Skocz do zawartości

Gwałt


Corny20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam (jak pewnie większość użytkowników (; ) mały problem ze zdefiniowaniem mojego snu. W innym 'internetowym senniku ' przeczytałam, że gwałt jeśli jesteśmy jego ofiarą ma przynieść nam szczęście. Jednak u mnie to nie do końca jest takie proste. Sytuacja się o tyle komplikuje, że włąsciwie to nie był gwałt a raczej hmm..próba gwałtu? Szło za mną dwóch chłopaków. Na początku odniosłam wrażenie, że mi się to podobało - takie odczucie podczas snu - no ale później, zdawało mi się, że chcą mnie otoczyć w wiadomym celu. Gdy jakimś cudem udało mi się wejść już na klatkę do domu to jeden za mną biegł. Złapał mnie kilka razy za rękę i chciał z powrotem ściągnąć na dół, ale z nim walczyłam i za każdym razem się wyrywałam. Co to może znaczyć?

Będę wdzięczna za szybką odpowiedź. ;)

 

P.S

Nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, ale szłam akurat do domu babci, na którą jestem aktualnie zła, zdenerwowana. Nie mam ochoty na jakikolwiek kontakt z nią, bo czuję się jakby przez nią zdradzona. To ma jakiś związek?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza taki sen może świadczyć o tym, że ktoś chce stosować wobec Ciebie przemoc psychiczną, może próbować Cię zmusić do jakiegoś zachowania, którego Ty nie akceptujesz, które jest sprzeczne z Twoimi przekonaniami i poglądami.

Jednak masz duże szanse na to by poradzić sobie z tym i wyjść "zwycięsko".

Na to czy ten sen ma związek z Twoją babcią czy nie musisz sobie odpowiedzieć sama, gdyż nie znam szczegółów sytuacji która miała miejsce między Wami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicca odnoszę wrażenie, że ten sen może być odbiciem Twoich najzwyklejszych fantazji erotycznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałam dziwny sen..

Byłąm sama w mieszkaniu, gdy ktoś zapukał do drzwi. Przez wizjer nic nei widziałam bo go zasłonił palcem. Więc pytam kto. Przedstawił sie jako inkasent, który sprawdza stan licznika za światło. Ale ponieważ parę dni temu (w rzeczywistości) był już taki człowiek, to nie otworzyłąm drzwi temu, bo się przestraszyłąm że to jakaś podpucha. Wtedy ten ktoś odpuścił i zapukał do drzwi mojej sąsiadki, młodej dziewczyny. I stało sie to co przewidziałam, ten ktoś był oszustem i wszedł do jej mieszkania żeby ją zgwałcić. Pobiegłam jej na ratunek, ale było już po fakcie, ona leżała na łóżku zapłakana, a on zapinał spodnie.. zamierzyłam się żeby go pobić ale skończył mi się sen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

a mnie sie sniło że siedziałam na ławce czekajac na autobus w jakims obcym miescie obok jacyś kolesie i nagle podjechał jakis woleki facio niby glina oni nagla znikneli a on zaczal nmie ogmacywać i dobierać sie tak na chodniku ale mu ucieklam - najbadzie sie bałam jak uciekną przecież mam cieżka tobre i ona rzeczywiście była cieżka jak nigdy -trudno było biec , widziałam ze mnie goni jakby z góry i wbiegłam komus ma podwórko - duuza dzieci jakaś rodzina ale nagla znalazły sie jakies kobiety i one zaczeły mi pomagać rozmawiac itd....co to może oznaczac help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sniło mi się że byłam w pokoju z koleżankami, wszedł mój były narzeczony, był w samej bieliźnie, wskoczył na moje łóżko i próbował mnie zgwałcić! próbował mnie złapać, obezwładniać i to mu się chyba udało, pamiętam że nie mogłam się przed nim obronić.

 

co to może oznaczać?

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus taki sen może być odbiciem Twoich przeżyć z tym mężczyzną.

Czy nie było tak, że ten mężczyzna zmuszał Cię do postępowania, zachowania jakiego Ty nie akceptowałaś ? Które było sprzeczne z Twoimi zasadami i ideami ?

Nie stosował on wobec Ciebie przemocy psychicznej ?

