Jump to content

Kradzież


bossmann
 Share

Recommended Posts

Witam dzisiaj śnił mi się kolejna wersja tego samego snu. Chodzi o to że w każdym albo coś kradnę albo coś zrobię nie tak lub złego. I przez resztę snu uciekam. A na koniec spotykam jakiś znajomych. Wczorajszy sen był o tym że coś ukradłem z 3 osobami i zaczeła nas gonić policja, uciekaliśmy przez jakiś biurowiec. Potem z biurowca do samolotu i lot nim. A po przylocie do mojego miasta ukrywanie się na najgorszej dzielnicy. I nagle policja zaczyna nasz szukać i sen zmienia miejsce akcji pozostaje ta sama dzielnica ale nagle zachodzę do kolegi który nawet nie wiem ale chyba tam w rzeczywistości nie mieszka ( od technikum się z nim nie widziałem), kładę się spać w jego mieszkaniu z wieloosobową rodziną i wtedy niestety się obudziłem.

 

Natomiast bardzo często mi się śni jak uciekam - od rożnych dziwnych rzeczy typu: pożar kradzież, pobicie itp

 

A poza tym snem, mam sny rzadko i w stylu dejavi - widzę albo miejsce które znam a osoby których nie znam lub na odwrót.

 

 

Z góry dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Sny o ucieczce mówią o konieczności zmian w swoim życiu - i to Ty masz przeprowadzić te zmiany - nikt inny tego za Ciebie nie zrobi,

to ze robisz coś "źle " w tych snach pokazuje że nie do końca akceptujesz otoczenie w którym jesteś a szczególnie normy zachowań które tam obowiązują.

 

Twoja podświadomość daje znak - zmień swoje postępowanie - na inne ! bo chociaż w tych snach - rozrabiasz ;) to tylko dlatego żeby tobą wstrząsnąć !

Jakby ci się śniły same ładne rzeczy to nie miałbyś impulsu do zmian a tak masz jasne sygnały - idź przemyśl co tak naprawdę chcesz robić w życiu, gdzie żyć, w jakim środowisku, kim być i działaj'

A fragment o wieloosobowej rodzinie - to podpowiedź dla Ciebie - to prawdopodobnie da ci poczucie spokoju i szczęścia w życiu, a także oparcie i poczucie bezpieczeństwa że nie będziesz musiał już uciekać :)

 

Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...