Jump to content

Czerwony dywan, psy i grób


Guest maja111
 Share

Recommended Posts

Guest maja111

Od jakiegoś czasu w moich snach pojawiają się wciąż te same obrazy. Czy ktoś potrafi to zinterpretować i pomoc mi zrozumieć?

Prosze po pomoc.

 

Miałam bardzo dziwny sen, nie wiem, we jaki sposób powinnam go interpretować. zaczynam się bać, a to bardzo źle :(

Pamiętam niestety urywki. Jakaś błotnista droga, którą nie szłam. Myślę, że dobrze, że nie wybrałam tej drogi, błoto to zła wróżba.

Potem stałam przy grobie, Był wyłożony białymi kamieniami wewnątrz. Ktoś powiedział, ze mam położyć się w grobie (lub użyte zostało słowo trumna, nie pamiętam juz sama), niby chciałam, ale nie zrobiłam tego, odmówiłam, bo obawiałam się, że ktoś mnie tam zamknie i nie będę mogła wyjść. Do grobu prowadził czerwony, aksamitny dywan, piękny. Kamienie w grobie były białe.

 

Potem pojawiły się dwie kobiety. Usłyszałam jakby swoje słowa " wiedziałam, że wcześniej czy później to się skończy" - mówiłam tu o związku mężczyzny z kobietą, ale nie wiem czy dotyczyło to mnie czy kogoś innego. W zasadzie te słowa wypłynęły z ust jednej z kobiet, ja stałam obok, przyglądałam się temu jakbym oglądała film, ale słyszałam swój głos. Nie wiem jak to możliwe.

Potem kobieta, która niby mówiła moim głosem położyła głowę na lewym ramieniu drugiej kobiety, jakby chciała wgryźć się w jej szyję lub pocałować ją w szyję, ale ta sytuacja nie dotyczyła już mnie.

 

Następnie pojawił się mężczyzna, który mówił, że zabił dwa psy. Jednego psa widziałam, przechodził. Nie widziałam momentu zabijania psów, usłyszałam głos, że to zbyt drastyczne. Potem widziałam jednego leżącego psa i informację, że ten pies ma zmiażdżoną głowę, został brutalnie zabity.

JA nie widziałam tej masakry, tylko o niej słyszałam.

 

Jesli chodzi o psy, niedawno śniło mi się, że pies mnie pogryzł, wtedy miałam problemy, gdy sen się powtórzył - znów problemy, wyszłam z nich, bo we śnie uciekłam przed psem.

 

Teraz pies/psy nie był/ były agresywny/agresywne, były martwe.

 

Czy ktoś potrafi zinterpretować ten sen? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Postaram się ;)

 

Moje pierwsze skojarzenia po przeczytaniu twojego snu :

- błotnista droga to utrudnienia w życiu, nie wybrałaś jej ale stanęłaś nad grobem - coś z twojej przeszłości musi umrzeć,

skoro wybrałaś łatwą ścieszkę może powinnaś coś poświęcić i tego od ciebie oczekiwano, kuszono cie zaszczytami - czerwony dywan, białe kamienie to cięzary które choć wybielone nadal są

- ale ty znowu wybrałaś inną drogę, też nie łatwą choć na początku tak ci się może wydawać,

będziesz świadkiem jakiejś niemiłej sytuacji pomiędzy dwoma kobietami, postaraj się zachować dystans - to mogą być koleżanki, do czasu gdy jedna okryje że ta druga ma romans z jej mężem i wtedy będzie chciała jej zaszkodzić,

możliwe że ta sytuacja wydarzy się w twojej rodzinie albo wśród koleżanek z pracy - trzymaj się od tego z daleka

 

Zabite psy mówią tu o zabitej przyjaźni - to może nawiązywać do historii tych dwóch koleżanek a tym mężczyzną jest właśnie mąż czy partner jednej z nich, niestety to co zrobi będzie brutalne i bolesne dla innych osób, możliwe że ten człowiek jest bezwzględny - ta cała sytuacja będzie bardzo nie przyjemna

Link to comment
Share on other sites

Guest maja111

Dziękuję Ci mary_mary za odpowiedź. Zawsze gdy śni mi się żywy pies, który mnie np. gryzie - to zły znak.

Mnie ten sen kojarzył się z moimi problemami finansowymi i starałam się go tłumaczyć, że mimo problemów uda mi się z tego wybrnąć (w końcu nie weszłam do grobu).

 

Druga sprawa jest taka, ze kiedyś łączyło mnie coś z pewnym mężczyznom, teraz w jego życiu jest inna kobieta, poza tą kobietą jeszcze jedna, której on nie jest obojętny. Nie ingeruję w ich życie, to nie oja sprawa i nie moje problemy. Czy tu może chodzić o te dwie kobiety? U mnie w rodzinie nie ma takiej sytuacji, wśród znajomych też nie.

W pewnym momencie obawiałam się, że tą płaczącą kobietą mogę być ja, ale z drugiej strony patrzyłam na to jak na film.

A może to kadry przeszłości?

Sama już nie wiem. Nie chciałabym po raz kolejny przeżywać tego, co w ostatnim roku.

 

Pozdrawiam

 

PS. Dziś miałam dokładnie ten sam sen. Nie rozumiem już z tego nic

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Myślę ze moze chodzić o te kobiety i dobrze że nie jesteś w to zamieszana. Możliwe ze śni ci się bo miałaś emocjonalny kontakt z tym mężczyznom i te połączenie nadal istnieje z racji dość silnych emocji które przeżyłaś.

To wymaga czasu i odcięcia się emocjonalnego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...