Takie wrażenie odniosłam po przeczytaniu Twojego snu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry! miałam koszmar;/

śniło mi się , ze codziennie idę na przystanek tą samą drogą i codziennie mijam jakiegoś gościa który zawsze na mnie patrzy ... po kilku takich razach na jego miejscu był inny gośc , który do mnie zagadał i mówił , ze jego kumpel chce się ze mną umowić .. ja się nie zgodziłam to tamten rzucił się na mnie i chciał mnie zgwałcić . Krzyczałam, kopała, gryzłam ... ale nikt nie słyszał ... ledwo mu się wyrwałąm i uciekłam do domu w domu nikogo nie było . Pobiegłam blok dalej gdzie mieszka mój brat tam byli wszyscy porozmawiałam z bratem brat mnie ciągle pilnował , nagle zapukał do drzwi ten własnie facet ktory chciał mnie zgwałcic i powiedział mojemu bratu , ze jak on mnie mu nie odda to zabije nas wszystkich . Brat powiedział , ze predzej on da sie zabic niz mnie odda. Moj brat ukrył mnie w mieszkaniu u kolegi i tam mieszkałam. ale za kilka dni miałam wystep taneczny. Bałam sie wiec poszedł ze mna moj brat z kolegami. facet był ustawiony na budynku ze snajperką i celował we mnie... nagle sie obudziłam.!

 

co to moze znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej! Byłabym wdzięczna gdyby ktoś zinterpretował mój sen gdyż nie ukrywam że troszkę mnie przeraził. W ciągu jednej nocy dwa razy śniła mi się scena gwałtu. Pierwszy sen to juz w ogóle był maksymalnie dziwny. Była to raczej krótka scenka i niezwykle erotyczna. Mianowicie byłam ze swoim chłopakiem w pokoju gdzie znajdowali się również inni ludzie- dwie dziewczyny i 3 chłopaków. Ja byłam na łózku obok mnie mój chłopak i nagle tych trzech mężczyzn zaczęło mnie gwałcić. Wiem że się bałam i było to dla mnie bolesne. Gdy obróciłam głowę w stronę mojego chłopaka i krzyczałam że ma mi pomóc on nie reagował i zabawiał się z tymi dwoma dziewczynami. Ja strasznie płakałam a on nie reagował.

A drugi sen tej nocy był taki że jeździłam na rolkach po mieście, nagle grupa chłopaków zaczęła mnie zaczepiać więc uciekałam. Była już noc a ja jeździłam po ciemnych uliczkach uciekając przed nimi jednak wciąż gdzieś w oddali ich słyszałam lub widziałam. Nagle natrafiłam na grupę młodych ludzi którzy mi pomogli jednak tamci wciąż mnie szukali. Nie wiem jak to się zakończyło bo się obudziłam... Czy ktoś umiałby zinterpretować ten sen? Byłabym wdzięczna! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej babci śniło się, że zostałam napadnięta pobita i zgwałcona. Co ja mam o tym myśleć? Nie chcę wpadać w paranoję wychodząc gdzieś jak już się ściemnia ale jestem na dobrej drodze do tego :( przez większość czasu mieszkam sama, z psami. Moja mama też mówi, że jej się coś śniło, że jestem w rzece i mnie prąd porywa, wodospad czy coś, dokładnie nie pamięta.

