Jump to content

Prosba o interpretacje snu - niechciany na imprezie


czarnyhumor
 Share

Recommended Posts

Sytuacja snu byla podobna co impreza na której niedawno byłem - tzn. nikogo nie znałem, ten sam budynek, wokół pola ze zbożem. No więc na początku poznawałem się ze wszystkimi i było dobrze. Później uświadomiłem sobie, że jednak to nie moje towarzystwo i chciałem uciec. Schowałem się w zbożu (chciałem odlecieć, ale miałem za słabą wolę). Ktoś (nie pamiętam kto dokładnie) zaczął mnei szukać/wołać i znalazł mnie.

 

No to wracamy na imprezę a tam nagle wszyscy zamienili się w takie pokemony (tzn. kazdy byl jakiś inny i miał dziwną moc, nawet ja sam), lecz nie wdziałem ich bo miałem głowę spuszczoną, tylko kolejne zajęte stoły, czułem się jak ostatni wyrzutek. No to wyszedłem poza namiot a tam, przy płocie była wolna ławka, a przy niej sam pił z jakiegoś koryta, taki obleśne skrzyżowanie kraba z żukiem. Momentalnie mi się go żal zrobiło i usiadłem koło Niego. Chwilę se pogadaliśmy a on zamienił się w pięknego nietoperza i czułem się jakbym widział najpiękniejszą przemianę w swoim życiu.

 

Czy ktoś może pomóc mi w wytłumaczeniu znaczenia tego snu? Czuję jakbym płakał przez sen, dlatego chciałbym wiedzieć czy było to coś znaczacego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...