Jump to content

Wyjazd oraz przyjecię.

bossmann
 Share

Recommended Posts

Witam ponownie i dziękuję użytkownikowi mary_mary za pomoc w interpretacji pierwszego snu.

Ostatnio w ciągu dwóch dni miałem dwa sny. Pierwszy wczoraj że wybieram się na jakiś wyjazd który okazał się później wyjazdem na sanatorium tzn. jechałem ze znajomymi niby na imprezę, a po przyjeździe okazało się że dziwnym trafem moje rzeczy są w pokoju i możemy iść na dancing jak wiadomo. Dancingi w takich miejscach kończą się o 22:00. Po powrocie do ośrodku w recepcji pani poprosiła o uregulowanie uregulowanie należności a ja na to że gotówki nie mam i czy mogę kartą. NA to ona ze nie ma problemu i wyciągnąłem kartę po czym okazało się że karta jest pusta i wtedy niestety się obudziłem.

Drugi sen był taki że dziwnym trafem trafiłem na wesele ludzi nie znajomych którzy myśleli że jestem organizatorem i jeśli nie zrobię tego czego sobie życzą będą zadać zwrotu kosztów i mi na złość. Zaznaczam że nie byłem organizatorem. Ja odmówiłem po czym wszyscy do mnie przychodzili i mnie chcieli szarpać i zacząłem uciekać i nagle pojawiła się policja i było po śnie czyli się obudziłem.

Mam ostatnie pytanie kiedyś miewałem rzadko sny tak w granicach 2-3 na miesiąc od trzech dni mam codziennie co to może oznaczać a że czasem drzymie po południu to i mam dwa razy dziennie.