:(

Edytowane przez Pimpirimpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dodam, że obie się lubią o mnie martwić, często też z psami zdarza mi się bardzo późno na spacer wychodzić, z uczelni też nieraz wracam wieczorem...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zwykle nie pamiętam, co mi się śni, ale dzisiaj obudziłam się normalnie tak jak do szkoły, tyle że jestem chora, i w sumie nie chciało mi się spać, ale tak po prostu leżałam skulona w łóżku i zasnęłam i przyśniło mi się, że byłam pod szkołą mojej koleżanki, ale nie wiedzieć czemu była noc, mimo to wszędzie było pełno ludzi, co więcej na przeciwko była moja szkoła, chociaż w rzeczywistości jest na drugim końcu Warszawy, i nagle z furtki wyszedł jakiś dres i do mnie podszedł i położył mnie na ziemi, i chociaż czułam, że mój tata jest tuż obok, to mnie nie widział, a ja nie chciałam krzyczeć, ani uciekać, tylko się poddałam temu dresowi, i on mnie obmacywał jakiś czas, a potem mnie zgwałcił, i dopiero wtedy dotarło do mnie, co się stało, i zaczęłam płakać, i przybiegł mój tata, ale tego dresa już nie było, i tata mnie spytał, czemu nie krzyczałam, a ja nie potrafiłam odpowiedzieć, i on mnie zabrał do domu, a potem zachowywał się tak, jakby nic się nie stało, chciałam zadzwonić do przyjaciółki, ale czułam, że to nic nie da, a potem się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ostatnio czesto mam sny zwiazanem z gwałtem albo jakims atakiem. ja zawsze jestem ofiara. Ostatnio sniło mi sie ze ktoś mnie podglada kiedy sie zorientował że go zauważyłam jakimś trafem znalazł sie za drzwiami mojego pokoju i próbował do niego wejsc, zapierałam sie nogami i rękami ale nic to nie dało, facet wparował do pokoju i rzucił sie na mnie, broniłam się ale był ode mnie duzo śilniejszy. 2 dni później dowiedziałam sie ze mój chłopak mnie zdradził czy to moze mieć jakis zwiazek ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mogli byście mi powiedzieć co mogł oznaczać ten sen ? śniło mi się ze ktoś próbował mnie zgwałcić , pamiętam że leżalam na łóżku , zaczoł mnie całować , nie wiem jak ale na koncu jednak do tego nie doszło o ile się nie myle , to wlasnie w tamtm momencie ktoś wszedl , chyba moj tata , i zaczelo mi się śnić co innego .. oczywiście chodzi mi o to że w śnie wszedl mój tata .. sama nie wiem czy to byl on , ale wiem ze ktos wszedl .

Edytowane przez laxieee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogli byście mi powiedzieć co mogł oznaczać ten sen ? śniło mi się ze ktoś próbował mnie zgwałcić , pamiętam że leżalam na łóżku , zaczoł mnie całować , nie wiem jak ale na koncu jednak do tego nie doszło o ile się nie myle , to wlasnie w tamtm momencie ktoś wszedl , chyba moj tata , i zaczelo mi się śnić co innego ..

Jesli wczesniej wieczorem nie ogladalas jakiegos filmu to sen faktycznie niezbyt ciekawy.

Moim zdaniem zwiastuje cos przykrego ale wyjdziesz z tego obronna reka.

Mozesz napisac czy nic Ci nie dolega?jestes zdrowa?

Na wszelki wypadek ja bym poszla do lekarza.

Druga opcja.sen moze zwiastowac jakies klotnie w rodzinie,moze nawet z ojcem.

Moze ktos inny dopisze co sadzi.

Zycze milego dnia i nie mysl juz o tym przykrym snie.

Czesto jest tak ze jesli zwierzymy sie komus ,sen sie nie sprawdza. I oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam chora , jeździłam po lekarzach na szczeście nie było to nic aż tak poważnego. Możliwe też ze pokłóce się z ojcem , ostatnio wql jakoś nie dogaduje sie z rodzicami , ale wydaje mi się ze może to też być dlatego że bardzo sie tego boje , jeszcze niedawno ciagle snilo mi się ze mnie ktoś goni , na szczeście zawsze zdązylam uciec , w sensie ze ide wieczorem i zaczyna mnie jakiś facet gonić ,jak nie samochodem to za mną biegl.Snilo mi sie praktycznie codziennie , przestalo , gdy przesalam chodzic wieczorem po dworze. Więc jak mówie panicznie sie boje ze ktoś może mnie wciągnać do samochodu , albo coś . Ostatnio też wpakowalam sie w zle towarzystwo , oni też ciągle gadają o jednym jednym slowem zboczeni są . Wiec to może przez to . Jednak dziękuje za pomoc .

PS ; jak sprawdzalam w internecie co to może znaczyć , to praktycznie wszędzie znaczyło szczęscie , ale pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby ten sen zwiastowal szczesliwe chwile

Jednak po tym co napisalas propnuje isc do lekarza

tak dla uspokojenia i dla pewnosci ze wszystko ok

I jeszcze jedno.

