Jump to content

LD przez paraliż senny


jajek
 Share

Recommended Posts

Witam. Ostatnio staram się wejść w świadome śnienie poprzez paraliż senny. Niestety mam z tym problemy. Nie potrafię osiągnąć paraliżu. Leżę zrelaksowany w bezruchu około godzinę, lecz paraliżu nie doznaję. Zauważyłem jedynie, że moje ciało lekko drętwieje. Mogę jednak nadal nim poruszać. Mam kilka pytań. Czy możliwe, że lekki strach wpływa na niemoc w uzyskaniu paraliżu? Jeśli już uzyskam paraliż to jak mam przejść do snu?

Link to comment
Share on other sites

Nie znam się na tyle na LD żeby się wypowiadać. Doznałam tego zjawiska w sumie dwa razy w życiu i nie z własnej woli.

Natomiast paraliże mi się często zdarzają. Ale zazwyczaj w nie wpadam po śnie lub przed. Ostatnio byłam ciekawa czy uda mi się wpaść w paraliż z własnej woli.

Leżałam 15 min spokojnie na wznak. Po tym czasie doznałam właśnie takiego uczucia jak pod czas paraliżu, ale mogłam się ruszać (podobnie jak ty). Widziałam przed oczami jakby kawałki płomieni w kolorze bieli i obraz był pod powiekami coraz jaśniejszy... Potem zmieniał się na coraz ciemniejszy były tam kolory fioletu, granatu i zieleni. Jakby ustępowało to uczucie paraliżowe ;p Trochę się zawiodłam i otworzyłam oczy.

Ale zdarza mi się, że czuję nadchodzący paraliż - wtedy się szybko wybudzam. W przeciwieństwie do ciebie raczej go nie chcę :)

Chyba poszukam innej metody na LD. Bardzo mi się podoba to, że umieszczamy COŚ/KOGOŚ podświadomie we śnie i po odtworzeniu tego CZEGOŚ/KOGOŚ orientujemy się że śnimy.

Muszę poćwiczyć !

Link to comment
Share on other sites

Ja paraliż senny miałam w sumie dość niedawno pierwszy raz w życiu, na szczęście było to po przeczytaniu wielu artykułów o nim. Większość ludzi pisała oczywiście, że byli wtedy wystraszeni, a ja kiedy doznałam tego paraliżu byłam oczywiście z siebie dumna, że wiem o co chodzi :_haha:

Pomyślałam szybko że mogę przecież łatwo wejść w LD, stało się jednak coś innego. Coś zaczęło jakby wyciągać moje ciało do góry a ja nie miałam kompletnie nad nim kontroli!!! Kiedy już siedziałam na łóżku i pomyślałam, że w sumie i tak już mnie mało obchodzi co się stanie, zorientowałam się że przecież mam zamknięte oczy, a wszystko widzę! o_O

Postanowiłam otworzyć oczy wtedy moje ciało "runęło" z powrotem na łóżko. Nie było jednak przy tym najmniejszego odgłosu, nic też nie poczułam i wtedy zrozumiałam, ze po prostu wyszłam do połowy z ciała!

Jest tylko problem co do tego wyciągania z ciała, gdyż to nie była moja wola, mam trzy warianty:

-wibracje były na tyle silne, że sama prawie wyskoczyłam z ciała,

-mój "Opiekun" chciał mi pomóc wyjść z ciała,

-"coś złego" chciało mnie wyciągnąć z ciała wolę nie myśleć w jakim celu :D

 

jajek, nie chcę Cię straszyć, nie wiem, może to Cię zachęci xD w każdym razie to jest tylko mój przypadek, każdy ma inaczej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

paralize zdarzaja mi siei ale jestem zawsze na wpol swiadomy sam cwicze dopiero ld iobe ale wydaje mi sie ze paraliz jest lebszy do osiagania obe ale nie zniechecam wrecz zachecam do zglebiania tematu i dzielenia sie z poczatkujacymi leniami jak ja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...