Skocz do zawartości

romans


mała monia

Rekomendowane odpowiedzi

...hmm...no wiec śniło mi się, że miałam romans z chłopakiem siostry mojego chłopaka. Że zastanawiałam się czy z zostawic swojego chłopaka, a mama mówiła ze skoro jestem szczesliwa z tym drugim to tego obecnego mam zostawic. Wiem,że ,miałam dylemat ale jednak wybrałam swojego obecnego chłopaka chociarz kochałam tamtego. Dziwne bo w rzeczywistosci nie przepadam za tym drugim a poza swoim chlopakiem nie widze swiata, i chce sie przy nim zestarzec:). co ten sen niesie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale ze masz chlopaka poza którym świata nie widzisz i z którym chcesz się zastarzeć, jednak Twoj sen mówi, że to może być nie do końca prawda. Lepiej być ostrożnym z takimi deklaracjami, brzmią one bardzo pięknie i robią wrażenie zarówno na Twoim chłopaku, otoczeniu i przede wszystkim na Tobie samej :) Może to taka Twoja mantra, żeby nie dopuścić innych myśli... Jeśli masz dobry kontakt z mama, to może być rada od twojej podświadomości: "mama mówiła ze skoro jestem szczesliwa z tym drugim to tego obecnego mam zostawic" Matki są zazwyczaj najlepszymi doradcami, bo kieruje nimi dobro własnego dziecka. Oczywiście z Twoich słów wynika, że nie ma tego drugiego, i raczej obecnego chłopaka nie trzeba zostawiać. Ale może sen sugeruje Ci zobaczyć coś innego na świecie poza Twoim chłopakiem, i nie myśleć póki co o starości z nim, bo w życiu nigdy nic nie wiadomo, i nie wiadomo z kim przyjdzie Ci się zestarzeć :) Nie zamykaj sobie drogi życiowej...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...