Skocz do zawartości

Diagnozy czakramów


fiflip

Rekomendowane odpowiedzi

Oooow, dopiero teraz odkryłam ten temat :( Zajrzałam na sam początek, poczytałam o co chodzi i zainteresowało mnie. Ale czy nadal się ktoś tym tutaj zajmuje tj. sprawdzaniem czakr? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jak widać tu już się nikt w to nie bawi :P

 

Jak chcecie dowiedzieć się czegoś o swoich czakramach musicie zrobić to sami.... (małe wskazówki na str 20)

 

PS: pewnie znowu ten post zostanie zignorowany, tak jak to się stalo z tym na 20 str... taki juz moj los 'dajacego wędkę a nie rybe' (:PP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety .... próbowałem podiąc sie tego dziela wiedzac że mam zaduzo i tak zajeć i niewyrobilem... Ale jak juz jarek wspomnial możecie nad tym sami popracować - jak to się mówi "wystarczy chcieć" :) W razie problemów piszcie do mnie na GG 8014076 - wielkim medrcem nie jestem ale spróbować moge :)

 

Teraz znalazlem chwile to walne jeszcze z 1 diagnoze :P

 

Krixa

 

czakra podstawy - normalnej wielkosci, dziala poprawnie

czakra sakralna - lekko przyblokowana ( na poziomie rzeczywistości ) co moze odzialywać na ciebie, pozatym wielkosc normalna

splot sloneczy - wyglada dobrze, sredniej wielkosci i dobrze pracuje, wyglada na to że jesteś "żywą" osobą :)

czarka serca - Troszeczke wiekszą od pozostalych co swiadczy o potrzebie i co wazniejsze umiejetności dzielenia się miłościa z innymi, niestety aktualnie jest przyblokowana przez rzeczywistość.

czarka gardła - mała ale dziala poprawnie, wydaje mi się że musisz ją oczyscic bo energia w niej nie przeplywa zupelnie swobodnie

czakra 3 oka - znacznie mniejsze od pozostalych jakby niedoenergetyzowane przez co nie pracuje w pelni poprawnie

korona - także mala, stara się odbierac duze ilości energi z kosmosu ale nie moze sobie z nimi radzic.

 

hmmm ogólnie profilaktycznie oczywiscie radze oczyscic czakry :) skupiajac sie przedewszystkich na 3 ostatnich bo wyraznie jest w nich problem z przeplywem energi.

 

pozdro!

Edytowane przez Cadaveris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalam wg podanych tutaj wskazowek:

 

"...Co do sposobów wyczucia własnych czakr - Ja pierwszy raz "sprawdzilem" i poczułem swoje czakry ( tak by czuć róznice w kazdej z nich ) przy ich ladowaniu metodą "podlewania"... Kładziemy się i relaksujemy, najlepiej wpaść w lekki trans. Nastepnie dobrze by było "wczuć" się w swją aure - porpostu myslimy o niej po chwili powinniśmy czuć coś jakby na skórze ..."

no wlasnie, nic nie czuje. Mam juz problemy w wpadaniu w ten lekki trans, nie mowiac juz o reszcie.

Jestem nowa w temacie, moze dlatego. Dla zaawansowanych jest na pewno latwiej.

Tak przynajmniej mysle.

Pozdrawiam.:snieg:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wielki + dla Ciebie, że próbowałaś :))):ok:

 

W takim razie podpowiem Ci od czego najlepiej zacząć .. Co sam w dalszym ciągu robię, bo to właściwie podstawa ;)

 

Ćwiczenie bycia świadomym ciała w ciągu dnia.

-Staraj się podczas normalnych zajęć wykonywanych podczas dnia, tak często jak tylko możesz, 'czuć' własne ciało. Uświadom sobie napięcia w mięśniach, które nie wynikają z ruchu (czy pozycji ciała w przestrzeni) i rozluźnij je. Możesz starać się wyczuć pulsowanie krwi, w którymś elemencie (ciała)..ITP.. ;)

-jesli siedzisz to siedź z wyprostowanym kręgosłupem

Potrzebna Ci też będzie do tego podzielność uwagi, bo przecież w międzyczasie robisz coś innego. Jesli na poczatku nie będziesz mogła skupić się na obu zadanich to nie martw się. Cierpliwości! Przyjdzie i podzielność uwagi i świadomość ciała.

 

Ćwiczenie bycia świadomym ciała (czyli poświęć specjalnie pare minut w ciągu dnia...)

