Jump to content

prosba o pomoc w wyjasnieniu mojej tajemnicy

zbyti
 Share

Recommended Posts

Nie wiem, czy dobrze kieruję swoje zapytanie, ale byc może ktos z Państwa będzie potrafił wyjasnić tę zagadkę.

Otóż w 1993 roku, a wiec bardzo dawno temu przydarzyła mi sie taka historia.

Wówczas poznałam pewnego mężczyznę, z którym praktycznie rozumiałam sie bez slów... I pewnego dnia podczas spotkania, patrzyliśmy sobie dłuższy czas głęboko w oczy...i w pewnym momencie On odepchnąl mnie , poniewaz z moich oczu do Jego, "wyszły" promienie jasnego światła, bardzo podobne do laserów koloru równiez intensywnego -zieleń przechodząca w czerwień. Zrobiło się bardzo goraco, a podobno moje oczy, zrenice w moich oczach zrobiły sie wielkie jak u kota... Mojego znajomego prawie cały tydzień po tym zdarzeniu bolał kark.Pisze do Państwa z prośba o wyjasnienie, co takiego mogło zajść, bo to na pewno nie jest moim wymysłe. Przyznam się, ze ten problem nurtuje mnie przez tyle lat, bo nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Edited by zbyti

• 1 month later...

wygląda to tak jakbyś wysysała z niego coś moze jego grzechy albo energie, cos ala spowiednik

ale Ty i on oboje widzieliscie ten promień?

Edited by Asmic

Mi się zdarzyło w związku wyjątkowo karmicznym rozumieć się z moim mężczyzną bez słow. Raz jak się zdenerwował (łagodnie rzecz ujmując) a patrzyłam mu w oczy- widziałam jakby rozbłysk światła i wtedy jakbym słyszała jak wrzeszczy na mnie i wyrzuca cale swoje wkurzenie z głębi duszy (chociaż naprawdę nie krzyczał, bo on zazwyczaj co innego myślał a co innego mówił)... Było to przerażające i do tej pory pamiętam jak się go bałam i jak płakałam....

widocznie mial on wysoką samokontrolę pokazywania emocji nie masz co sie martwic skoro nawet nic nie zrobil zebys Cie wkurzyc :)

ma chlopak szacunek

Edited by Asmic