Skocz do zawartości

sen o wojnie


Sonja50

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc w interpretacji snu...snila mi sie wojna, wyraznie byla to wojna niemicka, moj niby maz sluzyl w jakiejs armi, odwiedzalam go z malenka coreczka, bylismy jakos skoszarowani on oddzielnie i ja. Pozniej znalazlam sie u jego rodziny, ktora mieszkala w lokomotywie, byl to dworzec, widzialam uciekajacych ludzi, w pewnym momencie sama prowadzilam te lokomotywe uciekajac przed niemcami.Cale zycie toczylo sie w tej lokomotywie. Przy tym sledzila mnie jakas SS, kobieta, a ja uciekamam przed dnia...smutny byl ten sen ..zarazem niepokojacy... co on oznacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

W moim przypadku sny o wojnie nie wróżą nic dobrego niestety, zazwyczaj zwiastują jakąś stratę, rozstanie..

We śnie uciekałaś przed kobietą SS, najpierw trzeba ustalić kogo ona symbolizuje. Jeżeli Ciebie, może to oznaczać, że jesteście z mężem w różnych armiach, po różnych stronach frontu wojennego, czyli toczy się miedzy Wami jakiś konflikt. Ta wojna może być nie do końca uświadomiona przez Ciebie, może chcesz się z mężem zgodzić, ale jakiś wewnętrzny głos karze Ci walczyć, a bardzo się boisz bezpośredniej konfrontacji z nim i z jego rodziną, która również jest we śnie.Kobieta SS może utożsamiać jakieś Twoje potrzeby, poglądy, które uważasz że mogą być źle zrozumiane przez bliskich i tym samym uciekasz przed SS, sama nawet kierujesz lokomotywą. Sama lokomotywa, może być symbolem nieuniknionych zmian zachodzących w Twoim życiu.

Z drugiej strony kobieta SS, może symbolizować jakiś problem, który Cie przeraża i Ty czujesz się odpowiedzialna za ochronę najbliższych , chociaż wszystko Cie przeraża, wiesz że nie możesz stracić zimnej krwi.

To taka moja, możliwe ze nadinterpretacja ale starałam się :)

pozdrawiam i radze nie martwić się na zapas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...