Jump to content

Zombie i serek wiejski


kama_114
 Share

Recommended Posts

Miałam dziwny sen. Był dzień, poranek lub wczesne południe. W moim domu byłam ja i grupka ludzi. Nie znałam ich, ale gościłam ich z przyjemnością w domu. Byli to głównie młodzi, dobrze ubrani i zadbani ludzie. Nagle zobaczyłam że jeden z nich wymiotuje, a wprost za nim kobieta, która przypominała jedną z moich ulubionych postaci filmowych. Spanikowałam, zobaczyłam opakowanie z niedokończonym serkiem wiejskim (lekko groteskowy moment ;), ale dodam, że często go spożywam) i od razu wiedziałam, że to od tego jest im źle. Nagle wszyscy zniknęli, a ja wiedziałam, że zmienili się w zombie. W głębi duszy wiedziałam, że nigdy nie byłam temu przeciwna i nie miałam ku temu nic przeciwko. I wiedziałam także, że jeśliby do tego doszło, to bym się absolutnie nie bała. Następnie wyjrzałam przez okno i zobaczyłam, że ci ludzi wracają - jako przerażające zombie. Ale na pewno nie krwiożercze. Sparaliżował mnie strach, zdziwiłam się, że się boję. Potem zapukali do moich drzwi i jeszcze bardziej się bałam. Wyjrzałam przez wizjer i ich zobaczyłam. Byli strasznie przerażający. Byłam jakby sparaliżowana, za bardzo się bałam, żeby im otworzyć. Zamknęłam drzwi na wszystkie zamki i chyba poszłam się położyć. W głębi duszy wiedziałam, że nie wyważą drzwi, tylko będą tam czekać i nie mają zamiaru odchodzić, ale i tak się obawiałam. Najbardziej tego, że oni tam czekają. Wiedziałam, że nie pójdą i że kiedyś będę musiała ich wpuścić.

 

Proszę o pomoc w interpretacji.

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Chyba dojdzie do jakiejś sprzeczki czy niemiłej sytuacji wśród twoich znajomych - coś co wydaje się całkiem naturalne w waszych relacjach nagle stanie się powodem popsucia znajomości.

Poczujesz sie zagrożona a znajomi będą jawili ci się jak zombie żadne "twojej krwi" - zdystansuj się do tego - bo wiesz ze nie ma w tym Twojej winy - ale wiesz też ze będą chcieli się z Tobą skonfrontować - wyjaśnić tą sprawę, nie obawiaj się tego ale kiedyś będziesz musiała to zrobić

 

tym "serkiem " może być jakaś nieświeża informacja, będą plotki - więc im mniej powiesz tym lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...