Jump to content

Pech żony czy inny czort??


czeslavv
 Share

Recommended Posts

Witam..

 

Od czasu gdy ożeniłem się z moją obecną żoną prześladuje mnie jakiś pech.. zastanawiam sie czy to moze jakis urok lub klątwa??

Nic sie nie uklada.. ani mi ani jej. Cały czas mamy problemy finansowe, kłótnie w rodzinie itp.

Czy jest ktos mi w stanie to logicznie lub też nielogicznie wyjaśnić??:/

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, po pierwsze to nie wyglada jak nic, bo nie mamy zadnych szczegolow. Czy masz na prawde powody zeby cos podejrzewac? Logicznie pomysl, czy na prawde cos sie srasznie zmienilo po slubie? Jakie sa wszelkie okolicznosci, czy wasze warunki sie zmienily (zamieszkanie, praca, stosunki z rodzicami) ?

pozdrawiam najserdeczniej

Link to comment
Share on other sites

Nie trzeba klątwy by mieć problemy finansowe i kłótnie w rodzinie. Gdybym tak patrzył to przez ostatni rok bym był pod ciągłym ostrzałem z klątw.

Link to comment
Share on other sites

Moja żona ma długoletni konflikt z moją mamą.. niezarzegnany.. myśle, że moja mama mogła jej (bądź też nam) źle życzyć, bo trzymam strone żony..

Moja mama jest osobą o bardzo silnej i wyrazistej osobowości.. może to rozwieje temat kombinerek?

Link to comment
Share on other sites

Wiem że starsze osoby o takim charakteru mają dar do robienia nieumyślnie psikusów, a jak się solidnie zdenerwują to i nawet czegoś poważniejszego. Byłem świadkiem i nawet dokładnie obserwowałem 3 tego typu nieumyślnie "rzucone" uroki/klątwy. Możliwe że to jest to. A dobra wróżka(lub inna osoba obcykana w temacie) powinna być w stanie sprawdzić czy zaszła taka ingerencja.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kaos, jutro żona idzie do wróżki, wiec wszystko sie okaże.. mam nadzieje, że jeżeli cokolwiek jest rzucone to to z nas ściągnie..moja mama jak i cała rodzina jest strasznie natarczywa, co chwile dzwonią że chcą przyjsc do nas lub cokolwiek innego.. żeby zobaczyć wnuczke. Nam to strasznie przeszkadza, ale ma jak narazie sie od nich odseparować:/ Nic napisze jutro co ta wróżka powiedziała.

Link to comment
Share on other sites

Nie potrzeba wróżki, żeby wiedzieć, że osoba silnie emocjonalnie z nami związana może wpłynąć mentalnie na nasze życie. Jeśli matka myśli o tym stale i intensywnie, że Twoja żona jest nieodpowiednia dla Ciebie, życząc Wam rozstania, to jest jasne, że to małżeństwu szkodzi. Polecam modlitwę (rytuał) ochronną.

 

Jesteś wierzący Czeslavie?

 

PozP

Edited by Paradoxa
Link to comment
Share on other sites

Ja brałem pod uwagę nieumyślny atak/urok/klątwe, ale skoro jak pisze Czeslavv matka nie odpuszcza, ciągle myśli, to może być właśnie jak pisze Paradoxa, więź energetyczna(podłączenie).

Link to comment
Share on other sites

Paradoxa, tak jesteśmy oboje wierzący. Ale co zrobić, skoro moja żona nie chce mieć nic wspólnego z moją matką? bo ona nie chce żeby była w naszym życiu ponieważ zawsze się wtrącała. Dlatego co w takiej sytuacji zrobić skoro my się chcemy od niej odłączyć a ona nie daje nam spokoju?

Link to comment
Share on other sites

....... Ale co zrobić, skoro moja żona nie chce mieć nic wspólnego z moją matką? bo ona nie chce żeby była w naszym życiu ponieważ zawsze się wtrącała. Dlatego co w takiej sytuacji zrobić skoro my się chcemy od niej odłączyć a ona nie daje nam spokoju?

 

Żona ma rację, skoro matka nie rozumie, że ma się nie wtrącać, to trzeba to jej uświadomić. Zrobić to jednak powinieneś TY. Jesteś głową rodziny, facetem to się tak zachowuj. Powiedz matce jasno gdzie jest jej miejsce i że ma Twoją decyzję uszanować.

 

Na PW wyślę Ci modlitwę ochronną.

 

Pozdrawiam i życzę siły

Paradoxa

 

P.S.

Poczytanie o toksycznych rodzicach też nie zawadzi.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko fajnie, tyle że z jej strony jest na nas stosowany szantaż.. bo troche jestesmy uzależnieni finansowo.... i to jest ból. Inaczej już dawno bym nie miał z nimi kontaktu.

Czekam na modlitwe i dziekuje wszystkim za dobre rady!! Jutro sie dowiemy co jest w stanie zrobić moja 'mamusia'

Pozdrawiam

Czeslavv~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...