Jump to content

napad, znamie, strach

Ksiezyc...
 Share

Recommended Posts

prosba o interpretacje dziwnego snu

snilo mi sie ze jakis facet - dobrze pamietam jego twarz - obserwowal mnie przez okno, widzialam go za plotem sasiada...

potem zapukal... otworzylam i zapytal o cos wiec kazalam poczekac i weszlam do domu... nagle ten facet byl juz w domu i trzymal mi nad glowa jakas ciezka czesc zeby mnie uderzyc i zaczelam wrzeszczec .... obudzilam sie tzn moj partner mnei obudzila.... usnelam raz jeszcze i snila mi sie zmarla babcia, ktora kazala zaparzyc sobie herbate.

hm..co to moze znaczyc?

ten facet co chcial mnie na pasc mial znamie na szyi, biala koszule i kanty....:icon_confused:

Guest SooYoung

no hihi ;) bo osób interpretujących jest tylko kilka a snów bardzo dużo - jak zapewne zauważyłaś :)

1 sen - Twoja podświadomość dała ci w tym śnie znak - uważaj komu ufasz w życiu, a szczególnie jakie masz relacje z mężczyznami,

możliwe że czeka cie znajomość z jakimś facetem, który będzie uważał że ma do ciebie jakieś prawa - dla ciebie to moze być tylko! znajomość a on będzie chciał czegoś więcej

twoja odmowa spowoduje nieprzyjemne konsekwencje

2 sen - zmarła babcie masz opiekę i w tej sytuacji pojawiła się żeby cię uspokoić a parzenie herbaty - to taka chwila oddechu

pomimo opieki bliskich kieruj się zdrowym rozsądkiem w relacjach z mężczyznami :)

dzieki ze odpisalas

tak zauwazylam ze snooow duzo do interpretacji

i zauwazylam tez ze interpretujecie tu calkiem trafnie...

gdybys odpisala nr 1 wczesniej pomyslalabym ze moze moze za jakis czas tak sie stanie..choc lepiej zeby nie...

ale wczoraj wydarzylo sie cos co wskazuje na to ze podswiadomosc sie nie mylila...niestety.

a 2 - tak czulam ze z Babunia o to chodzi ze opiekuje sie stamtad

dzieki za interpretacje