Jump to content

Samobójstwa koleżanek

baruth
 Share

Recommended Posts

Witam,

Bardzo proszę o interpretację mojego dziwnego snu który opiszę poniżej:

Przechadzając się po nieznanym mi mieście patrzę nagle w górę, w okno jednej z kamienic i widzę moją koleżankę( dziewczynę mojego najlepszego kumpla) która chce skoczyć, wszyscy namawiają ją do zejścia z okna ale ona i tak wyskoczyła (samego momentu upadku nie było widać). Po chwili dalej przechadzam się po tym mieście i w oknie widzę drugą koleżankę (dziewczynę mojego drugiego kumpla której nie lubię). Ona też mimo próśb skacze z okna a ja próbuje ją powstrzymać strzelając do niej z pistoletu. Następnie chodzę po jakimś dziwnym sklepie (później okazuje się że to supermarket w galerii Krakowskiej) i w pomieszczeniu z pieczywem znajduję torbę/walizkę którą ktoś zostawił, domyślam się że była to pijana osoba. Było w niej dużo pieniędzy. Ja chciałem oddać ją kierowniczce sklepu ale inny kierownik chciał te pieniądze zabrać dla siebie, więc postanowiłem zadzwonić na policję. Rozmowa urywa się i po chwili śnią mi się pierdoły związane z rodzinnym domem.

Najbardziej interesuje mnie interpretacja tych samobójstw i pieniędzy.

Bardzo proszę o pomoc!

nieznane miasto(nowe miasto);wszystko co nowe-nieznane, napawa nas lękiem; lecz jest też wyznacznikiem zmian.. .w Twoim życiu zajdzie nowa sytuacja, poznasz osoby o nie zbyt zrównoważonym charakterze (zapowiada to seria samobójstw koleżanek). to że znalazłeś walizkę z pieniędzmi mówi o nowej pracy, która co prawda choć ciężka powinna przynieść dobre pieniądze. nie trzeba rozpatrywać tego w kryteriach zawodowych... po prostu poszczęści Ci się w pewnej sytuacji, jeżeli zadasz sobie trochę trudu, a osoby Ci nie przychylne nie będą miały wpływu na Twój sukces.

Edited by bluVred2