Ten sen moze odzwierciedlac Twoje leki i obawy w zyciu.

Boisz sie czegos,wyczuwasz zagrozenie a potem te leki przekladaja sie na sny.

Uwazaj na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mój sen był strasznie dziwny.

Śniło mi się moje miasto, szłam ulicą z korepetycji przez taki drewniany mostek. W pewnej chwili jakiś dwóch facetów, brunet i blondyn zaczęli dziwie mi się przyglądać. Jeden przyspieszył kroku i szedł daleko przede mną, a drugi za mną. W pewnej chwili, facet - brunet, który szedł przede mną spuścił taki pręt, żebym nie mogła przejść przez ten most i na dodatek ciągnął mnie do siebie za spódnicę. A drugi od tyłu mnie chwycił i zaczął wyrywać mój telefon. Zaczął mnie obmacywać ale po chwili się jakoś uwolniłam. Brunet , który zatamował przejście przez mostek zniknął, a szedł przy mnie cały czas ten drugi trzymając i bawiąc się moją komórką. W pewnym momencie poczułam jego rękę na moich plecach i mnie zaczął całować. Odepchnęłam go. Szedł za mną aż do domu i wiedząc co się święci, zaczęłam do niego gadać " że spotkamy się po 22, jak moja matka już będzie spać. Tylko niech mi na uspokoić rodzinę, która nie wie co się ze mną dzieje ". Spławiłam go. Zamknęłam się w pokoju i pogasiłam światła, zerknęłam przez okno i zobaczyłam tego faceta pod oknami mojego bloku. Gdy się obudziłam, to tak się poderwałam, jak rodzice Kevina spóźnieni na samolot do Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ! snilo mi sie ze bylam w pokoju u siebie i akurat sie przebieralam i tam za mna wszedl moj wujek!(sama nie wiem skad) poprosilsm go zeby nie wchodzil a on on mi na to natarczywie wszedl i zaczol mnie dotykac i robic inne obrzydliwe rzeczy staralam sie uciec lecz bylam bezsilna .pomorzcioe co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sniło mi się, że dwóch facetow do mnie podbiegło i zaczeli mnie obmacywac, nie moglam sie wyrwac, a trzeci chlopak przyszedl mi na ratunek, prosze o interpretacje snu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, proszę o zinterpretowanie snu który śni mi się już po raz kolejny. A mianowicie:

 

"Zostaję porwana przez kliku mężczyzn, związują mi obie ręce (dłonie), które cały czas widzę przed sobą na kierownicy. Jeden z tych Panów rozkazuje mi przyspieszyć ja tego nie robię i sprzeciwiam się im. A oni mnie za to zaczynają gwałcić. W śnie jeszcze widzę cały czas ten samochód jest on wyraźnie koloru czerwonego. "

 

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Także chciałabym prosić o interpretacje snu.

 

Znajdowałam się na jakiejś wyższej, bliżej mi w rzeczywistości nieznanej uczelni. Profesor z którym mieliśmy zajęcia, notorycznie dokonywał aktów gwałtu na mnie i na moich koleżankach. Nie byłam świadoma co nam robił, jedyne co wiedziałam i czułam to, to, że był wobec nas bestialski, a wszystko co z nami robił było uważane za uwłaszczające człowiekowi. Na uczelni znalazłam się w sprawie rozprawy sądowej, mojej przeciwko profesorowi. Trzymałam w ręku kilkaset stron zapisanego papieru, był to dokładny opis wydarzeń dotyczących gwałtu. Sąd był sądem uczelnianym. Przed wejściem na sale rozpraw zobaczyłam mężczyznę w beżowym płaszczu, stojącego nad jakąś ławką. Odwrócił się, a nasze oczy utkwiły w sobie. Nigdy czegoś podobnego nie czułam, wzrok tego człowieka był bardzo przenikliwy. Od razu wiedziałam, że mnie pokochał, od razu wiedziałam, że ja pokochałam jego. Także był profesorem. Gdy weszłam na salę rozpraw, widziałam go za oknem z kwiatami, kolorowymi, wiosennymi. Siadłam i zanim się obejrzałam, siedział obok mnie w charakterze pomocnika, czy adwokata. Wytłumaczył mi się z kwiatów i z tego, że nie powinien ich zabierać na salę, to nie wypada. Mój plik kartek opowiadający o gwałtach był przerwany na pół, zaczęłam się unosić, że ktoś chce zniszczyć prawdę i nie dopuścić do skazania winnego. Wtedy mój przyjaciel-adwokat porwał resztę stronic, tłumacząc, że powinnam mówić z pamięci. Tyle, że ja w śnie, nie wiedziałam co zdarzyło się tak na prawdę. Zaczęłam mówić, gdy skończyłam nie pamiętałam słowa z tego, co wypowiedziałam. Wiedziałam tylko, że opowiedziałam wszystko to, co znajdowało się na kartkach. Jakbym przespała swoją własną opowieść. Zorientowałam się tylko, że twarz mam mokrą od płaczu, tak samo jak mój towarzysz i cała sala w sądzie. Później koleżanki, potwierdziły moje słowa i sprawa zakończyła się sukcesem dla nas.

