Jump to content

Wampir- Prośba o interpretacje


MadziaAdamo
 Share

Recommended Posts

Wczoraj miałam dziwny sen. Śniło mi się że jestem wampirem. Szłam do sklepu i zostałam ugryziona przez wampira. Wydawało mi się ze była to kobieta. Na początku opadłam całkiem z sił, nie miałam energii. Rzeczy, które miałam kupić w sklepie wypadały mi z rąk i ludzie musieli mi pomagać . Czułam się bez silna i jakby półprzezroczysta. Później ta owa wampirzyca uczyła mnie jak być wampirem. Dziwną rzeczą było to ze stając się wampirem stałam się bogata( kojarzyło mi się z liczba 10 tys.) i miałam swoje własne mieszkanie z ogromnym tarasem , z którego uczyłam się latać. Skakałam z niego w dół i przy samym dole stawałam się nietoperzem Wampirzyca uczyła mnie jak żyć jako wampir. Dawała mi jeść( w sensie krew). Miałam normalne życie. Nikt nie wiedział kim jestem Poszłam do koleżanki obejrzeć jak przerobiła swoje mieszkanie. Miała cały żółty pokój, w którym nie można było odróżnić podłogi. Miałam wrażenie jakby przerysowała motyw z jakiejś reklamy. Było mi w nim słabo, że mało nie zemdlałam. Miałam powiedzieć jej że jestem wampirem, ale się bałam. Szlam niepewnie przez korytarz do kuchni. Zobaczyłam lustro i bałam się ze nie będzie w nim mojego odbicia. Zobaczyłam siebie blada , bezsilna , bez emocji. Byłam okropnie głodna bo tamta wampirzyca nie dawała mi już jeść i musiałam sama polować. Nie chciałam tego ponieważ picie ludzkiej krwi to jakbym zjadała własną rodzinę. Byłam strasznie głodna i pomyślałam ze jestem w domu pełnym ludzi , którym mogę wyssać krew. Nie chciałam tego jednak zrobić bo to byli moi przyjaciele.

Proszę pomóżcie mi zinterpretować sen . Nie wiem co dokładnie oznacza. Kiedy byłam wampirem było mi dobrze, czułam się silna, wolna , nie do opisania uczucie.

Link to comment
Share on other sites

Witaj

Moja pierwsza myśl: może powinnaś zwrócić uwagę na jakąś kobietę z Twojego otoczenia, najprawdopodobniej przyjaciółkę. Twoja podświadomość może Cię ostrzegać, przed bardzo złym wpływem jakiejś osoby. Przyjrzyj się sobie, może ostatnio bardzo się zmieniłaś pod czyimś wpływem, może jakaś koleżanka bardzo Ci zaimponowała czymś i podświadomie starasz się do niej upodobnić, albo czujesz się gorsza. Sen może również oznaczać walkę z kompleksami lub nałogiem.

I druga bardzo prawdopodobna opcja :) naoglądałaś się filmów o wampirach ( które są teraz bardzo modne) i twoje sny odzwierciedlają marzenia

Link to comment
Share on other sites

heh niestety 2 opcja raczej nie wchodzi w rachubę ponieważ filmów o wampirach nie oglądam ani też nie jestem ich wielka fanką porostu ni stąd ni zowąd przyśnił mi się taki sen i nadal nie wiem co on może oznaczać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...