Skocz do zawartości

papieros, dom duchów


kikizmora

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę i interpretacje moich dwoch snów dzisiejszych :)

 

Pierwszy, który miałam nad ranem. Szłam starówką miasta w którym mieszkam. Przede mną szedł mój kolega. Był jednak zdecydowananie wyzszy niz w rzeczywistosci i palił papierosy chociaz on jest w realu niepalacy. Chodził jakby był nacpany, cala szerokoscia uliczki, zwalnial przyspieszał. Tak, że ciagle zmieniał pozycje wzgledem mnie, byl albo za mna, albo przede mna, albo obok. Jednak unikal kontaktu ze mna..

 

Drugi sen miałam przed chwila w czasie drzemki. Sniło mi sie ze brałam udział w takim niby reality show, który odbywał sie w nawiedzonym domu. Musielismy znajdowac wskazowki, zeby dostawac sie do kolejnych pokojow ( cos jak w grach escape , ja w zadna nie gralam przez ostatnie miesiace )

była tam rowniez moja kolezanka

chodzilysmy po ciemnych pomieszczeniach, ale nic sie zlego nie dział

jednak w pewnym momencie moja kolezanka zaczela sie do mnie dobierac :!: . nie jestem lesbijka ale ani mi to nie przeszkadzalo ani podobało..

poźniej pamietam rozmowe z innymi uczestnikami tego programu. trzeba bylo ustalic kto zostanie reporterem... ja zadeklarowalam sie ze jak pierwsza odpadne to zostane i bede za nimi biegac z kamera

a pozniej biegałam do okoła jakiegos pomieszczenia, tak jakbym turlała sie po scianach. ktos byl w srodku, ale nie pamietam..

czy to moze cos znaczyc ?

pozdraiem i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie chopak z pierszego snu jest dla mnie atrakcyjny, jednak to bardziej przyjaciel. Ma on nam mnie bardzi silny wplyw, ale zawsze myslalam ze pozytywny..Ale to prawda pewne jego cechy mi nie pasuja..

natomiast drugi sen jest trudno opisac bo wlasnie skladal sie z takich fragmentow nie trzymajacych sie kupy...

pomiszczenia sa mroczne ale nie czarne, sa puste, ale gdzieniegdzie znajduja sie jakies meble, z ktorych wyciagam narzedzia ktore moga mi sie przydac..

jednak jestem raczej moralna osoba, wiec nie wiem co mogloby sie stac zeby to sie zmienilo.

 

Bardzo dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...