Zrelaksuj się, połóż, bądź usiądź wygodnie. Możesz zamknąć oczy. Staraj się skupić całą swoją uwagę na którymś elemencie swojego ciała. Niech to będzie na początku prawa stopa. Poczuj ją tak, jakbyś była tylko ta stopą, poczuj pulsowanie w niej krwi... Z biegiem czasu i kolejnymi ćwiczeniami przyjdą i inne wrażenia. Przenoś dalej swą świadomość, poczuj teraz prawą łydkę.... i znowu to samo. Teraz rozciągnij świadomość tak, żebyś czuła jednocześnie stopę i łydkę.... I tak przemieszczaj się po całym ciele, bawiąc się skupianiem w punkcie i rozciąganiem świadomości na większe obszary.

 

--> zwróć uwagę gdzie Twoja świadomość jest normalnie i czy kiedy skupiasz ją na jakimś konkretnym punkcie zmienia swoje położenie czy jednak mimo wszystko pozostaje tam gdzie jest normalnie i tak naprawdę nie udaje się przenieść całkowicie świadomości w ten jeden punkt, a tylko rozciąga się ją na punkt 'normalny' i wybrany-konkretny....

 

Spróbuj przenosić świadomość na obszary ciała, w których teoretycznie znajdują się czakry. Staraj się znowu wczuć w te miejsca i poczuć choćby pulsowanie krwi.

 

Nie trzeba nic wizualizować, po prostu oddychaj równomiernie, powoli i głęboko skupiając się na swoich odczuciach.

 

--> ci, którzy kompletnie nic nie czują, mogą spróbować zrobić sobie post (np. 24h)

 

 

 

PS: "trening czyni mistrza", a cierpliwość, wytrwałość i konsekwencja w działaniu to podstawa żeby osiągnąć cel ;)

Edytowane przez jarek_999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja jestem ciekawa, jak wy widzicie czakry, czy to jest tak, że zanim pierwszy raz je zobaczyliście to wiedzieliście, jaka czakra jaki ma kształt i kolor? Czy pomimo braku tej wiedzy udało Wam się je zobaczyć, wyczuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jestem nowy na forum naprawde mocno zaciekawiłeś mnie czakrami i prosiłbym o zbadanie moich zobaczymy co moje ciało powie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

elo elo 3 2 0

 

 

 

 

zajmuje sie ktos jeszcze diagnozo czy to juz nie ma sensu pisac prosby o zdiagnozowanie moich czakr,aury i energi jaka sie paleta kolomnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witaj filipie,

 

chętnie zaczekam by dowiedzieć się czegoś i o moich czakramach + jakieś zalecenia. Z góry bardzo Ci dziękuję,

 

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę możliwości czasowych, postaram się kontynuować moje diagnozy. :]

 

Piszcie prośby od nowa. :]

 

koliber*:

 

Czakra podstawy: duża, działa poprawnie, prawidłowo. Jest mocna i silna. Pewnie czujesz się "na tym świecie".

Negatywnych wpisów - brak.

 

Czakra seksualna: średnia, pracuje poprawnie.

Negatywnych wpisów - brak. :]

(Czy masz czasem tak, że tęsknisz, ale nie wiesz za czym?)

 

Czakra splotu słonecznego: mała, przytłoczona - nie pobiera tyle energii ile może. Najlepiej byłoby gdybyś oczyściła ją i otworzyła się na energię, która jest wokół Ciebie.

Negatywne wpisy:

- pragnienie posiadania wpływu na więszkość rzeczy.

 

Czakra serca: duża, działa harmonijnie. Nic dodać nic ująć. Jesteś osobą życzliwą, kochasz otaczający Cię świat ( działa harmonijnie wraz z czakrą podstawy i korony (ale o tym potem. :] ) )

 

Czakra gardła: średniej wielkości, nie jest wpełni rozwinięta. Negatywne wpisy: nie moc wysławiania się, wyrażania swojej głębi.

 

Czakra 3 oka: działa poprawnie, średniej wielkości. Brak negatywnych wpisów.

 

Czakra korony: szukasz prawdy, wierzysz w siebie i w to co "nad Tobą". Ufasz wyższemu >>ja<<.

 

Kompleks tworzą u Ciebie: czakra podstawy, serca i korony. Kompleks ten, powinien oddziaływać na czakry takie jak: gardło, 3 oko, splot. Niestety praca splotu słonecznego, jest zaburzona.

