Skocz do zawartości

Poszukuję osób do rozmów na Skype o: runach, zdolnościach parapsychicznych, demonolog


Gość Winterstorm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Winterstorm

Witam,

 

W swoich prywatnych studiach z zakresu ezoteryki i okultyzmu stosuję metodę rozmów na "żywo" przez Skype - w sensie, ja słucham, zadaję pytania i znowu słucham, taki mój prywatny system edukacyjny.

 

Toteż postanowiłem dać ogłoszenie tutaj - ergo, poszukuję osób do rozmów na Skypie z zakresu następujących tematów:

- Runy

- Praktyczne Zdolności Parapsychiczne

- Demonologia i Egzorcyzmy

 

Rozmowy, jak już napisałem, wyglądają głównie tak, że zadaję pytania i wysłu... słucham (pardon, poprawna forma jest traktowana jako wulgaryzm, lol) opinii danej osoby, w ten sposób poszerzając własny zakres wiedzy (a jak się rozmowa rozkręca, to w końcu oboje się wymieniamy wiedzą).

 

Jeśli znajdą się tutaj osoby chętne na takie rozmowy i wymianę myśli, to proszę kontaktować się przez PW albo przez emaila, ustalimy konkretne terminy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale jakby nie patrzeć, jest forum, które służy właśnie do wymieniania się opiniami i wiedzą. No chyba, że czujesz, że nie o wszystkim możesz tu porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Winterstorm

Problem nie leży po stronie forum, ale w tym, że inaczej nie umiem się uczyć. Muszę rozmawiać, inaczej 90% tekstu jest dla mnie nic nie warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj, czy ja dobrze rozumiem, że chciałbyś, żeby ktoś Ci na Twoje życzenie opowiadał o swoich doświadczeniach, dawał Ci swoją wiedzę i nie otrzymywał od Ciebie niczego w zamian? Moim zdaniem to ani ładnie, ani pracowicie. Ale może ktoś chce odrabiać karmę czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś przeuroczy :). Myślę, że leży dlatego, że większość ma takie podejście, jak Ty. Wydaje Ci się, że za granicą wszyscy są takimi altruistami i wszystko jest za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Winterstorm

Cholera, masz rację - te wszystkie rozmowy co po angielsku przeprowadziłem musiałby być halucyjacją - albo jakimś snem conajmniej.

 

Mnie raczej się wydaje, że nikt na takie rozmowy tutaj nie jest chętny, bo nie ma pojęcia na temat okultyzmu czy ezoteryki - przecież na żywo nie można korzystać ze źródeł w postaci blogasków i polskich nju-ejdżowych książeczek.

 

A szkoda - cóż, ja będę szukał wiedzy dalej, a dzieci na forum niech się bawią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, żeby obrażanie rodaków miało sens. Wielu jest mądrych ludzi na tym forum i na innych, wielu jest mądrych ludzi, którzy w ogóle nie udzielają się w ten sposób. Większość jednak dzieli się wiedzą na forach, na blogach, w książkach, prowadzą także spotkania otwarte, wykłady - i wierz mi, warto ich poczytać i posłuchać, a nawet zobaczyć na żywo. Wystarczy wykazać się dobrą wolą i zainwestować w siebie - i jednocześnie podziękować nauczycielom - chociaż tym, że kupi się i przeczyta ich książkę albo pójdzie na wykład i zechce go zrozumieć. Obrażanie wiedzy i doświadczenia ludzi, których chcesz prosić o nauczanie nie przysporzy Ci ich szacunku i chęci do dzielenia się z Tobą nie tylko wiedzą, ale czymkolwiek w ogóle.

 

Nie jest tak, że każdemu z nas coś się należy ot tak, za nic, tylko dlatego, że tego zażądamy. Na wszystko trzeba zapracować - jeśli nie na planie materialnym, to uczciwością i pokorą. To pierwsza ważna nauka ezoteryczna i dzielę się nią z Tobą, bo na nią zasłużyłeś.

 

Powodzenia :). Może nadal szukaj za granicą, skoro już tam coś znalazłeś. Może ludziom zza granicy chętniej oddajesz coś swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy trochę nie rozumiem wiedźmy z drzewa, cóż

niech każdy mierzy swoją miarą, jak ktoś będzie chętny to Ci pomoże

jakkolwiek tego typu

 

Mnie raczej się wydaje, że nikt na takie rozmowy tutaj nie jest chętny, bo nie ma pojęcia na temat okultyzmu czy ezoteryki - przecież na żywo nie można korzystać ze źródeł w postaci blogasków i polskich nju-ejdżowych książeczek.

 

A szkoda - cóż, ja będę szukał wiedzy dalej, a dzieci na forum niech się bawią...

 

prowokacje to cóż... raczej zrażają hehehe.

 

ale może tak jest, że przy szukaniu nauczyciela wychodzą na wierzch pretensje do caaaałego złego świata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej się wydaje, że nikt na takie rozmowy tutaj nie jest chętny, bo nie ma pojęcia na temat okultyzmu czy ezoteryki - przecież na żywo nie można korzystać ze źródeł w postaci blogasków i polskich nju-ejdżowych książeczek.

 

Zaiste w polsce o okultyste bądź maga z prawdziwego zdarzenia naprawdę ciężko, albo pochowani po zakonach albo naprawde nieliczni na forach. Większość to właśnie laicy którzy poczytali brednie i podniecają się New Age, pogódź się z tym. Ci pierwsi mają zakaz wyjawiania informacji poza zakon, ci drudzy nie mają zamiaru dzielić się swoją ciężko uzyskaną wiedzą z byle kim.

Edytowane przez Kaos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, dajcie spokój, Winterstorm nie pytał o zdanie, tylko zamieścił ogłoszenie. Jak ktoś będzie chciał, to mu odpowie na nie i to już sprawa tej osoby, czy chce się dzielić wiedzą. A jak ktoś nie chce, to nie odpowiada i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...