Skocz do zawartości

Zombie i serek wiejski


kama_114

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziwny sen. Był dzień, poranek lub wczesne południe. W moim domu byłam ja i grupka ludzi. Nie znałam ich, ale gościłam ich z przyjemnością w domu. Byli to głównie młodzi, dobrze ubrani i zadbani ludzie. Nagle zobaczyłam że jeden z nich wymiotuje, a wprost za nim kobieta, która przypominała jedną z moich ulubionych postaci filmowych. Spanikowałam, zobaczyłam opakowanie z niedokończonym serkiem wiejskim (lekko groteskowy moment ;), ale dodam, że często go spożywam) i od razu wiedziałam, że to od tego jest im źle. Nagle wszyscy zniknęli, a ja wiedziałam, że zmienili się w zombie. W głębi duszy wiedziałam, że nigdy nie byłam temu przeciwna i nie miałam ku temu nic przeciwko. I wiedziałam także, że jeśliby do tego doszło, to bym się absolutnie nie bała. Następnie wyjrzałam przez okno i zobaczyłam, że ci ludzi wracają - jako przerażające zombie. Ale na pewno nie krwiożercze. Sparaliżował mnie strach, zdziwiłam się, że się boję. Potem zapukali do moich drzwi i jeszcze bardziej się bałam. Wyjrzałam przez wizjer i ich zobaczyłam. Byli strasznie przerażający. Byłam jakby sparaliżowana, za bardzo się bałam, żeby im otworzyć. Zamknęłam drzwi na wszystkie zamki i chyba poszłam się położyć. W głębi duszy wiedziałam, że nie wyważą drzwi, tylko będą tam czekać i nie mają zamiaru odchodzić, ale i tak się obawiałam. Najbardziej tego, że oni tam czekają. Wiedziałam, że nie pójdą i że kiedyś będę musiała ich wpuścić.

 

Proszę o pomoc w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Chyba dojdzie do jakiejś sprzeczki czy niemiłej sytuacji wśród twoich znajomych - coś co wydaje się całkiem naturalne w waszych relacjach nagle stanie się powodem popsucia znajomości.

Poczujesz sie zagrożona a znajomi będą jawili ci się jak zombie żadne "twojej krwi" - zdystansuj się do tego - bo wiesz ze nie ma w tym Twojej winy - ale wiesz też ze będą chcieli się z Tobą skonfrontować - wyjaśnić tą sprawę, nie obawiaj się tego ale kiedyś będziesz musiała to zrobić

 

tym "serkiem " może być jakaś nieświeża informacja, będą plotki - więc im mniej powiesz tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...