 

Możliwości oczyszczenia i pobudzenia trzeciej czakry (splot słoneczny):

Obcowanie z naturą - być może nie spędzasz duzo czasu na dworzu? Zalecam spacerki. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filip a mi tez bys tak zdiagnozowal czkry??? bo mi tylko napisales ze dzialaja poprawnie;/ a chcial bym wiedziec cos wiecej o czakrach.

 

Jesli masz chwile czasu to bede wdzieczny:=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę możliwości czasowych, postaram się kontynuować moje diagnozy. :]

 

Piszcie prośby od nowa. :]

 

 

Proszę i poproszę... :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link to takie "slangowe" określenie "podłączenia". Coś jak więź, kanał energetyczny, umożliwiający kontakt z daną osobą, lub zdiagnozowanie danych z nią związanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link to takie "slangowe" określenie "podłączenia". Coś jak więź, kanał energetyczny, umożliwiający kontakt z daną osobą, lub zdiagnozowanie danych z nią związanych.

 

Dzięki za odpowiedź już wszystko jasne :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Filipku, dziękuję Ci

Tak chętnie bym pogadała na priv'ie, no ale.

Co do natury o tak, bardzo lubię. Właśnie zabrałam się za wspinaczkę i marzy mi się już wypad w prawdziwe skałki. Niestety nie zawsze można otrzymywać to co się pragnie, heh.. pewnie dopiero za rok uda mi się tego zasmakować. Generalnie chciałabym więcej czasu spedzac za "świeżym powietrzu" ale jakoś nieudaje mi się nakłonić innych na jakiś spacerek, w góry czy do lasu. Tęsknotę odczuwam bardzo często i bardzo często nie umiem sobie odpowiedzieć za czym tak na prawdę tęsknię - i nie chodzi tu chyba tylko o sferę seksualną.Niemoc wyrażenia swojej głębi O TAK :(, bardzo. Co do splotu słonecznego - dokłądnie. Czesto czuję sie przytłoczona. Chciałabym się z tego uwolnić, potrzebuję duzo energii by zmienic moje dotychczasowe życie.. by uwolnić się od kompleksów, przede wsz.od problemów i klopotow zwiazanych z anoreksja.. ale jeszcze mi się nie udało wyzwolić siebie z tego tak do konca choc jt juz na b.dobrej drodze.

Dzieki wielkie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aura:

 

Hmm, tutaj potworzyły się takie kompleksy:

 

Podstawa - seksualna = Bardzo trzymają Cię "przy ziemii". Nie pozwalają ani na chwilę zapomnieć o świecie fizycznym i pomyśleć o świecie duchowym, niefizycznym, mentalnym.. Nie są sharmonizowane z światem zewn. i wewn. .

 

Czakra splotu: działa prawidłowo. Wiruje w poprawnym kierunku. "Jest Ok. :) "

 

Czakra serca: przytłoczona przez rzeczywistość. Patrzysz w sciane, w iluzję. Widzisz tylko to co na ziemi złego. Zobacz co za scianą "zła" się znajduje. :]

 

Czakra gardła: Tak jak splot. :]

 

Czakra 3 oka - korony: przytłoczone przez rzeczywistość. Niewielkie uszczerbki, energia w tych czakrach nie jest czysta. Około 45% energii w tych czakrze to zaschnięta, stara energia.

 

Energetyka Twoja opiera się na "rzeczywistości". Nie patrzysz w wyżyny, nie patrzysz w to co jest prawdą, lecz w iluzję.

 

Popracuj nad czakrami : podstawy i sakralną.

 

Oczyszczenie, załatanie dziur w 2 ostanich czkrach.

 

Przegrany:

 

Promieniuje od Ciebie niezbyt ciekawa energia - że tak powiem.

 

Twoje czakry dopiero co dostrajają się. Są łatwą "zdobyczą" dla pasożytów astralnych.

 

Czakra podstawy: Zabrudzona i wyidealizowana.

 

Czakra sakralna: wiruje w przeciwnym kierunku - biorąc pod uwagę prawidłowy kierunek.

 

Te 2 czakry są "zagubione" - na początku odnajdź swoją życiową drogę.

 

Czakra splotu: wiruje w prawidłowym kierunku. Jest już prawie dostrojona.

