Skocz do zawartości

wrozka powiedziala ze mieszkam z demonem.......


Ksiezyc...

Rekomendowane odpowiedzi

a konkretnie

moja kolezanka byla u wroznki by sie dowiedziec czy bedzie miec dzieci bo sie dluugo stara z mezem i nic, lecza sie i niby wszystko ok a dzidzi nema...

wrozka powiedziala ze w jej domu jest jakas diabelska postac ktora taak bardzo zle jej zyczy i to jest przeszkoda..

 

cos w tym jest bo kolezanka mieszka z rodzina i jest tam "zazdrosna" dzieciata kuzynka ktora chcialaby w domu pozostac jako ta jedyna co ma dziecko...

 

kolezanka wierzy ze to zle zyczenia kuzynki blokuja ja przed ciaza

 

 

czym to mozna zmienic ?

czy zmiana domu pomoze?

 

 

bede wdzieczna za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam na tym czy są jakieś sposoby ,,magiczne,, ale jak dla mnie to pozytywne myslenie.

Jak sobie koleżanka będzie myśleć że nie może zajść bo kuzynka jej tak życzy to tak będzie a jak sobie pomyśli a co ona tam sobie może to się odmieni

Ale to taka moja mała sugestia niech bardziej doświadczeni się wypowiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana domu na pewno pomoże na samopoczucie psychiczne i fizyczne temu małżeństwu, skoro jest ta osoba tak zazdrosna to przypuszczam, że i inne problemy robi im (będą swobodniej się czuć). Negatywna energia może nadal blokować im dostęp do dziecka, (choć szansa, że przestanie również istnieje, lecz nie liczyłbym na to), lecz może być słabsza. Na sam początek proponuję modlitwę ochronną. Możesz sama się też pomodlić w ich intencji by byli bezpieczni by negatywne energie, problemy odeszły, oczyścili się z nich. Co do dalszych czynności ochronnych radzę poszukać w odpowiednich działach. Dużo się o tym pisało i jest wiele postów odnośnie ochrony, które nie tyle co muszą tą sprawę reprezentować, lecz jako ochronne praktyki wciąż będą skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wróżka jest wstanie wyczytać z kart przeszłość, przyszłość itp. to ja nie widzę powodów by nie mogła wyczytać, ze Demon jest w domu. Zgadzam się, że pozytywne myślenie też się przyda, lecz nie można zostawić wszystkiego samemu pozytywnemu myśleniu. Że tak powiem to jest pierwszy etap do uregulowania swojej rzeki życia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może powinni iść do lekarza najpierw i sprawdzić, czy czasem nie cierpi któreś z nich na bezpłodność (jeśli jeszcze tego nie zrobili)?

Ciężko mi powiedzieć czy wróżka mówiła prawdę. Trzeba pamiętać, że jest wiele oszustów na świecie i powinno się być ostrożnym w podejmowaniu decyzji na podstawie wróżby.

Jeśli jednak to przez kuzynkę nie mogą mieć dzieci - powinni się zacząć chronić. Nosić amulety lub kamienie.

Jest ich na pewno mnóstwo. Np: kwarc dymny czy wisiorek z Bastet - boginią ogniska domowego, miłości oraz płodności (przedstawiana jako kot lub kobieta z głową kota).

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moja kolezanka twierdzi ze nawiedza ja zmora,mowi ze kladzie jej sie na klatke piersiowa i bardzo przyciska az do tego stopnia ze ona traci oddech.jest przerazona ,boi sie kazdej kolejnej nocy,nie spi wcale jest bardzo oslabina psychicznie.co to jest?czy ktos sie na tym zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...