Jump to content

Kradzież

bossmann
 Share

Recommended Posts

Witam dzisiaj śnił mi się kolejna wersja tego samego snu. Chodzi o to że w każdym albo coś kradnę albo coś zrobię nie tak lub złego. I przez resztę snu uciekam. A na koniec spotykam jakiś znajomych. Wczorajszy sen był o tym że coś ukradłem z 3 osobami i zaczeła nas gonić policja, uciekaliśmy przez jakiś biurowiec. Potem z biurowca do samolotu i lot nim. A po przylocie do mojego miasta ukrywanie się na najgorszej dzielnicy. I nagle policja zaczyna nasz szukać i sen zmienia miejsce akcji pozostaje ta sama dzielnica ale nagle zachodzę do kolegi który nawet nie wiem ale chyba tam w rzeczywistości nie mieszka ( od technikum się z nim nie widziałem), kładę się spać w jego mieszkaniu z wieloosobową rodziną i wtedy niestety się obudziłem.

Natomiast bardzo często mi się śni jak uciekam - od rożnych dziwnych rzeczy typu: pożar kradzież, pobicie itp

A poza tym snem, mam sny rzadko i w stylu dejavi - widzę albo miejsce które znam a osoby których nie znam lub na odwrót.

Z góry dziękuję za pomoc

Guest SooYoung

Sny o ucieczce mówią o konieczności zmian w swoim życiu - i to Ty masz przeprowadzić te zmiany - nikt inny tego za Ciebie nie zrobi,

to ze robisz coś "źle " w tych snach pokazuje że nie do końca akceptujesz otoczenie w którym jesteś a szczególnie normy zachowań które tam obowiązują.

Twoja podświadomość daje znak - zmień swoje postępowanie - na inne ! bo chociaż w tych snach - rozrabiasz ;) to tylko dlatego żeby tobą wstrząsnąć !

Jakby ci się śniły same ładne rzeczy to nie miałbyś impulsu do zmian a tak masz jasne sygnały - idź przemyśl co tak naprawdę chcesz robić w życiu, gdzie żyć, w jakim środowisku, kim być i działaj'

A fragment o wieloosobowej rodzinie - to podpowiedź dla Ciebie - to prawdopodobnie da ci poczucie spokoju i szczęścia w życiu, a także oparcie i poczucie bezpieczeństwa że nie będziesz musiał już uciekać :)

Powodzenia :)