 

Czakra serca: nie wygląda za dobrze. Podczepiony pasożyt astralny, co wskazuje na to, iż czakra jest słaba, ponieważ badany pasożyt, jest bardzo słabo uwarunkowany. Aby się tego pozbyć wystarczy odrobina światła w sercu, miłości.

 

Czakra gardła: pracuje w miarę poprawnie. Mała.

 

Czakra 3 oka: przytłoczona przez rzeczywistość, niewielka. Zabrudzona.

Czakra korony: jak wyżej..

 

Czekasz na gotowce? Nie myśl, że powiesz "poproszę o to, jak to zrobić, gdzie, jak, kiedy??". Nie czakaj aż ktoś powie - chłopcze, właśnie to jest prawda i w nią wierz, wiedz, ufaj. Prawdy szukaj w swoim sercu opierając się na miłości i uczuciach.

 

Zaburzasz pracę swoich czakr, tym, jak patrzysz na świat, tym, jak żyjesz.

 

Myślę, że tutaj wystarczy zastanowić się nad sobą, nad swiatem, nad celem i scieżką. :)

 

Pozdrawiam.

 

Niedługo kolejne.

Edytowane przez fiflip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... moze jedna pora wziasc sie za siebie masz racje. ostatnio nic nie robie tylko osie opierniczam... ogolem nie mam checi na nic... moze to przez przygody z moja ostatnia dziewczyna? uleglem zalamaniu. stalem sie pesymista i egoista, stracilem wielu przyjaciol i duzo ludzi sie odemnie odwrocilo... teraz zaczne nad soba pracowac.

 

 

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ponawiam pytanie w jaki sposób sprawdzasz czyjeś czakry. Odpowiedź możesz mi spokojnie na PW przesłać jak nie chcesz oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg,

mogę oficjalnie. :]

 

Więc tak:

Jest to mentalny wgląd w wibracje, częstotliwość działania czakr.

Mogę sobie wyobrażać kogoś (np. czarna postać) i nazywam ją nickiem osoby którą chcę zbadać i pragnę zobaczyć jej czakry i wyobrażam sobie czakry, potem intuicyjnie one przybierają kształt. Albo po prostu myślę o kimś kogo diagnozuję i piszę co czuję. :]

 

Co potrzeba? Ufać sobie, czysty umysł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg,

mogę oficjalnie. :]

 

Więc tak:

Jest to mentalny wgląd w wibracje, częstotliwość działania czakr.

Mogę sobie wyobrażać kogoś (np. czarna postać) i nazywam ją nickiem osoby którą chcę zbadać i pragnę zobaczyć jej czakry i wyobrażam sobie czakry, potem intuicyjnie one przybierają kształt. Albo po prostu myślę o kimś kogo diagnozuję i piszę co czuję. :]

 

Co potrzeba? Ufać sobie, czysty umysł. :)

 

Aaaaa czyli linkujesz za zaczepkę mając nicka z którym każdy user tak czy siak się utożsamia. Da się, szczególnie jeśli zna się choć troszkę charakter czy styl danej osoby.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiflip ja tez poproszę :) a prawdę mówiąc chce potwierdzić info.zwłaszcza co do czakry serca - dowiedziałam się dziwnych rzeczy na jej temat u mnie i proszę o zwrócenie uwagi na jej kolor .Oczywiście możesz tutaj . O innych czakrach tez bym chciała coś więcej wiedzieć :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witaj Filip, moja ene. się ostatnio dość zmieniła i chciałbym Cię prosić o skan mojego splotu i ewentualnie o gardło czy nie jest zmiażdżone przez rzeczywistość. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saba55:

 

Czakra podstawy: duża, pracuje poprawnie, ok. 10% energii w tej czakrze, to energia zaschnięta. Stan czakry jest dobry.

 

Czakra sakralna: to najgorsza czakra z Twojego układu 7 czakr. Jest zabrudzona. Nie działa harmonijnie, jak reszta. Radzę oczyszczenie i naenergetyzowania jej.

 

Czakra splotu słonecznego: duża, energii stracza Ci na "wszystko". :] Oczyszczona, pracuje dobrze i harmonijnie.

 

Czakra serca: pracuje harmonijnie, ale coś blokuję ją - jest to złe podejście do tego co dzieje się wokół Ciebie. W Twoim układzie, przewagę przejęła czakra podstawy, co może być skutkiem "przyziemnego" tak zwanego linearnego, logicznego życia i patrzenia na nie.

