Jump to content

zamek,walka,klasa,nauczyciel,bójka,wyjazd,siostry, magia,impreza


czupa
 Share

Recommended Posts

Witam, trochę się zastanawiałem nad tym czy prosić was o interpretacje snu, czy też nie. Ale jednak ciekawość zwyciężyła i postanowiłem opisać owy sen, który mnie trapi już od dłuższego czasu.

Sen wydawał się dosyć długi, ale coś mnie skłoniło abym zapisał ten sen do jakiegoś zeszytu abym go nie zgubił. Wiec przepisze tutaj moje bazgroły.

 

Początku snu dobrze nie pamiętam, ale to był chyba zamek, i otaczały go piaski. Wszędzie gdzie nie spojrzałem była pustynia, i na środku stał zamek, w którym ja się znajdowałem. Była to noc, walczyłem z kimś ale nie odczuwałem żadnych emocji, nie bałem się ani nie czułem bólu. Następnego dnia poszedłem do szkoły. Usiadłem z kimś do ławki, wyjąłem kanapkę zacząłem ja jeść i rozmawiać ze znajomym. W pewnym momencie nauczyciel zaczął zwracać uwagę na chłopaka siedzącego za mną. A owy chłopak stwierdził, że to wszystko moja wina i zaczął mnie zaczepiać, Twarz tego kolegi bardzo wpadła mi w myśli. Znałem tego człowieka z widzenia. Był osobą bardzo perfidną, chamską i zgrywał cwaniaka. Nie lubiłem go. W końcu zacząłem się z nim bić. Nauczyciel dał nam przyzwolenie. W pewnym momencie ktoś rzucił na mnie klątwę (nie pamiętam dokładnie tej klątwy, ale puściłem tego chłopaka i wyszedłem). Miałem dwie siostry, których w normalnym, prawdziwym życiu nie mam- jestem jedynakiem. Były na mnie obrażone z jakiegoś powodu. Jedna z nich albo i dwie zajmowały się magią. Wyjechaliśmy gdzieś do innego miasta. Zwiedzałem tamto miasto wraz z moimi siostrami. Aż w pewnym momencie jedna z nich stwierdziła, że powinniśmy iść wysłuchać przepowiedni. Zgodziłem się i poszliśmy w ustalone miejsce. Zobaczyliśmy tam sporo ludzi, wszyscy młodsi albo w tym samym wieku. Po środku siedział mały murzynek. Miał okulary, sweterek, był zwykłym przeciętniakiem, przyjechał rowerem. Opowiadał nam, że w nim mieszka demon, który w trakcie mówienia przepowiedni zacznie przemawiać za niego. Jak zaczął mówić, w ogóle nie miał zdolności krasomówczych. Dopiero jak zaczął przemawiać za niego demon, jego głos się zmienił w demoniczny, donośny i pewny głos. Jego przepowiednia mówiła o rekrutacji do jakieś złej, demonicznej szkoły magii. Powiedział również, ze wśród nas, jest wielu przyszłych wspaniałych czarnoksiężników oraz nekromantów i nie zamierza ich ignorować (czy jakoś tak). ( Potem poszliśmy dalej, siostry nie były już na mnie obrażone, od momentu wyjechania z pierwszego miasta. Jednej z nich chciałem zdradzić jakąś tajemnice związaną z magią.).Poszliśmy dalej, aż doszliśmy do jakiegoś pomieszczenia, była w nim cała nasza rodzina, jedna z moich sióstr powiedziała nam , że wyjeżdża za granice ze swoim chłopakiem na stałe. Rodzina przyjęła ta wiadomość i z wielkim żalem zgodziła się na to. Potem poszliśmy dalej. Trafiliśmy na miejsce gdzie odbywała się jakaś impreza ( wszyscy byli bardzo radośni). Jedna z atrakcji było skoczenie z liny do wody, ale ja się bałem ze przemocze ubranie. Po chwili rozwazania skoczyłem oraz się obudziłem.

 

Myślę , że siostry oprowadzały mnie po całym śnie, pokazywały mi te miejsca, lubiłem ich towarzystwo. Miasto do którego wyjechaliśmy było bardzo podobne do mojego rodzimego ale nie takie same. Nie czułem jakiś specjalnych emocji w trakcie tego snu, albo poprostu nie pamiętam. Twarz nauczycielki również była mi znana, natomiast twarz mojej rodziny i co najważniejsze moich sióstr, których nie mam w prawdziwym życiu nie, ale były one bardzo ładne (w każdym razie jak sie obudziłem takie miałem odczucie.)W mieście do którego wyjechałem, na poczatku był dzień potem powoli zamieniał się w noc. Jestem w 3ciej klasie liceum jeśli ma wam to jakoś pomoc.

 

To chyba wszystko. Mam nadzieje, że ktoś zrozumie moje wypociny, i zeche mi coś o nich napisać.

Pozdrawiam

Edited by czupa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...