Jump to content

Dziewczyna ,łóżko i fotografowanie :P


Satariel
 Share

Recommended Posts

Witam. Prosiłbym o pomoc w rozszyfrowaniu tego snu. Nie pamiętam z niego zbyt wiele jednak postaram się opisać wszystko w miarę jak najdokładniej.

Śniła mi się pewna przepiękna dziewczyna. Była ubrana w pomarańczową bluzkę i niebieską mini. Leżała na łóżku ,rozkosznie się przeciągała ,a ja robiłem jej zdjęcia. Uśmiechała się , patrzyła mi w oczy i wyglądała na naprawdę szczęśliwą. Z resztą w tym śnie ja również byłem szczęśliwy ,czułem się tak dobrze jak nigdy dotąd. Wszystko to miało miejsce w pewnym mieszkaniu ,którego nie poznawałem ,jednak w pewnym momencie naszła mnie myśl ,że jest to nasz wspólny dom.

Niestety więcej z tego snu nie udało mi się zapamiętać ,w każdym razie ma on dla mnie dość duże znaczenie ,głównie przez tą dziewczynę. Szczerze mówiąc jest to panna ,o której względy sie aktualnie staram ,co jak sądzę pewnie miało spory wpływ na treść tego snu.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedz.

W sumie wszystko co napisałaś się zgadza. To prawda ,że jestem strasznie niepewny czy w ogóle mam jakąś szansę u Niej i rzeczywiście w stosunku do Niej brak mi odwagi.

Chwilami wątpię czy jakiekolwiek starania mają sens i czy w ogóle to może się udać ,ale mimo wszystko nie poddaje się i mam zamiar jeszcze o Nią powalczyć.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...