 

Czakra gardła: pracuje poprawnie, średniej wielkości. :] OK ;]

 

Czakra 3oka: jest lekko przytłoczona, średniej wielkości, powoli dostrzegasz tajemnice swojego wnętrza - umiejętności para*.

 

Czakra korony: średniej wielkości, przytłoczona przez rzeczywistość, ale pracuje harmonijnie. :)

 

:]

 

Greg, do nikogo nie linkuje. :] Nie podłączam się. :) Twardo stoisz przy swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg, do nikogo nie linkuje. :] Nie podłączam się. :) Twardo stoisz przy swoim.

 

Pewnie że twardo, bo jest to linkowanie ;)

Jak inaczej? Jeśli Ty nie linkujesz to linkuje kto inny czy inny byt z którym z kolei podlinkowany jesteś Ty. Ot i cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ja rowniez prosze Filipie o analize moich czakr.

W zeszlym miesiacu w moim miescie byly targi ezoteryczne....zrobilam sobie zdjecie aury...fajnie byloby uzupelnic je Twoja diagnoza.

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Cyrkonia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że taka przerwa. Postaram się to nadrobić. :)

 

chill: W Twojej energetyce, zauważyłem dużą harmonię.

 

Czakra podstawy: duża, czysta. Działa w harmonii. Jest sprawna i działa poprawnie. Jest wypełniona pozytywną energią.

 

Czakra sakralna: jest mniejsza od reszty, jest lekko przytłoczona przez rzeczywistość.

 

Czakra splotu słonecznego: pracuje bardzo intensywnie (pewnie intensywny dzień), "nadąża z pracą". Przetwarza prawidłową ilość energii. Harmonijni pracuje. Średniej wielkości.

 

Czakra serca: bardzo duża, jesteś uczuciowa, akceptujesz i kochasz siebie.

 

Czakra gardła: mniejsza, nie przetrwarza prawidłowo energii i nie pozwala na prawidłową wymianę energii z czakry serca do czakry korony i 3oka. Średniej wielkości. Nie wyrażasz siebie, trzymasz "wszystko" w sobie.

 

Czakra 3oka: pracuje poprawnie. Duża, harmonijnie pracująca. Rozwijające się w Tobie umiejętności, "wychodzą" na światło dzienne. Cuda dzieją się wokół Ciebie.

 

Czakra korony: prawidłowa wymiana energii kosmosu, z twym ciałem. Pracuje w harmonii, średniej wielkości.

 

Ogólnie Twoja energetyka jest stabilna. Popracuj nad czakrami słabszymi, czyli sakralna i gardło. Pozdrawiam.. :)

 

Pominąłem przypadkowo pare osób. Dopiero teraz zauważyłem, złe strony - dużo ich. :)

 

Wszystko postaram się nadrobić. Czekajcie cierpliwie. :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cristof :

Czakra podstawy: pracuje poprawnie, jest niewielka, co może świadczyć o „zagubieniu” w świecie. Oznaki nieharmonijnego działania: nie odczuwanie własnej wartości, dążenie do bycia (naśladowania kogoś) kimś innym.

Czakra seksualna: średniej wielkości. Pracuje poprawnie, brak negatywnych wpisów.

Czakra splotu słonecznego: duża, ale ok. 45% energii w tej czakrze, to energia zaschnięta. Proponuję oczyszczenie.

Czakra serca: średniej wielkości. Jest dosyć zabrudzona. Jesteś wybuchowy, łatwo popadasz w złość, łatwo Cię sprowokować, emocjonalny.

Czakra gardła: pracuje dobrze, średniej wielkości.

Czakra 3oka: nie odkryłeś jeszcze jej potencjału. Drzemie w niej moc, umiejętności i nieprzebudzona energia. Popracuj nad nią. ( w razie pytań pisz – tyczy się wszystkich. =) )

Czakra korony: nie ma połączenia z kosmosem. Warto się z nim połączyć, z nieskończonym Źródłem energii. Niewielka, pracuje nie do końca poprawnie.

 

Proponuję ogólne oczyszczenie. Pokochaj siebie, zaakceptuj. Nie pragnij być jak ten, czy tamten. Bądź sobą, bo tylko tak przejawisz to co w sobie masz, Boga, wszystkość.

 

Winteer

Czakra podstawy: Mała, zabrudzona – ok. 60% energii w tej czakrze to energia zaschnięta. Są widoczne pęknięcia, przytłoczona przez rzeczywistość. Nie odnajdujesz się w świecie. Masz problem z odróżnieniem siebie. Dążysz do bycia kimś innym (swoim „idolem” ).

