Jump to content

Czy to energia?

impimp
 Share

Recommended Posts

Jeżeli temat napisałem w złym dziale to proszę o przeniesienie.

Od małego widzę dziwne rzeczy na przedmiotach lub ścian. Jak leżę w łóżku i patrzę się w sufit to widzę często coś w rodzaju fal.

Tak jak miał bym wodę na suficie, która faluje. Dodam, że jest to częściowo przezroczyste w niektórych miejscach jasne

Jak dla mnie to skupienie energii na przedmiotach,ślady..falujący sufit:Dno to raczej aura lub ta swoistość otoczenia,jak wiadomo otaczają nas energie,wszystko jest w ruchu,każda emocja każde działania,przebywanie w danym otoczeniu tudzież swym mieszkaniu zostawia ślad,lub też wpływa,i potem mówimy jaka atmosfera jest w domu,a przecież my ją tworzymy,domownicy:)

Fale jakie widujesz jak dla mnie są tym własnie,to jak nacechowanie ich:)z biegiem czasu rozróżnia się kolory

Jeżeli temat napisałem w złym dziale to proszę o przeniesienie.

Od małego widzę dziwne rzeczy na przedmiotach lub ścian. Jak leżę w łóżku i patrzę się w sufit to widzę często coś w rodzaju fal.

ja też. Np. jak idę po schodach to mi się zdaje, że te barierki migoczą. Tak samo jak np. patrzę pod kątem na ekran monitora i mi się wydaje, że on jakby tak migocze dziwnie. (Szczególnie jak nastawię niskie odświeżanie monitora w ustawieniach rozdzielczości). Albo np. widziałem takie specjalne ezoteryczne obrazki: Optical Illusion Made Me Lose My Lunch - Geekologie

patrzę na ten obrazek i też właśnie widzę różnego rodzaju fale. Przypuszczalnie jest to związane z jakimś rodzajem energii subtelnej i promieniowaniem kształtów.