Jump to content

Skrypt na wygranie sprawy sądowej

goshaa
 Share

Recommended Posts

Potrzebuje skryptu na wygranie sprawy sądowej, dokładniej chodzi mi o podwyższenie alimentów na dzieci. 2 razy juz się zdarzyło,że sąd oddalił moje powództwo. We wtorek jest kolejna sprawa , na którą mój ex maz sie nie stawi (na poprzedniej tez go nie było- 3 mies. temu).Chciałbym, aby w końcu udało sie bez jego stawiennictwa oraz aby kwota była zadowalająca.

Guest Winterstorm

Taa, w sumie tak to ma działać w teorii ;). Pardon, nawet korzystając na codzień z run lubię utrzymywać swój umysł w sceptycznym tonie, pomaga to w moich badaniach :).

A ja uważam,że dzięki skryptowi mi sie udało :) Oczywiście mój ex się nie stawił, bo po co (?). Skrypt pomógł mi dość dobrze podnieśc alimenty. Z reguły podnosza niewiele a u mnie ze 150 na 300 i z 220 na 400.Dla porównania koleżanka w tym samym czasie dostała podwyzke z 300 na 350.

Sąd sądem, ale sprawiedliwośc musi byc po mojej stronie :D

• 2 weeks later...

a czy ja moglabym prosic o taki skrypt runiczny? moja sprawa sadowa bedzie 13go pazdziernika o godz.13tej :) i to bedzie sprawa o opieke nad dzieckiem z czego bedzie na razie wybor sadu: szwedzki czy polski i mam na mysli ze sprawiedliwosc bedzie po mojej stronie i sprawa odbedzie sie w Polsce (tzn.ten glowny proces o opieke ) bo 13go i tak musze na sprawe jechac chociaz moze ona trwac 30 minut :( chociaz znajac mojego bylego meza to bedzie 3 godziny....

p.s. 13 wrzesnia o 13tej tez mialam sprawe sadowa ale w Polsce-te 13stki mnie po prostu kochaja...

z gory dziekuje za skrypt

• 2 years later...

Dobry wieczór,

mój partner ma rozprawę w sądzie o zaległe alimenty. Była żona twierdzi, że nic go nie interesowało i za nic nie płacił. On ma dowody na to, że opłacał mieszkanie, gaz i prąd, natomiast z sądem jest różnie, ta kobieta jest dobrą aktorką. Bardzo proszę o pomoc i o skrypt który dzięki któremu mój partner wygra sprawę w sądzie.

• 8 months later...
  • 5 months later...

Witaj Zosiu, jesteś specjalistką od run, dlatego poproszę Ciebie o skrypt na wygranie sprawy sądowej, która dotyczy odszkodowania z tytułu zwolnienia z pracy. Przyznam się,że pieniądze są ważne, ale bardziej chodzi o udowodnienie błędów kierownik czyli mojego pracodawcy. Ta osoba zwalnia bezkarnie ludzi i zawsze udaje jej się uniknąć odpowiedzialności za krzywdy ludzkie, na rozprawach sądowych ucieka się do nieuczciwych chwytów, kłamstw, a na świadków powołuje ludzi, którymi manipuluje.Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam:)

Edited by Dorotik