Czakra seksualna: Działa poprawnie, mała, lekko przytłoczona przez rzeczywistość. Ok. 15% jest tutaj energii zabrudzonej i zaschniętej.

Czakra splotu słonecznego: Działa poprawnie, średniej wielkości. Brak wpisów negatywnych.

Czakra serca: Niewielka, czysta, pracuje poprawnie, lekko przytłoczona przez rzeczywistość. Porozmawiaj czasem, posłuchaj swojego serca.

Czakra gardła: Średniej wielkości, pracuje poprawnie. Czysta.

Czakra 3 oka: Odznacza się umiejętnością intuicji, ale umiejętność ta, jest blokowana przez odrzucanie jej. Zaakceptuj siebie, pokochaj. Ta Czakra tylko czeka, aby rozwinąć swoje skrzydła.

Czakra korony: Średniej wielkości, pracuje poprawnie. Zastanawiasz się nad światem ponadfizycznym, jednak nie masz „swojej własnej teorii”, swojego własnego świata. Zajrzyj w siebie, w tę czakrę, w inne czakry.

 

Quietlystorm

Czakra podstawy: Bardzo duża, oczyszczona. Brak negatywnych wpisów. W 60% w drodze do poziomu drugiego (poziom ciała świetlistego, zamiast aurycznego). Stopień pracy: bardzo dobry.

Czakra seksualna: Średnia, pracuje dobrze, oczyszczona.

Czakra splotu słonecznego: Średniej wielkości, lekko wyidealizowana. Nie pracuje tak jak powinna. Popracuj nad nią.

Czakra serca: Duża, 80% do transformacji. Czysta (ponad 50%+ same wypychają energię zaschniętą i brudną. : )

Czakra gardła: Mniejsza niż reszta, działa poprawnie. Masz drobne problemy, z wyrażaniem siebie, z przekazywaniem swoich uczuć, z przekazywaniem siebie innym poprzez mowę.

Czakra 3 oka: Duża, pracuje poprawnie, umiejętności para* budzą się, wchodząc tym samym w Twoje życie. Bardzo dobrze rozwinięta umiejętność intuicji.

Czakra korony: Jest już prawie na poziomie świetlistości. ; )

 

Encore22 :

Czakra podstawy: Średniej wielkości. Lekko osłabiona, jakiś byt jest do tej czakry podłączony i ją osłabia. Wyobraź sobie jak wysyłasz energię światła ze nieskończonego, wszechobecnego źródła i „spalasz” tym światłem to połączenie.

Czakra seksualna: Pracuje poprawnie. Brak wpisów negatywnych. Oczyść ją troszkę.

Czakra splotu słonecznego: Dostarcza Ci bardzo dużo energii, pracuje bardzo dobrze. Przebywasz dużo z naturą, kochasz naturę. ; )

Czakra serca: Pracuje poprawnie, duża. Brak negatywnych wpisów. Oczyszczona.

Czakra gardła: Pracuje poprawnie, średniej wielkości. 15% energii, to energia nieczysta, zaschnięta.

Czakra 3 oka: Pracuje dobrze, duża, oczyszczona. Ogólnie, sprawna. ; ) Nie przywiązujesz większej wagi do umiejętności.

Czakra korony: pracuje poprawnie, brak negatywnych wpisów.

 

Ogólnie, energetyka jest dobra, ale czuć w Tobie ukrytą energię. ; )

 

 

 

 

AoiMizu:

Twoja energetyka jest silna i sprawna.

Czakra podstawy: Czakra sprawna, nie widać w niej żadnych uchybień, jest jednak mała, powiększ ją. Wiesz jak ; ).

Czakra seksualna: Pracuje poprawnie, jednak widać pewne osłabienie, jest wyidealizowana – warto nad tym popracować.

Czakra splotu słonecznego: drzemie w niej wielki potencjał, jeszcze nieodkryty… ; )

Czakra serca: Duża, pracuje poprawnie, pełnia światła, którym się kierujesz. Kochasz i ufasz sobie. ; )

Czakra gardła: na tym poziomie, występuje blokada energetyczna. Powstała przez zatkanie na tym poziomie głównego kanału energetycznego, możliwe, że ma to powiązanie z Kundalini.

Czakra 3 oka: Pracuje poprawnie, odkryłeś już wiele swoich możliwości. Duża, oczyszczona.

