Jump to content

Wypadek samochodowy.Proszę o interpretacje, to bardzo ważne.

Poeme
 Share

Recommended Posts

Bardzo proszę o interpretacje snu.To dla mnie bardzo ważne.Sen przyśnił się mojemu chłopakowi i to on prowadził samochód.

Rzeczywistość: Mieszkamy poza granicami naszego kraju.W najbliższym czasie wybieramy się po długiej przerwie w odwiedziny do kraju.Podróż będziemy odbywać samochodem.

Sen:Jedziemy samochodem w nocy, jest bardzo niekorzystna pogoda, pada mocny deszcz.Jedziemy zwykłą droga przez las, droga zachodzi za pagórek i jest ostry zakręt, samochód prowadzi mój chłopak , ja cały czas mówię,że powinien zwolnić..Nagle wypadamy z zakrętu, przelatujemy przez drzewa i krzaki, koziołkujemy, lecimy w dół i nagle samochód się zatrzymuje.Okazuje się,że oboje przeżyliśmy, wysiadamy i samochód jest zgnieciony do połowy szyb, (jak kabriolet, jak prasa zgniłaby go do połowy) i połamane osie samochodu.

Bardzo proszę o interpretacje.Z góry dziękuje.

Sławku dziękuje za odpowiedź.

Czyli sen oznacza nadchodzące zagrożenie...

Można uważać, ale nie zawsze jesteśmy wstanie zareagować.

Ta podróż nie będzie należała do lekkich, po takim śnie ,aż strach wsiąść za kierownicę.

Pozdrawiam

Witam!

To nie jest tak, że jest to nadchodzące zagrożenie takie sny ostrzegają o ewentualnym zagrożeniu, trzeba pamiętać że cała potęga "wróżby" objawia się w tedy kiedy sie nie spełni czyli unikniemy zagrożenia poto ona jest.

pozdrawiam:

Sławomir