Skocz do zawartości

Magiczna liczba 7 apokalipsa sw. Jana


brydziu

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno dawno temu, , kiedy to św. Jan spisywał tę ksiege ukazała mu sie ponoć biała postać, która kazała mu wszystko napisać, od tego się zaczego.

 

Liczba 7 w apokalipsie jest powtarzana bardzo często. Czym ona jest?

 

7 kościołów 7 pieczeci itd.

 

Czy to przypadek?

 

Czy przypadkiem jest, że człowiek, posiada 7 czakr, które mogą symbolizować życiodajną energię, przecież Jezus zawsze podkreślał, że człowiek jest świątynia Boga żywego, chociaz nie ma dowodów podobno odbył pielgrzymkę do indii, chociaz wszyscy mysla, że pobierał tam nauki, ja myślę, że to on nauczał.

 

Czy przypadkiem jest, że na świecie jest ponoć 7 czakramów, punktów energetycznych, położonych w Krakowie na Wawelu i (pozostałe to Delhi, Mekka, Delfy, Jerozolima, Rzym i Velehrad)

 

Powtarza się również liczba 4, mówiąca np o 4 zwierzęciach.

Ale co ona moze oznaczać?

Może nawiązywać do liczby opieczętowanych 144 tysiące :

 

7 + 7 = 14

 

14 + liczba 4 = 144 tys opieczętowanych.

 

Co nam to mówi?

 

Kiedy koniec świata?

Bóg zaczyna uwalniać świadomość (swiatynie Boga) w nas, proces sie rozpoczął i trwa.

 

Potrzeba 4 aniołów jeszcze tylko aby zacząć otwarcie pieczęci.

 

Nie wiem czemu to pisze, wczoraj, miałem jakaś wizje i wszystko mi przeleciało przed oczami, jak przeczytałem post o czakramie wawelskim, jako źródle energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do końca świata to ludzie którzy uparcie w to wierzą potrafią to udowodnić na dowolnej rzeczy czy zdarzeniu, choćby na pomidorze ;p

a słyszałam że 777 do właśnie boska liczba, a no i jest jeszcze siedmiu archaniołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...