Skocz do zawartości

Znowu sną mi się ,,bzdury,,


Gość Astra_

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu mi się śniły jakieś ,,bzdury,, :)

 

To był jeden sen ale nie pamiętam jak się zrobił z jednego drugi.

Byłam w jakimś mieszkaniu lub pokoju hotelowym bardzo ładnym z ładnymi meblami akwarium itd gdzie znalazłam wiadomość od człowieka na którym bardzo mi zależy że już wrócił ale poszedł na dól do restauracji (faktycznie go nie ma i czekam aż wróci ale nie wiem kiedy to nastąpi) Byłam bardzo zła że po tak długiej nie obecności zamiast poczekać na mnie poszedł do restauracji. Ja również tam poszłam faktycznie był rozmawiał z jakimś klientem biznesowym a mi kazał usiąść i coś zamówić Potem z nim rozmawiałam nie pamiętam o czym było bardzo milo ale znowu musiał gdzieś iść i powiedział że spotkamy się wieczorem w jego pokoju (tak to teraz jestem pewna że to hotel) i że już nie może się doczekać (żadnych podtekstów seksualnych ). Powiedział mi jeszcze w którymś momencie że zapłacił kelnerce za mnie i przy wyjściu ona odda mi reszty i da mi pieniądze i mam je podzielić( 200zł miało być dla mnie a 100 dla tego klienta z którym wcześniej rozmawiał) ale ona dała mi tylko 100 zł bo powiedziała że tylko tyle dostała a w ręku miał jeszcze 200zł.

Część druga:

W moim domu była stypa bo umarł ktoś z mojej rodziny ale dalekiej (nie wiem kto) na tej stypie był wujek którego nie znam ( w ogóle to chyba nie mam takiego wujka ) z którym piłam wódkę i jadłam słodycze (ani jednego ani drugiego nie tykam) i na tej stypie pokłóciłam się ze swoim bratem który zaczął mi wygarniać jak to ja coś żle zrobiłam gdy mu pomagałam coś w stylu dobrze że mi to załatwiłaś ale mogłaś szybciej. Więc ja zaczęłam wygarniać jemu jaki jest i się obudzilam

 

Zapomniałam dodac że mój brat jest naprawde taki że mógł by tak wygarniać a ja równierz mam ochote to zrobić :)

Ale się namordowałam :)

Z góry dziękuję :)

Pozdrawiam

Astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pierwsza częśc snu to takjak poprzedni - czekasz z utęsknieniem.

Druga część - ja tą stypę odczytuje jako zajadnie i zapijanie pewnych mininych spraw chyba wiesz jakich.

Dodatkowo księżyc w pełni i w snach dzieje się oj się dzieje.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inną propozycje na interpretacje...

pomieszczenia, pokoje, domy z reguły symbolizują nasze wnętrze...pokój był piękny więc to mówi o bogactwie twojego wnętrza z tym, że to nie był twój dom lecz hotel; więc może chodzić o bogatą relacje między Tobą a tym człowiekiem na którego czekasz....po prostu tęsknisz a Ta osoba, jest ona dla Ciebie ważna i masz o niej dobre zdanie (dlatego pokój był bardzo ładny).jeżeli chodzi o nieścisłość pieniężną termin przyjazdu twojego przyjaciela może się przesunąć.

ewentualna druga część snu mówi o tym że... może w końcu dogadasz się z bratem w pewnej kwestii... powiedzmy, że nieznany wujek to oblicze twojego brata z którego go do tej pory nie znałaś, albo nie spodziewałaś się że tak postąpi w jakiejś sytuacji...a kłótnia wcale nie musi oznaczać konfliktu wręcz przeciwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...