Skocz do zawartości

pomozcie mi - ciągła groteska, koszmary


apple_fan

Rekomendowane odpowiedzi

moje sny są nielogiczne, groteskowe, często przypominają koszmar. Dziś był w nim mężczyzna, ktorego kocham, probowalam go pocalowac, a on stal tak, ze moglismy się tylko musnąć ustami. Nastepnie moj były chłopak obwinił mnie o zdradę, obok stała jego siostra. To działo się przy kosciele.

Nastepnie poszlismy do centrum handlowego, wybrać dresy, potem akcja przeniosla się do toalety, gdzie kolezanka wypominała mi, ze nasza stara klasa to rodzina, wiec nie powinnam się przy niej wstydzic. Ja temu zaprzeczalam i mowilam, ze to nie sa moi znajomi.

W starej szkole mielismy konkurs, mialam wystapic ze znajomymi. I znowu ten mój ukochany, mial ze mna grac na gitarze. Byl z nami jeszcze kolega, i moja przyjaciolka. Obudzilam się bardzo wystraszona, bo caly sen byl strasznie zdeformowany.

 

Byl zdeformowany bo w snach zwykle jestem niewidoma, albo mam rozbierznego zeza i wlasciwie tez nic nie widze.

 

Ten sen byl jednym z normalniejszych, kilka razy umierałam, kilka razy umierali moi znajomi, rodzina, a co najdziwniejsze, pod koniec snow orientuje się, ze śnie, i chcę jak najszybciej stamtąd uciec.

 

Boje sie ciemnosci i byc może to ma wplyw na to, ze moje sny są koszmarne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borykasz się z problemami, których nie ogarniasz. Zaprzeczasz temu, nie pozwalając sobie pomóc, a jednocześnie chciałabyś tę pomoc uzyskać. Gdybyś zechciała bardziej zainteresować się przyczynami tych "wyrwanych z kontekstu" sytuacji, zobaczyłabyś, że każda jest tylko logicznym następstwem. Zamykasz się przed tymi sprawami i skutki są Ci całkiem groteskowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to. Nawet teraz narastają wokół Ciebie sprawy, które mogą zmienić się w problemy. Jeśli teraz się nimi nie zajmiesz, to potem nie będziesz wiedzieć, skąd się wzięły. Wiesz, dwa razy za długo nie wyrzucisz śmieci, a potem Ci robaki po kuchni latają. Pogadaj ze znajomymi. Oni często widzą więcej niż my. Może czasami traktujesz ich zbyt chłodno i przedmiotowo... i właśnie konsekwencji tego się obawiasz?

Nie jestem Tobą, więc nie odpowiem Ci zbyt dokładnie na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...