Jump to content

Sny z przyjacielem


ewa752
 Share

Recommended Posts

Witam!

Na wstepie napiszę, ze niestety nie pamiętam nigdy swoich snów zbyt dobrze i szczerze mówiac nie zastanawiam sie nigdy nad nimi jakoś szczególnie.

Piszę tutaj dlatego, ze ostatnio mam dziwne sny z moim przyjacielem, który mieszka w Anglii, i choc próbujemy stworzyć jakiś zwiazek to na odległość jest to trudne.

Miałam dwa sny z nim, przy czym jeden śnił mi się dwa razy, znaczy sie nie dokładnie, bo już i tak nie pamiętam, ale wiem, ze sens był taki sam. Jeden sen to taki, ze jestem tam w Anglii go odwiedzić chyba na 5 dni i dwa dni jest wszystko ok, a potem ja mieszkam gdzieś indziej, ale niedaleko niego, a on nie ma czasu, zeby sie ze mna spotkać, choć przyjechałam tylko do niego i jestem tam sama, nawet nie mogę sie do niego dodzwonić i wyjeżdżam stamtąd nawet sie nie żegnajac z nim, pamietam jeszcze tylko niesamowity ból wewnętrzny z tego powodu. No i wcześniej miałam podobny sen do tego, ze ten mój przyjaciel, ze sie tak wyrazę "totalnie mnie olewa". Trzeci sen to jest również tam u niego w Anglii, że znajduję jakiś dokument - karte stałego pobytu w Anglii, i wynika z tego, ze ona ma tam zamiar bardzo długo zostać no i wiecej nie pamiętam. Dodam tylko, że sny te były trzy noce pod rząd.

Z góry dziękuje jakby ktoś potrafił te sny zinterpretować.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje bardzo za interpretację:)

Masz rację, ze ja mam mnóstwo obaw zwiazanych z tym zwiazkiem. Co do rozmowy z moim przyjacielem, to ostatnio juz była i umówiliśmy sie na luźny zwiazek, choć mi nie do końca mi to pasuje, może stąd moje sny.

Dziękuje jeszcze raz bardzo.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...