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc w interpretacji tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie ze bylam z rodzicami i najlepsza przyjaciolka. gdzies jechalismy gdy tata nas wysadzil. to byl jakis parking z kamyczkow usypany w kolo byly krzaki ale nie wysokie. i bylo widno, moja przyjaciolka powiedziala ze przejdzie sie w zdloz drogi i zobaczy gdzie rodzice pojechali.a wiec ona poszla zobaczylam nadjerzdzajaca czerwona furgonetke i zeszlam z drogi na parking przy krzakach. w furgonecce siedzialo dziecko na przednim siedzeniu. nagle ten facet wyszedl z furgonetki spojrzywszy sie na mnie a nastepnie poszedl w kieronku krzakow, zdaleka odemnie. gdy sie obrucilam plecami do niego zobaczylam ze zaczyna biec w moja strone. docisnal mnie mocno do siebie. zaczelam sie bronic i najpierw go koplam po jadrach a nastepnie mocno scisnelam wykrecajac. zaczol sie zwijac z bolu i byl sparalizowany. az polozyl sie na ziemi. w tym momecie moj chlopak przybiegl i zajal sie tym co mnie chcial zgwalcic. nie pomogl mu wstac ani nic ale i nie zrobil mu krzywdy, tylko pilnowal zeby on sie nie ruszal . przypominam sobie ze ja chciallam zeby on zostal ukarany chcialam go kopac i kopac ale nie robilam tego. w tym momecie przybiegla moja przyjaciolka w szoku bo wiedziala coo sie stalo. i nadjechali rodzice samochodem. a gwalciciel powiedzial tylko slowa ' moj kumpel powiedzial ze sie uda,czemu ty sie nie dalas zgwalcic? ' wykrzyczal to i na tym moj sen sie skaczyl. co to moze oznaczac ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co mógł oznaczać mój sen?

Mimo kilku dni od tego widzenia, nie mogę przestać o tym myśleć. Przeraził mnie...

Kolega z klasy, z którym utrzymuje normalne koleżeńskie stosunki przyśnił mi się niespodziewanie. Ba! do tego jaka rola mu przypadła... Mianowicie niedoszłego gwałciciela. Śniło mi się, że jestem na imprezie, na której był obecny także on. Wszyscy obecni byli mi znani. Na moment udała się do odosobnionej sali i spoglądałam przez okna gdy nagle ktoś zaszedł mnie od tyłu i zaczął nagabywać. Kiedy zaczął szeptać mi do ucha niemiłe rzeczy (nie pamiętam już co konkretnie mówił), poznałam, że to nie kto inny jak mój klasowy znajomy. Najbardziej groteskowym momentem było to jak soczyście oblizał moją skroń. Miałam wrażenie, że zemdleję pod wpływem jego nachalnych dłoni wędrujących po moim ciele. Udało mi się wezwać pomoc. Kiedy zorientowałam się, że ktoś idzie mi z odsieczą uciekłam z sali. Mimo, że nic konkretnego mi nie zrobił, czułam się jakby zgwałcił mnie. Skrzywdził okropnie, tak, że nie mogłam dać wiary, że moja podświadomość wybrała właśnie jego do tej roli. Proszę o pomoc w rozwikłaniu znaczenia tego snu. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...