Czakra korony: Połączenie ze nieskończonym źródłem energii, możesz korzystać z zasobów tego źródła. ; )

Możesz stwierdzić, że dziwnie piszę, ale jestem przekonany, że w pełni wszystko zrozumiesz. ; )

 

Irga:

Czakra podstawy: Duża, pracuje w harmonii. Odnajdujesz się w świecie. Twardo stąpasz po ziemii, ta Czakra dominuje w kompleksie podstawa – korona.

Czakra seksualna: Niewielka, pracuje poprawnie, 20% energii w niej, to brudna, zaschnięta energia. Proponuję oczyścić.

Czakra splotu słonecznego: Duża, jednak zabrudzona, tak, że nie pracuje w pełni poprawnie. Oczyścić. Więcej przebywać na świeżym powietrzu. :]

Czakra serca: Pracuje w harmonii, wypełniona światłem miłości bezinteresownej. Czakra rozwinięta, na wysokim poziomie.

Czakra gardła: Mniejsza od pozostałych, jednak przejawia w sobie sprawność wyrażania „Serca”.

Czakra 3 oka: Pracuje poprawnie, oczyszczona. : )

Czakra korony: Czakra sama w sobie jest mocna, jednak jej moc, nie wychodzi na zewnątrz, jest przytłoczona. Widzisz wszystko patrząc na mur „iluzji”. Dominuje nad nią Czakra podstawy.

 

STRusz:

Czakra podstawy: duża, pracuje poprawnie. Silnie stąpasz po ziemii. Wiesz „co robisz” . : )

Czakra seksualna: pracuje poprawnie, średniej wielkości, lekko zabrudzona.

Czakra splotu słonecznego: pracuje poprawnie, wiele energii w tej czakrze.

Czakra serca: mniejsza niż reszta, miłość, która powinna wypływać z niej na wszystkich ludzi jest ograniczona, zabrudzona, przejawiają się uczucia nienawiści..

Czakra gardła: pracuje poprawnie, lekko wyidealizowana. Popracuj nad tym =)

Czakra 3 oka: pracuje poprawnie, nieodkryty potencjał, umiejętności spoczywają, obudź je. :]

Czakra korony: pracuje poprawniej, zalecam podlączenie się do źródła nieskończonej energii wszechświata. :]

 

raf_b:

Są 2 czakry, które ograniczają Twój rozwój energetyczny.. :

Czakra podstawy: jest bardzo mocno i bardzo duża. Pracuje w pełni harmonijnie! Jest oczyszczona, a wibruje bardzo wysoko. : )

Czakra seksualna: jest nieco mniejsza od czakry wyżej opisanej, jednak przepełniona jest światłem, lekko zabrudzona. Nieco słabsza od czakramu podstawy.

Czakra splotu słonecznego: wielka, przebywasz na świeżym powietrzu, oczyszczona, jest sprawna.

Czakra serca: lekko przytłoczona przez rzeczywistość, przez co też lekko zabrudzona (5%).. Popracuj nad tą czakrą. : )

Czakra gardła: mniejsza od pozostałych, wyidealizowana, przejawia pracę nieharmonijną. Popracuj, jak wyżej.

Czakra 3 oka: duża, pracuje poprawnie, czysta.. .. : ]

Czakra korony: napływa do niej potężna energia wszechświata, połączenie jest silne, oraz w pełni sprawne i czyste. Pracuje poprawnie.

 

Mevino:

Czakra podstawy: średniej wielkości, pracuje poprawnie, jest lekko zabrudzona (ok. 5%)

Czakra seksualna: pracuje poprawnie, sprawna, czysta. : )

Czakra splotu słonecznego: duża, pracuje bardzo dobrze, ma w sobie bardzo dużo energii. Lubisz przebywać na świeżym powietrzu. :]

Czakra serca: duża, pracuje w harmonii, wytwarza bezinteresowną miłość do każdego stworzenia.

Czakra gardła: pracuje poprawnie, pozytywnie oddziałowuje na nią czakra serca, dzięki czemu jest duża i czysta.

Czakra 3 oka: pracuje poprawnie, wspierana przez czakrę korony oraz serca. :] Czysta.

Czakra korony: tak zwane drugie serce (Czakra serca – korony nazywane są często 2 sercami. )

 

zoska1977:

Czakra podstawy: niewielka, pracuje poprawnie. Popracuj nad wyodrębnieniem swojego świata.

