Jump to content

romans


mała monia
 Share

Recommended Posts

...hmm...no wiec śniło mi się, że miałam romans z chłopakiem siostry mojego chłopaka. Że zastanawiałam się czy z zostawic swojego chłopaka, a mama mówiła ze skoro jestem szczesliwa z tym drugim to tego obecnego mam zostawic. Wiem,że ,miałam dylemat ale jednak wybrałam swojego obecnego chłopaka chociarz kochałam tamtego. Dziwne bo w rzeczywistosci nie przepadam za tym drugim a poza swoim chlopakiem nie widze swiata, i chce sie przy nim zestarzec:). co ten sen niesie?

Link to comment
Share on other sites

Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że masz jakiś żal do swojego partnera, który przed nim ukrywasz lub też obwiniasz go o coś co się stało.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale ze masz chlopaka poza którym świata nie widzisz i z którym chcesz się zastarzeć, jednak Twoj sen mówi, że to może być nie do końca prawda. Lepiej być ostrożnym z takimi deklaracjami, brzmią one bardzo pięknie i robią wrażenie zarówno na Twoim chłopaku, otoczeniu i przede wszystkim na Tobie samej :) Może to taka Twoja mantra, żeby nie dopuścić innych myśli... Jeśli masz dobry kontakt z mama, to może być rada od twojej podświadomości: "mama mówiła ze skoro jestem szczesliwa z tym drugim to tego obecnego mam zostawic" Matki są zazwyczaj najlepszymi doradcami, bo kieruje nimi dobro własnego dziecka. Oczywiście z Twoich słów wynika, że nie ma tego drugiego, i raczej obecnego chłopaka nie trzeba zostawiać. Ale może sen sugeruje Ci zobaczyć coś innego na świecie poza Twoim chłopakiem, i nie myśleć póki co o starości z nim, bo w życiu nigdy nic nie wiadomo, i nie wiadomo z kim przyjdzie Ci się zestarzeć :) Nie zamykaj sobie drogi życiowej...

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...