Jump to content

Wyjazd oraz przyjecię.


bossmann
 Share

Recommended Posts

Witam ponownie i dziękuję użytkownikowi mary_mary za pomoc w interpretacji pierwszego snu.

 

Ostatnio w ciągu dwóch dni miałem dwa sny. Pierwszy wczoraj że wybieram się na jakiś wyjazd który okazał się później wyjazdem na sanatorium tzn. jechałem ze znajomymi niby na imprezę, a po przyjeździe okazało się że dziwnym trafem moje rzeczy są w pokoju i możemy iść na dancing jak wiadomo. Dancingi w takich miejscach kończą się o 22:00. Po powrocie do ośrodku w recepcji pani poprosiła o uregulowanie uregulowanie należności a ja na to że gotówki nie mam i czy mogę kartą. NA to ona ze nie ma problemu i wyciągnąłem kartę po czym okazało się że karta jest pusta i wtedy niestety się obudziłem.

 

Drugi sen był taki że dziwnym trafem trafiłem na wesele ludzi nie znajomych którzy myśleli że jestem organizatorem i jeśli nie zrobię tego czego sobie życzą będą zadać zwrotu kosztów i mi na złość. Zaznaczam że nie byłem organizatorem. Ja odmówiłem po czym wszyscy do mnie przychodzili i mnie chcieli szarpać i zacząłem uciekać i nagle pojawiła się policja i było po śnie czyli się obudziłem.

 

Mam ostatnie pytanie kiedyś miewałem rzadko sny tak w granicach 2-3 na miesiąc od trzech dni mam codziennie co to może oznaczać a że czasem drzymie po południu to i mam dwa razy dziennie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...