Jump to content

Problem

Monika317
 Share

Recommended Posts

Mam pewnien mały problem . Poznałam sie z pewnym kolegą na pewnym forum, zaprzyjaźniliźmy sie, ale tutaj jest jedno małe ale jesteśmy bardzo do siebie podobni . Myślimy tak samo, zainteresowania takie same, charaktery takie same, zachowanie tez, nawet kolor oczu cie zgadza , Tiki nerwowe tez mamy takie same, Sposób ubrania , muzyka, Ruchy bezwarunkowe i postawa, kolor włosów tez , są tylko bardzo małe różnice . Dodam tez że on jest chłopakiem , a jak jak widac po nicku dziewczyną ... Chcemy to rozwiązać .. Czy może pochodzimy z jednej duszy ? Czy może w poprzednim w cieleniu był to mój brat ?? Jeśli ktoś wie niech podzieli sie z nami tą wiedzą .. Jeszcze jedno on mieszka w Szczecinie a ja w Czestochowie . Co to może być ?? No i oczywiście nie jesteśmy w żadnym zwiąsku emocjonalnym .. Także z niecierpliwością czekam na komentarze

Moim zdaniem to możliwe, że macie ze sobą jakiś związek z przeszłości, pomysł z rodzeństwem leży w pewnym zakresie prawdopodobieństwa - ale bądźmy szczerzy, nigdy się nie dowiesz tego na pewno i zawsze się będziesz dziwić, że jesteście tacy podobni. O duszy się wypowiadać nie będę, ja w nią niezbyt wierzę. Najlepiej cieszyć się tym, co jest teraz :)

Wedle starej legendy, czasami się może zdarzyć że dusza może się pojawić kilkukrotnie w tym samym okresie czasu. Zwłaszcza jeżeli populacja jest trochę za dużo. Jeżeli tak jest musicie unikać walk w tym samych walkach astralnych. No ale musiał bym to sprawdzić. Tak czy inaczej nie ma się czego bać.

No tak, o to mi chodziło. Ale czy tak było? Wiem jeszcze mniej niż Ty, więc Ci nie powiem. Możesz sobie karty na to rozłożyć, ale traktowałabym to z odrobiną przymróżenia oka.

Wyślij mi link do jednego z jego wypowiedzi no i jego nik. Wieczorem sprawdzę wasze dusze czy są podobne.

Autorka wątku napisała "na pewnym forum" - z kontekstu wynika, że nie na tym.

Hej monika dark to kumpel mój, jestem z okolic Częstochowy i dzisiaj otwieram ksiażke o reinkarancjach i jest w niej dział "Zwiążki karmiczne - duszę pokrewnę i "bliźniacze"" Jak przeczytam co mu powiem co i jak gdyby się dało i byłbym w stanei to bym chciał przeprowadzić z toba krótką sesje radioestezyjna.

Po prostu od paru miesięcy potrafię wynajdować w OOBE ludzi w których jedyny kontakt to post. Wiec znajdę jego i ją w OOBE i porównam. Znalazłem się na tym forum po powtórzeniu prośby o pomoc na moim forum przez Darakolius. Pewnie po rozwiązani sprawy zniknę z stąd.

Możliwe że dostaliście(został wam przydzielony) jakiś element tej samej KIA(duszy) podczas rekonfiguracji- z punktu widzenia chaoistycznego. A to znaczy że zdarzyła się niezmierna rzadkość. Można też uznać że to baaardzo skrajny że po prostu jesteście cholernie do siebie podobni:P

Guest Dharma

hej. a spotkaliście się na żywo? piszesz ze znacie się z forum tylko. wiec na pewno pomocne w zrozumieniu tego byłoby spotkanie oko w oko :) Istnieje możliwość ze jest Twoja bliźniaczą dusza i w sumie to by było na tyle :)

Witam!

W necie napisac -"ja też to lubie i tak mam" to nie jest problem, w ten sposób "naciągamy" podobieństwa. Słyszysz bo chcesz usłyszeć. Widzisz podobieństwa, bo na wyszukiwaniu podobieństw się skupiasz, nie widzisz różnic bo nie chcesz ich widzieć.

Pozdrawiam:

Sławomir

hmmm...

Monika317

a sprawdzaliście sobie powiązania numerologiczne(czy macie te sama wibracje numeru, albo zwiazek karmiczny, czy ten sam portret lat/cykli numerologicznych), albo KINY urodzin wg kalendarza majów czy nie jesteście przypadkiem partnerami analogicznymi, albo może macie te sam nawet kiny, tzn takie same wibracje,osobowosci. Mozna zerknac i wykluczyc rozne kwestie ;)