Skocz do zawartości

Dwa pytania jeśli chodzi o szkołę i zawód...


Weles

Rekomendowane odpowiedzi

1.Na jakich przedmiotach powinienem skupić się najbardziej do końca mojej nauki w technikum?

 

Durizas, Teiwaz, Fehu, Wunjo, Mannaz

 

 

2.W jakim zawodzie będę się czuł najlepiej?

 

Uruz, Berkanan, Sowelo, Hagal

 

 

1. Durisaz jest kojarzona z wężem, ten zaś dysponuje toksycznym jadem więc tu wychodzi chemia, Teiwaz oznaczać będzie ogólnie wszystkie zawodowe, a że jest koło Durisaz to gdy pojawi się toksykologia, będą miał ją bardziej na uwadze niż inne. Fehu to matematyka. Wunjo, to radość, szczęście a przedmiotem który mi to daje jest język polski. Mannaz to człowiek, więc chyba chodzi o biologię.

 

2. Zupełnie nie wiem jak to ugryźć... Może jako artysta? Praca fizyczna.... hmmm...

 

 

Potrzebuję waszej pomocy w obu przypadkach. A może powinienem zapytać jaki zawód jest mi przeznaczony i jaki pozwoli mi się spełnić?

Edytowane przez Weles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thurisaz to również Młot Tora, czyli narzędzie twórcze i niszczące... Wnioskowałbym z tego, że oprócz przedmiotów, które sprawiają Ci problem należało by się skupić na przedmiotach zawodowych oraz na tych, które za wszelką cenę chcesz ominąć. Fehu to dobrobyt może więc zwróć może uwagę na podstawy przedsiębiorczości... ale matematyka też mogła pasować, w końcu teraz jest na maturze:) Staraj się nie zapomnieć o przedmiotach, które sprawiają Ci radość i pomagają się rozwijać.

 

Jeśli chodzi o pracę to powinna ona wymagać od Ciebie wysiłku i wykorzystania pełni umiejętności oraz sił twórczych. Szczególnie musi Ci dawać możliwość tworzenia czegoś nowego. Powinieneś też być w niej niezależny i mieć własny obszar działania. Hag może wskazywać na to, że vis maior odegra dużą rolę w Twojej drodze zawodowej... Jak zawsze z resztą :)

 

Pozdrawiam i zapraszam do udziału w warsztatach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1-najwazniejszy przedmiot zawodowy twojego profilu,z którego pewnie bedziesz pisał prace,matma ale tez i polski lub tez obcy(chodzi o jezyk mówiony)

2-to zawód związany z pomoca ludziom ,uzdrawianiem,moze wynajdziesz jakąś miksture pomocną w uzdrawianiu głownie kobiet ,np.na bezpłodność...?Wszystko co jest zwiazane z praca na rzecz całego społeczenstwa,byc może chodzi tu tez o prace związaną ze srodowiskiem.Byłbys tez dobrym lekarzem-ginekologiem...?ha,ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...