Jump to content

Coś co jest niemożliwe

David Gotei
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację mego snu. Mam z nim problem już drugi raz.

Śni mi się, że leże w łóżku w ciemnościach. Po chwili ktoś chwyta mnie boleśnie za przedramię. Jakiś chłopak obejmuje mnie od tyłu i przytula do siebie mówiąc, że już zawsze będzie mnie bronił. Gdy pytam mu się czy kiedyś wróci mówi że tak, w tym momencie się budzę. Chłopak przedstawił się jako Shinigami czy jak to się tam pisze. Miał na sobie czarne spodnie od kimona i bandaż przewiązany na brzuchu.

Uprzejmie proszę o pomoc :/

Edited by David Gotei

Guest SooYoung

Opcje są dwie albo przypomniał ci się epizod z któregoś z przeszłych wcieleń, albo ten sen pokazuje że poszukujesz w swoim życiu opiekuńczego i odważnego partnera

Ciemności mówią o zagrożeniu i niepewności, objęcie od tyłu pokazuje pełnię zaufania,

W realnym życiu atak od tyłu, z zaskoczenia często był śmiertelny, zresztą ludzie instynktownie nie lubią jak ktoś im stoi za plecami.

W tym przypadku był to gest mówiący o ochronie i wsparciu :) Mam nadzieję że spotkasz takiego partnera :)

po pierwsze, zastanów sie co w ostatnim czasie oglądałeś lub czytałeś

czy te imię wzięło się z jakiegoś filmu, anime lub komiksu, albo przypomina imię w nich występujące

bo jeśli tak, to twoj sen jest wynikiem odtwarzania jakiś scen w twojej glowie i tyle

jesli nigdy, ale to nigdy nie interesowales się kulturą azjatycką i nie widziales zadnego anime ani mangi to sklaniam się do odpowiedzi mary_mary

tak czy inaczej sen pokazuje, że potrzebujesz bliskości i intymności z drugim człowiekiem

pozdrawiam