Jump to content

prosba o interpretacje snu - tygrysy


salineczka
 Share

Recommended Posts

snilo mi sie lotnisko.. a w kazdym razie cos co je przypominalo.. walizki.. pamietam walizki.. z moja mama.. w jednej chwili znalazlysmy sie na terenie otwartym- a raczej ogrodzonym- jak w zoo.. szukalysmy kogos..niewiadomo skad pojawily sie tygrysy.. moja mama stala obok mnie..jeden z tygrysow rzucil sie na nia.. jak odwrocilam sie by jej pomoc- odleglos sie nagle powiekszyla miedzy nami- teraz juz byla jakies 50 metrow ode mnie.. rozszarpywaly ja co najmniej 2 tygrysy.. do tej pory slysze jej krzyk pelen bolu.. ten krzyk byl tak naturalny.. rzeczywisty.. jakis innych ludzi gdzies dalej tez rozszarpywaly tygrysy- widzialam to z daleka..jednak kolo mnie przechodzily beznamietnie zaslaniajac mi tylko droge do mojej mamy- obserwujac mnie.. co moze oznaczac ten sen? boje sie o moja mame.. prosze o pomoc w tlumaczeniu tego snu.. jestem niespokojna..

Link to comment
Share on other sites

Witaj, prześpię się z tym, jak niczego nie wymyślę to niczego nie dopiszę. A żeby nie było, że nie zastanawiałam się nad snem, to zostawiam ślad poniżej.

Kołacze mi się myśl że może chodzić o ludzi, oszczerców, plotkarzy, którzy mogą mieć złe zamiary wobec Ciebie, a będą atakować zajadle twoją mamę i innych ludzi Tobie bliskich, ale żebyś to Ty cierpiała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...