Jump to content

krew, bójka i autobus


LusiaKlusia
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem tu nowa i przyznaję, że kompletnie nie znam się na interpretacji snów, jednak wierzę, że sny coś oznaczają i warto znać ich znaczenie.

Odkąd jestem w ciąży mam przedziwne sny, ale ten który przyśnił mi się przed chwilą spowodował, że zarejestrowałam się na tym forum i zakładam ten wątek.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Oto sen:

 

Jestem w toalecie z jakimś chłopakiem i on mówi mi, że po nodze płynie mi krew, nie wierzę mu po czym patrzę na nogę i ta krew rzeczywiście tam jest... Biegnę do mamy, bo w końcu jestem w ciąży i bardzo się boję bo tej krwi jest strasznie dużo, a ona się tylko uśmiecha i mówi, że zaraz coś mi pokaże. Po kilku sekundach wyświetla mi film obrazkowy który głosem męskim oznajmia mi, że to nic takiego. Pełna obaw wybiegam z domu i idę ulicą. Zaczepiają mnie jacyś chłopacy, ale po chwili spotykam mojego chłopaka wraz z moją dwuletnią siostrą w wózku. Wsiadam z nimi do autobusu. Tam spotykam byłą dziewczynę mojego lubego i dokładnie ją obserwuję. Po chwili zaczynamy się wyzywać. Autobus staje , wszyscy wychodzą a ja rzucam się na nią i zaczynam ją bić. Wyrywam jej włosy, biję po twarzy. Po wszystkim ona wstaje i mówi, że mi gratuluje. Ja łapię się za brzuch i grożę jej, że jeśl cokolwiek zrobi mojemu dziecku zabiję ją. Mój chłopak nic sobie z tego nie robi i spokojnie na mnie czeka. Parę minut później wsadza moją małą siostrzyczkę do autobusu [sAMĄ!] i ona odjeżdża. On biegnie za autobusem i krzyczy a ja pcham wózek i jestem strasznie zmęczona.

Po tym wstałam zlana zimnym potem i nie mogę spać ;(

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Nie przywiązywałbym do tego snu jakieś specjalnej uwagi i wmawianiu ci szczególnych znaczeń bo ich nie ma.

Krwawienie - to taki typowy lęk przed tym czy aby napewno wszystko w porządku.

twoja siostra tutaj symbolizuje newe obowiązki które w niedługim czasie nadejdą, zaś była dziewczyna to taka kobieca zazdrość o tym że ona trochę ci go "nadgryzła" zanim ty zaczęłaś zajmować się tym "ciastkiem".

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Ummm... Masz histerię? Nie obraź się, ale z tego wynika, ze jesteś tak przewrażliwiona, że zaraz szukasz pomocy i odpowiedzi. Uspokajanie Cię nie przekonuje i wszędzie widzisz wrogów i zagrożenia. Fajnie, że chcesz walczyć, ale na pewno walczysz w słusznej sprawie?

Jeśli masz kłopoty w realnym świecie to zaraz idź z tym do specjalisty i zadowól się jego odpowiedzią. Nie szukaj, nie drąż. Tylko ściągniesz na siebie kłopoty, a życie i tak toczy się dalej.

Gratuluję przyszłego potomka :D Znasz już płeć?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...