Czakra seksualna: mała, zabrudzona (40%). Oczyść oraz porozmyślaj nad swoim szczęściem, skąd wynika?

Czakra splotu słonecznego: duża, pracuje poprawnie. Nic dodać, nic ująć. : )

Czakra serca: przepełniona miłością, jednak ograniczona jest ta miłość.

Czakra gardła: duża, pracuje poprawnie, czysta. :]

Czakra 3 oka: niewielka, nie jest mocno rozwinięta na poziomie umiejętności para*, nie zwracasz na nie uwagi, masz inne priorytety. :]

Czakra korony: pracuje poprawnie, oczyszczona, przyjmuję jakąś pozytywną energię.

 

 

 

Cyrkonia:

Twoja energetyka jest silna, oparta na mocnych fundamentach.

Czakra podstawy: Czakra dużą, oczyszczona. Masz wyznaczony swój kawał świata, jest Twój. Nie masz problemów na podłożu materialnym.

Czakra seksualna: mniejsza od wyżej opisanej, jednak pracuje poprawnie, lekko zabrudzona.

Czakra splotu słonecznego: silna, ma w sobie dużo energii, nigdy Ci jej nie brakuje. :]

Czakra serca: jak wyżej, duży potencjał energetyczny, oczyszczona.

Czakra gardła: mniejsza od pozostałych czakramów.

Czakra 3 oka: niewielka, pracuje poprawnie, zabrudzona (15%).

Czakra korony: wyidealizowana, nie pracuje w pełni poprawnie, zabrudzona. (25%)

Jak widzisz w gorszym stanie są czakramy 5-7.

 

Truskawka:

Czakra podstawy: czakram rozwija się bardzo dobrze, pracuje w harmonii z innymi. Jest lekko zabrudzony, zaledwie 5-7% energii jest brudnej. : )

Czakra seksualna: mocna, jednak niewielka. Pracuje poprawnie, nad wyraz aktywna – różne czynniki.

Czakra splotu słonecznego: ta Czakra, nie pracuje w pełni poprawnie, nie poświęcasz dużo czasu i uwagi na przebywanie na łonie natury. Skup się na tym.

Czakra serca: czakram duży, pracuje poprawnie. Jednak ograniczasz się do kochania innych, zazwyczaj bliskich Ci osób. Pokochaj siebie, potem innych, wszystko co w koło Ciebie jest. :]

Czakra gardła: pracuje poprawnie, lubisz być tajemnicza, nie wszystko zawsze powiedzieć. Jest lekko zanieczyszczona.

Czakra 3 oka: pracuje poprawnie, wielki potencjał energetyczny, nie w pełni wykorzystywany. Lekko zabrudzona.

Czakra korony: wyidealizowana, zanieczyszczona (20%). Oczyść ją, oraz medytując zwróć uwagę na to, czym dla Ciebie jest świat, nie ograniczaj się do subiektywizmu, po prostu niech wszystkie myśli dotyczące „świata” odwiedzą Cię tejże chwili. :]

 

Radiana:

Czakra podstawy: mała, przytłoczona przez rzeczywistość. Popracuj nad tym, oczyść, spokojnie pomyśl o tym, co jest dla Ciebie ważne, jakie są Twoje priorytety, wybierz to co zadecydujesz. Spokojnie. : )

Czakra seksualna: duża, pracuje poprawnie, oczyszczona.

Czakra splotu słonecznego: pracuje dobrze, w harmonii, oczyszczona, pozytywnie oddziałuje na pozostałe czakry. Jest bardzo dobrym i dokładnym centrem energetycznym.

Czakra serca: nie jest zabrudzona, pracuje poprawnie. Pokochaj siebie i życie, które jest wszędzie. :]

Czakra gardła: lubisz dzielić się doświadczeniami, wyrażać siebie, lubisz mówić, rozmawiać, śpiewać. . . Pracuje poprawnie.

Czakra 3 oka: pracuje poprawnie, duża, czysta.. :]

Czakra korony: jak wyżej, jednak nie czuję tutaj energii wszechświata, opisanej wcześniej. Połącz się ze źródłem nieskończonej energii. :]

 

Informacja!

Temat zostaje zablokowany.

Diagnozy napiszę indywidualnie (PW) w miarę możliwości (nie obiecuję).

Komentarze (mile widziane) proszę także pisać w formie PrywatnejWiadomości. :)

Serdecznie pozdrawiam,

Filip

Edytowane przez fiflip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...