Skocz do zawartości

co za uroczystośc?????


agnieszka1982

Rekomendowane odpowiedzi

co za uroczystosc odbyła się 21 sierpnia?2 Denary:Myslę że to była Uroczystość w towarzystwie osob z pracy.Mozliwę że byla związana z awansem.Widzę w tej karcie jak gdybyś chciala na tej uroczystosc/zabawie osiągnąc równowage finansową.

ile osób brało w niej udział?Myslę że dużo od 8-20

jaka była atmosfera podczas tej uroczystości?Wydaję mi się że ta Uroczystość nie podchodziła pod szaleńczą zabawę ale pojawiła się atmosfera oczekiwania cierpliwości.I jak gdyby to byl czas odpręzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to była za uroczystość? Cesarz, impreza zorganizowana przez osobę starszą, może z powodu przejścia na emeryturę?

Ile osób brało w Niej udział? wąskie grono bliskich osób, tylko tych zaproszonych i wtajemniczonych Mag

Jaka była atmosfera? Generalnie było miło, ale ldzie albo się ze sobą nie znali, albo niezbyt dobrze sie czuli w swoim towarzystwie, Pustelnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za uroczystość?: Cesarzowa - może urodziny jakieś kobiety, okrągła rocznica

Ile osób brało w niej udział?: IV mieczy - nie więcej niż 4 - wąskie grono znajomych

Jaka była atmosfera?: Królowa mieczy - raczej poważna i spokojna, może nawet trochę sztywna/oficjalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za uroczystosc odbyła się 21 sierpnia?

 

8 buław, 2 denary, Królowa Kielichów

 

hmmmm uroczystosc związana z podjęciem jakiejś ważnej decyzji może dotycząca miłości :D oświadczyny jakieś? haha

 

ile osób brało w niej udział?

 

2 denary, paź kielichów- jakies małe grono przyjaciół, do 10 osów

 

 

jaka była atmosfera podczas tej uroczystości?

 

8 buław, 3 kielichów - oj działo się ten 8 buław mnie zastanawia:D miła atmosfera świętowania :D

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakter uroczystości?

Królowa buław-towarzyskie spotkanie z dobrym jedzonkiem i piciem

Z jakiej okazji odbyła się ta uroczystośc?

Królowa monet-7 monet-może mama miała urodziny..chyba to jakas rocznica moze slubu?

Ile osób było?

8 monet-rodzina najbliższa 8 do 12

Atmosfera?

Mag-cesarzowa-chyba dość przyjemnie może duzo rozmów było sympatycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uroczystość rydwan, 4 buław, rycerz pucharów mysle że chodzi o jakiegoś meżczyznę, moze gdzieś wyjeżdza, albo przyjechał w odwiedziny, może dostał jakąś fajna pracę

ile osób 8 monet- 8 osób

atmosfera - 10 mieczy, 4 mieczy, 9 buław - ???? coś malo imprezowe te karty mi wyszły, taj jakby panowała jakaś ogólna niechęć, izolacja między ludźmi, ogólnie takie przybicie, chyba niezbyt dobrze sie bawili, a może poprostu Ty nie za dobrze tam się czułaś, moze byłas przybita i zniechęcona, może było Ci przykro.

Edytowane przez sun80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spróbujmy

 

co za uroczystość? - Kochankowie może jakiś ślub albo zaręczyny

ile było osób? cesarz, 6 monet najbliższa rodzina ok. 6 osób

jaka panowała atmosfera? arcykapłan, moc, śmierć na początku było dość drętwo (atmosfera religijna?), później impreza się rozkręciła ale jakieś nieoczekiwane zdarzenie wszystko popsuło (ta śmierć mnie zastanawia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto spróbuje?

 

co za uroczystosc odbyła się 21 sierpnia?........3 denarów,6 mieczy,Kochankowie,Arcykapłan....Początek głębokiego trwałego związku...podróż w nieznane....Twój ślub...

ile osób brało w niej udział?......9 buław,8 pucharów,2 pucharów.......około 100

jaka była atmosfera podczas tej uroczystość.....Wisielec,król denarów,koło ....Na początku mogło być jakieś opóźnienie...mężczyzna rozkręcił wesele...a potem już następowała cykliczność...:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za uroczystosc odbyła się 21 sierpnia?- IV kije

to ważne wydarzenie, oświadczyny może.

ile osób brało w niej udział?-IX pucharow

na pewno dużo było ludzi, -więcej niż 9

jaka była atmosfera podczas tej uroczystości?- VII monet (o)

Troche się bałas jak to wyjdzie i do końca nie byłaś zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za uroczystosc odbyła się 21 sierpnia?MOJ ŚLUB.

ile osób brało w niej udział?powyżej 100 osób

jaka była atmosfera podczas tej uroczystość - świetna, brylowałam;)i byłam szczęśliwa

 

Gratuluję wszystkim,którzy trafili. I fakt ktoś z Was napisał,ze zorganizowała to starsza kobieta i zgadza się moja MAMA:)

Cosmo, Arivo gratuluję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...