonuje Cię to. Nie sprawia Ci to radości i być może jest to coś co czasem wydaje się bezcelowe. Robisz to ze względu na pieniądze.

4. Eihwaz Ansuz Wunjo (o)

Ciężko powiedzieć. Może bardzo chciałaś dotrzymać słowa, i na początku się udawało, ale w końcu uległaś.

Edytowane przez Belen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już prawie wszyscy.Troche wydłuzyl sie ten warsztat,ale czekałam na jeszcze inne odpowiedzi ponieważ byłam ciekawa co Runy mówią o ...Runach.

Ostatnio obiecałam sobie ,że nie będę przez tydzień....wróżyć,czyli nie dotknę Run

 

1-piszac, na czym ta czynność polega miałam na myśli pomoc innym w rozwiązywaniu ich problemów,czyli spotkania.,kontakt z kimś..Nie mam pojecia dlaczego az dwie osoby skojarzyły to z seksem a jedna z hazardem,ale moze dlatego ,ze dla mnie jest to przyjemność,tak jak i seks jest przyjemny.Ale najbardziej podobała mi sie wypowiedz Colinna choc i Zann i JaneDoe tez odpowiedzieli ok

 

2-dziedzina,no już wiadomo ezoteryka-Zann dobrze to podporządkował bo z ezoteryki stworzyli psychologie,ale Fehu odwrotne mówi ze za darmo.Colinn-rowniez świetnie,a JaneDark ,może bez podporządkowania jakiejs dziedzinie ale równie trafnie.

 

3-Czy lubię to robić-uwielbiam,i dlatego tez zrobilam sobie przerwę żeby nie popaść w nałóg,ale tez prawda jest, ze niekiedy ktoś dzwoni i chce miec juz podpowiedz Run,a wtedy czuje sie do tego troche przymuszana.Jedyny Brydziu odpowiedział że tak, zarazem wszyscy dobrze,bo patrząc na niektóre koleżanki,przymuszające mnie do tego i nie patrzące na to czy mam w tej chwili czas i ochotę(i tu to wyszło w Runach)to wszyscy odpowiedzieli dobrze.

 

4-niestety nie dotrzymałam słowa poniewaz silna konieczność kogos spowodowała ze mu powrózyłam.Zann odpowiedział najdokładniej,równie dobrze JaneDoe.Brydziu też.

No cóz,byłam przerazona ze taki ciezki temat do odczytania Wam dałam a widze że większość bez problemu sobie poradziła.Wszyscy jesteście równie dobrzy,

 

ale trzeba kogoś wybrać...Collin-trafił z magią a to była istota tematu.

 

Gratuluję i czekam na następny warsztat.Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez lavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...