Skocz do zawartości

Dziewczyna/Randka/Spotkanie


andrzej500

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Jest to moj pierwszy temat na forum. Zalozylem konto bo dzis w nocy mialem bardzo dziwny sen, dodam tylko ze wygladal bardzo realistycznie i pamietam wiele szczegolow.

 

Postaram sie bardzo dokladnie opisac sen.

Bylem w jakimś dziwnym miejscu, na srodku byl duzy basen. Nagle okazło sie ze biore udział w programie telewizyjnym w ktorym dziewczyna ma sie umowic na randke z jednym z chlopaków ktorzy ze soba rywalizuja, jednak nigdzie nie widzialem kamer.

Pamietam ze obok mnie, byl jeden taki chlopak ktory mial loki, natomiast drugi chodzil napewno na silownie ;)

Pamietam tez, ze bardzo chcialem wygrac, bo dziewczyna byla bardzo ladna, jednak ja postanowilem byc soba (ten moment jakos utkwil mi w pamieci). Pamietam, ze zobaczylem, ze cale te zamieszanie oglada z boku moja dziewczyna przy ktorej stoi jakis nieznany mi chlopak i trzyma ja za reke.

Pierwsza rzecz jaka trzeba bylo zrobic to sciagnac koszulke, natomiast pozniej trzeba bylo skoczyc do wody i przyplynac do owej dziewczyny. Ja dumnie skoczylem i przytulilem z calej sily kobiete i szepnalem jej ze "ja nie udaje nikogo".

Pod koniec wszystkiego okazalo sie ze wygralem. Poszedlem nagle do domu tej dziewczyny, przez okno widac bylo cmentarz. Byla noc. Dostalem jedynie smsa od mojej dziewczyny ze bardzo sie rozczarowala moim postepowaniem.

 

Reasumujac - jak nigdy mi sie nic nie sni, tak dzisiaj mialem sen o ktorym mysle przez caly dzien. Kim byla ta dziewczyna? Nie moge sobie przypomiec.

Wszystko wydawalo sie tak bardzo realistyczne, ze az musialem napisac tutaj na forum.

 

PS: przepraszam za brak pl znakow ale pisze z telefonu. Pozdrawiam Serdecznie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

NIE POKAZUJ ODPOWIDZI SWOJEJ DZIEWCZYNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cos mi się zdaje że twój związek w twoich myslach dobiega końca!

Twoi rywale to jeden z włosami anioła zas drugi postury Pudziana - czyżbys był nie zadowolony z własnego wyglądu?

Ten skok do wody i wyścig do dziewczyny - to typowe "rozglądanie się" za "nowym modelem". Wchdzisz przez okno ( jakby nie było drzwi ) to tak troche po złodziejsku - ukradkiem zastanawiasz sie nad "smakiem innej zwierzyny" najlepiej jakby się udało popróbować pokryjomu stąd te wchodzenie przez okno - co do cmentarza i nocy maja ten sam wydźwięk który najlepiej opisuje sms od twojej dziewczyny.

Co do dziewczyny będącą główna nagrodą - to taki symbol że zwracasz uwagę na wygląd a świadczyc o tym może twój komentarz - kim była ta dziewczyna zaś prawidłowe pytanie powinno brzmieć: co oznacza sms od mojej dziewczyny? Zastanów sie nad swoim podejściem do waszego związku!

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...