Skocz do zawartości

Coś co jest niemożliwe


David Gotei

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację mego snu. Mam z nim problem już drugi raz.

Śni mi się, że leże w łóżku w ciemnościach. Po chwili ktoś chwyta mnie boleśnie za przedramię. Jakiś chłopak obejmuje mnie od tyłu i przytula do siebie mówiąc, że już zawsze będzie mnie bronił. Gdy pytam mu się czy kiedyś wróci mówi że tak, w tym momencie się budzę. Chłopak przedstawił się jako Shinigami czy jak to się tam pisze. Miał na sobie czarne spodnie od kimona i bandaż przewiązany na brzuchu.

 

Uprzejmie proszę o pomoc :/

Edytowane przez David Gotei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Opcje są dwie albo przypomniał ci się epizod z któregoś z przeszłych wcieleń, albo ten sen pokazuje że poszukujesz w swoim życiu opiekuńczego i odważnego partnera

Ciemności mówią o zagrożeniu i niepewności, objęcie od tyłu pokazuje pełnię zaufania,

W realnym życiu atak od tyłu, z zaskoczenia często był śmiertelny, zresztą ludzie instynktownie nie lubią jak ktoś im stoi za plecami.

W tym przypadku był to gest mówiący o ochronie i wsparciu :) Mam nadzieję że spotkasz takiego partnera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, zastanów sie co w ostatnim czasie oglądałeś lub czytałeś

czy te imię wzięło się z jakiegoś filmu, anime lub komiksu, albo przypomina imię w nich występujące

bo jeśli tak, to twoj sen jest wynikiem odtwarzania jakiś scen w twojej glowie i tyle

jesli nigdy, ale to nigdy nie interesowales się kulturą azjatycką i nie widziales zadnego anime ani mangi to sklaniam się do odpowiedzi mary_mary

tak czy inaczej sen pokazuje, że potrzebujesz bliskości i intymności z drugim człowiekiem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...