Skocz do zawartości

kon


tusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Prosze o interpretacje snu:

Moj facet snil o nas obojgu na bialym koniu. On siedzial z przodu a ja z tylu (jak w Robin Hood :D) i razej jechalismy. Najpierw powoli a potem stopniowo szybciej i szybciej az galopem. Nikt nie spadl :)

Wyczytalam, ze jazda na koniu ogolnie znaczy szczescie, ale tutaj jestesmy razem i jedziemy tez razem na jednym koniu.

 

(smiesznie to brzmi :))

 

A to jest moj sen:

Snil mi sie moj ociec. Ogolnie moi rodzice. A bylo to mniej wiecej tak: (nie pamietam sekwencji wydarzen). Bylam z rodzicami w wesolym miasteczku, ale wejsc nie moglam bo albo mi sie siku chcialo i musialam isc do kibla, albo nie mialam na bilet... :) Tata zostal ze mna i czekal na mnie. Mama weszla ze swoja wnuczka. Jak wychodzily to tato przypomnial mi, zebym wziela plaszcz i torbe... :|

Inna czesc snu to snil mi sie moj stary dom, gdzie mieszkalismy i spotkalam tam swoich znajomych, z ktorymi wyszlam na impreze, ale teraz nie pamietam czy wyszlam w pospiechu bo nie chcialam, zeby mnie rodzicie widzieli, czy tez moze poprostu wyszlam i sie z nimi minelam...

Edytowane przez tusia_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

1 sen - twój facet podświadomie chce kierować waszym związkiem, to on prowadzi i nadaje tempo tej relacji, utrzymacie się w związku - nikt z was nie spadł z tego białego konia jak z bajki :)

 

2 sen - sen o rodzicach pokazuje Ci że jesteś pod ich opieką i ze życie to nie wesołe miasteczko, nawet jak ci coś nie wyjdzie zawsze masz wsparcie taty.

Sen o domu - tęsknota za tamtym miejscem, za znajomymi

Ogólnie w tych snach jest potrzeba zabawy, takiej dziecięcej radości i przekory jak to u dziecka, nie wiem ile masz lat ale pilęgnuj swoje "wewnętrzne dziecko" i dbaj o to by się cieszyć życiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...